Четвер, 21.09.2017, 23:56
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
Прізвище, ім'я та по батьковіABCСумаНавчальний заклад
1Глембоцький Владислав Олегович20202060Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
2Гулак Олена Сергіївна20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
3Єрмаков Владислав Олександрович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
4Жилко Андрій Олександрович20202060Хмельницький ліцей №17
5Каліщук Вадим Володимирович20202060Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
6Качур Роман Володимирович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
7Константінов Андрій Андрійович20202060Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
8Левочко Владислав Сергійович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
9Левченко Ілля Володимирович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
10Майбенко Дмитро Володимирович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
11Малий Євген Володимирович20202060Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
12Мельник Софія Валентинівна20202060Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
13Миронюк Костянтин Григорович20202060Старокостянтинівська гімназія
14Незнарадько Ярослав Олександрович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
15Новохацький Тарас Ігорович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
16Омельяненко Андрій Миколайович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
17Очеретний В`ячеслав Юрійович20202060Олександрійський ліцей інформаційних технологій
18Перун Андрій Сергійович20202060Старокостянтинівська гімназія.
19Полюхович Вадим Олександрович20202060Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
20Привала Сергій Валерійович20202060Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
21Стратонов Денис Володимирович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
22Трофанюк Олексій Богданович20202060Хмельницький ліцей №17
23Усенко Артем Сергійович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
24Чемерис Павло Олександрович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
25Шумейко Максим Володимирович20202060Старокостянтинівська гімназія
26Дерієнко Гліб Андрієвич20201858Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
27Керничий Богдан Васильович20201858Заміхівська ЗОШ
28Горбатюк Микола Юрійович20162056Хмельницький ліцей №17
29Наконечний Сергій Леонідович20201454Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
30Чернушич Володимир Вікторович20201252Шепетівський НВК №1
31Зімченко Богдан Віталійович2020646Старокостянтинівська гімназія
32Кривий Віталій Миколайович2020646Воробіївська ЗОШ I-II ст.
33Смеречинська Ілона Антонівна2020646Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
34Вінниченко Віталій Вікторович2020444Старокостянтинівська гімназія
35Панчук Владислав Анатолійович2020444Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
36Шуляк Нікіта Віталійович2020444Старокостянтинівська гімназія
37Якимчук Олександр Анатолійович2020444Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
38Довгань Анастасія Олександрівна2020242Хмельницький НВК №7
39Пеккоєв Владислав Сергійович2020242Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
40Антонов Владислав Сергійович2020-40Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
41Білоус Ганна Анатоліївна2020-40Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
42Васільцов Денис Вадимович2020040Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
43Ворона Илья Олегович2020-40Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
44Герасименко Артем Павлович2020-40Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
45Головачов Євгеній Володимирович2020-40Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
46Граділь Євген Григорович2020-40Старокостянтинівська гімназія
47Гуменний Іван Олександрович2020-40Старокостянтинівська гімназія
48Деньга Назарій Олександрович2020-40Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
49Ільчун Мирослав Вікторович2020-40Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
50Патерило Владислав Володимирович2020-40Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
51Семенюк Ярослав Валерійович2020-40Кам’янець-Подільська гімназія
52Боднарчук Олександр Юрійович2018-38Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
53Бойко Ярослава Миколаївна20-1636Заміхівська ЗОШ
54Коваль Дмитро Костянтинович2014236Шепетівський НВК №3
55Суржок Богдан Геннадійович-201434Заміхівська ЗОШ
56Авксентьєв Максим Валентинович206228Полонська гімназія
57Андроняк Владислав Іванович204226Кучанська ЗОШ І-ІІІ
58Ачілов Андрій Віталійович202224Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
59Горик Владислав Олегович202-22Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
60Антонюк Андрій Миколайович20--20Старокостянтинівська гімназія
61Антонюк Антон Миколайович20--20Копистинський НВК
62Басов Андрій Володимирович200-20Ярмолинецький технологічний ліцей
63Білик Андрій Петрович20--20Гвардійський НВК
64Бурдейна Тетяна Олександрівна20--20Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
65Віннічук Михайло Володимирович20--20Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
66Гаврилюк Григорій Вікторович200-20Шепетівський НВК №1
67Гіппіус Антон Олександрович20--20Старокостянтинівська гімназія
68Гожевський Петро Леонідович200-20Ярмолинецький технолічний ліцей
69Дмитрук Олеся Юріївна020-20Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
70Жилко Дима Олександрович20--20Хмельницький ліцей №17
71Захарчук Ярослав Юрійович20-020Берездівський НВК
72Козопас Вікторія Олександрівна20--20Хмельницький НВК №7
73Костюк Денис Ігорович20--20Старокостянтинівська гімназія
74Кулачок Михайло Володимирович200-20Ярмолинецький технологічний ліцей
75Кучмій Олександр Іванович20--20Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
76Лаврішин Дмитро Русланович20--20Хмельницький ліцей №17
77Михальчук Руслана Володимирівна20--20Новоушицький НВК
78Мосіюк Богдан Романович20--20Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
79Новікова Наталія Олександрівна20--20Городоцька гімназія
80Пилипчук Людмила Олександрівна20--20Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
81Рогачук Андрій Олександрович20--20Старокостянтинівська гімназія
82Савчук Андрій Вікторович20--20Старокостянтинівська гімназія
83Семенюк Віктор Олександрович200020Старокостянтинівська гімназія
84Сидорук Роман Георгійович20--20Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
85Сметанка Юрій Андрійович200-20Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
86Францішкевич Андрій Вікторович200-20Ярмолинецький технологічний ліцей
87Чешневський Володимир Олегович20--20Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
88Чоп Наталія Олександрівна20--20Городоцька гімназія
89Шахрай Володимир Васильович200-20Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
90Шахуб Любомир Мілудович20--20Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
91Шуригін Артем Сергійович20--20Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
92Янісевич Андрій Вікторович20--20Славутський ЗОШ І-ІІІ ст. №4
93Янович Олександр Олександрович20--20Старокостянтинівська гімназія
94Дарманська Ульяна Сергіївна014-14Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
95Танасюк Богдана Миколаївна--1212Заміхівська ЗОШ
96Шумеляк Руслана Петрівна--1010Заміхівська ЗОШ
97Лаврентій Артем Анатолійович04-4Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка
98Ярощук Владислав Володимирович0-22Шепетівський НВК №1
99Агафонов Богдан Олексійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
100Адамчук Міша Анатолійович---0Летавський НВК
101Антонюк Дмитро Миколайович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
102Баблюк Олександр Анатолійович---0Зіньківський НВК
103Бабух Діана Олександрівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
104Балаць Андрій Віталійович---0Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст.
105Барчук Вася Володимировмч---0Летавський НВК
106Басінських Наталія Геннадіївна---0Славутський НВК "ЗОШ I-IIIст., гімназія"
107Безмен Роман Михайлович---0КрНУ
108Бекешко Денис Олександрович---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
109Береза Юра Анатоліювич---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
110Бернацький Андрій Олександрович---0Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
111Білик Олексій Вікторович---0Старокостянтинівський ліцей і. М.С Рудяка
112Бліндар Юрій Юрійович---0Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст.
113Боднарчук Роман Юрійович0--0Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
114Бондар Анастасія Олегівна---0Захаровецька ЗОШ І-ІІ ст.
115Борилюк Яна Петрівна---0Великоскнитський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.»
116Брайчевський Валерій Андрійович---0Кам'янець-Подільский НВК №17
117Бурдаш Євген Сергійович---0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
118Бурун Маргарита Валеріївна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
119Вальков Тарас Вадимович---0Баговицька ЗОШ І-ІІІ ст.
120Вараниця Павло Ігорьович---0Хмельницька ЗОШ №14
121Вельчик Денис Олексійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
122Вінськевич Владислав Миколайович---0Грузевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
123Владислав Заборний Павлович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
124Власюк Вадим Олександрович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
125Войцехівський Богдан Іванович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
126Габінет Марія Юріївна---0Хмельницький НВК №7
127Гайдай Олександр Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
128Галущак Ірина Олександрівна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
129Герасімова Вікторія Володимирівна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
130Глушков Валентин Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
131Гнатюк Ярослав Володимирович---0Ленковецька ЗОШ
132Голинська Анна Вікторівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
133Голубович Володимир Євгенович---0Хмельницька СЗОШ №7
134Гомілко Олег Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
135Горбаток Олександр Леонідович---0Старокостянтинівська гімназія
136Городецька Віталіна Юріївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
137Горох Богдан Костянтинович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
138Горпишина Оксана Сергіївна---0Славутський обласний спеціалізовани ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузи науки
139Гребенюк Анна Валентинівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
140Гребенюк Вадим Валентинович---0Дунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №2
141Гуменюк Микола Васильович---0Заслучненська ЗОШ І-ІІІ ст.
142Гуцалюк Вікторія Миколаївна---0Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
143Давидюк Світлана Сергіївна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія".
144Денещук Богдан Сергійович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
145Дитко Руслана Русланівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
146Дишловий Максим Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
147Дубограй Таня Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
148Дюг Сергій Сергійович---0Хмельницький ліцей № 17
149Дячина Василь Леонідович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
150Ейсмонт Дмитро Григорович---0Великошкарівська ЗОШ І-ІІ ст.
151Єгомостєв Назарій Вікторович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
152Єрьоменко Денис Валентинович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
153Жемоєдов Анатолій Іванович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
154Живулiн Олег Володимирович0--0Старокостянтинiвська гiмназiя
155Жигадло Олександра Іванівна---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
156Жигаловський Вадим Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
157Жулкевський Владислв Дмитрович0--0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
158Заболотний Андрій Анатолійович---0Тиннянська ЗОШ I-III ст.
159Зарічний Антон Олександрович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
160Зубик Ярослав Сергійович---0Летавського НВК
161Іванов Павло Вадимович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
162Ігнатенко Женя Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
163Ісаченко Богдан Олегович---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
164Кабачинський Сергій Володимирович---0Віньковецький НВК
165Казмірчук Ярослав Олександрович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
166Карпов Михайло Анатолійович---0КНУУ "КПІ"
167Качурак Юрій Михайлович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
168Кеба Назар Володимирович---0Старокостянтинівської гімназії
169Келюх Роман Віталійович---0Улашанівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
170Кисіль Володимир Володимирович---0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук
171Кицун Богдан Олегович---0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
172Климнюк Вадим Васильвич---0Летавський НВК
173Клишнатий Михайло Павлович---0Старокостянтинівська гімназія
174Кобильник Максим Тарасович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка.
175Ковальчук Марина Геннадіївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
176Когунь Ярослав Анатолійович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №15
177Колендзян Артем Анатольович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
178Кондратюк Андрій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
179Кононенко Віка Миколаївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
180Королюк Богдан Сергійович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
181Коротова Єкатєріна Сергіївна---0Нетішинський НВК
182Кострова Марта Анатоліївна---0Летавський НВК
183Котюк Дмитро Юрійович---0Дунаєвецька ЗОШ №2
184Красовська Вікторія Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
185Кривий Олександр Петрович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
186Крутас Роман Вікторович---0Шрубківська ЗОШ
187Крутенчук Денис Якович---0Ганнопільський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
188Кувіла Олександр Олександрович---0Кам’янець-Подільський ліцей №18
189Кузніцов Євгеній Русланович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
190Кузняк Владислав Павлович---0Кам'янець-Подільський НВК №16
191Кузьмін Діма Олексійович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
192Кузьміч Діна Анатоліївна---0Малоправутинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
193Кукурудза Олександр Борисович---0Віньковецький НВК
194Куржій Валентин Романович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
195Кухар Олег Олександрович---0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст.№6
196Куц Кіріл Юрійович---0Кам’янець-Подільский ліцей №18
197Лабатий Давид Ігорович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
198Лакей Юрій Миколайович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
199Лашкевич Микола Миколайович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
200Левицька Катерина Олександрівна---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
201Левчук Микола Юрійович---0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
202Лигун Олексій Олегович---0Хмельницький національний університет
203Линок Олександр Володимирович---0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
204Лисий Богдан Володимирович---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ -І-ІІІ ст., ліцей"
205Литвинюк Дмитро Олегович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
206Ліпська Віта Олегівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
207Лісовий Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
208Лісовий Сергій Олександрович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
209Ліщук Інна Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
210Лукіянчук Максим Миколайович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
211Любевич Ростислав Леонідович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
212Лягушена Ольга Вікторівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
213Мазур Тимур Миколайович---0Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
214Мазуренко Ірина Олегівна---0Зіньківський НВК
215Мазуркевич Олександр Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
216Малофій Семен Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
217Мартинюк Валентина Андріївна---0Чорнокозинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
218Марценюк Валерія Андріївна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
219Марценюк Денис Олександрович---0Віньковецький НВК
220Марценюк Олег Юрійович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
221Мацюра Денис Сергійович---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
222Мельник Ілля Володимирович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
223Мельник Марина Олегівна---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
224Микитюк Іван Сергійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
225Миколюк Руслан Васильович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
226Миткова Ольга Олександрівна---0Волочиський НВК
227Мірлін Даніл Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
228Місюра Віктор Володимирович---0Поляхівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум"
229Мовчан Артур В'ячеславович---0Судилківська ЗОШ I-III ст.
230Мовчанюк Мар’яна Тимофіївна---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей
231Мойсеєнко Олександр Михайлович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
232Молдован Артем Костянтинович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
233Морозюк Руслан Андрійович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
234Музика Оксана Василівна---0Грим'яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
235Нетреба Олександр Миколайович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
236Нетяга Владислав Володимирович---0Старокостянтинівська гімназія
237Носов Олександр Степанович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
238Овчарук Олександр Миколайович---0Китайгородська ЗОШ
239Овчарук Олексій Костянтинович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
240Олійник Іван Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
241Оліферук Артур Олегович---0Плужненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»
242Олуйко Надія Сергіївна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
243Олянюк Петро Вікторович---0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
244Онуфран Евген Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
245Остапюк Вікторія Сергіївна0--0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
246Панасевич Анастасія Олександрівна---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
247Панчук Костянтин Анатолійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
248Панько Олена Богданівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
249Пасічник Тетяна Олександрівна---0Хмельницький ліцей № 17
250Пасло Валентина Миколаївна---0Дунаєвецька ЗОШ №2
251Педоренко Андрій Вікторович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
252Пекарський Олександр Сергійович---0Славутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
253Петроченко Вячеслав Олександрович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
254Підгородецька Анастасія Олегівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
255Підліснюк Максим Юрійович---0Кам'янець-Подільський ліцей
256Під'япольський Денис Сергійович---0Старокостянтинівська гімназія
257Плисюк Олена Вадимівна---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
258Побережна Анастасія Богданівна---0Кам'янець-Подільський НВК №17
259Повстюк Наталія Юріївна---0В’язовецька ЗОШ І-ІІІ ст.
260Погірке Тарас Петрович---0Кам’янець-Подільська ЗОШ №10
261Поліщук Роман Федорович---0Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
262Полуденний Олександр Миколайович---0Летичівський НВК №1
263Полюшкевич Альона Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ I-III ст. №1, гімназія"
264Постернак Ірина Вікторівна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
265Процков Максим Олексійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
266Пугач Сергій Володимирович---0Ярмолинецький технологічний ліцей
267Репецький Богдан Олександрович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
268Романюк Богдан Анатолійович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
269Ростецька Діана Вікторівна---0Віньковецький НВК
270Рутковський Максим Вячеславович---0Хмельницький ліцей № 17
271Рябий Ярослав Русланович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
272Рябчук Крістіна Миколаївна---0Старокостянтинівська гімназія
273Сабатович Олександр Олександрович---0Зіньківський НВК
274Савчук Артем Юрійович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
275Самойлюк Денис Віталійович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
276Семенюк Марія Дмитрівна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
277Сидоренко Максим Валентинович---0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
278Скрипник Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
279Слободян Олексій Сергійович---0Камянець-Подільський ліцей
280Смішний Денис Миколайович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
281Сорока Дмитро Сергійович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
282Срібняк Анастасія Олександрівна---0Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
283Ставнійчук Михайло Володимирович0--0Ізяславський НВК "ЗОШ I-IIIст. №2, ліцей"
284Старенький Владислав Ігорович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
285Степанова Аліна Вадимівна---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
286Степанцова Марина Миколаївна---0Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.
287Стець Сергій Олександрович---0Хмельницька СЗОШ №12
288Стрельбіцький Юрій Юрійович---0Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
289Супурко Валентина Вікторівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
290Таранік Артем Вікторович---0Дунаевецка ЗОШ I-III ст. №3
291Терещук Сергій Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
292Тихонюк Вадим Миколайович00-0Шепетівська ЗОШ I-III ст. №3
293Ткач Павло Віталійович0--0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
294Ткачук Діма Анатолійович---0Кам’янець-Подільский НВК № 9
295Торунов Олексій Олександрович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
296Турбаба Андрій Леонідович---0ШОР, при ПОЛІТ
297Урбанчук Валентин Володимирович0000Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
298Учкін Дмитро Олександрович---0Хмельницький НВК №7
299Філіпчук Сергій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей
300Футько Діана Вячеславівна---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
301Хілінський Влад Вячеславович---0Ружичанський НВК
302Хмелянчишин Володимир Олегович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
303Хміль Юлія Анатоліївна---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
304Хоменко Михайло Олегович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія."
305Цикра Вадим Олегович---0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
306Чавро Анастасія Анатоліївна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
307Черниш Володимир Володимирович---0Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст., Київська обл.
308Чорний Вячеслав Ярославович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
309Чорний Роман Анатолійович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
310Шаман Сергій Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
311Шаран Олексій Олегович---0Клубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
312Шведа Ольга Володимирівна---0Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.
313Шевчук Вадим Владиславович---0Іванковецький НВК
314Шеленг Андрій Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
315Шелестюк Андрій Романович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
316Шклярук Ігор Едуардович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія
317Шлапак Дар'я Анатоліївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
318Шугайло Іван Вікторович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
319Щесняк Євгеній Олександрович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
320Щесняк Олександр Андрійович-000Яхновецька ЗОШ І–ІІІ ст.
321Яблонська Анна Петрівна---0Староостропільське НВО"ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
322Ягода Богдан В'ячеславович---0Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького
323Якобчук Аліна Олегівна0--0Старокостянтинівська гімназія
324Янзюк Дар'я Миколаївна---0Старокостянтинівська гімназія
325Яржемський Вадим Олександрович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
326Яценко Віталій Сергійович---0Дунаєвецього НВК "ЗОШ I-III ст. ,гімназія "
327Яценко Іван Андрійович---0Хмельницький ліцей № 17
328Яценко Юлія Юріївна---0Ємільчинська ЗОШ I-III ст. №1, Житомирська обл.
329Яцков Василь Петрович---0Летавське НВК
330Яцук Сергій Олександрович---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz