П`ятниця, 22.09.2017, 00:06
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
Прізвище, ім'я та по батьковіABCСумаНавчальний заклад
1Ачілов Андрій Віталійович10101030Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
2Боднарчук Олександр Юрійович10101030Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
3Вінниченко Віталій Вікторович10101030Старокостянтинівська гімназія
4Герасименко Артем Павлович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
5Гожевський Петро Леонідович10101030Ярмолинецький технолічний ліцей
6Горбатюк Микола Юрійович10101030Хмельницький ліцей №17
7Гулак Олена Сергіївна10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
8Деньга Назарій Олександрович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
9Дерієнко Гліб Андрієвич10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
10Єрмаков Владислав Олександрович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
11Єрьоменко Денис Валентинович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
12Жилко Андрій Олександрович10101030Хмельницький ліцей №17
13Заболотний Андрій Анатолійович10101030Тиннянська ЗОШ I-III ст.
14Карпов Михайло Анатолійович10101030КНУУ "КПІ"
15Керничий Богдан Васильович10101030Заміхівська ЗОШ
16Левченко Ілля Володимирович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
17Мельник Софія Валентинівна10101030Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
18Незнарадько Ярослав Олександрович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
19Омельяненко Андрій Миколайович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
20Очеретний В`ячеслав Юрійович10101030Олександрійський ліцей інформаційних технологій
21Патерило Владислав Володимирович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
22Педоренко Андрій Вікторович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
23Перун Андрій Сергійович10101030Старокостянтинівська гімназія.
24Стратонов Денис Володимирович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
25Трофанюк Олексій Богданович10101030Хмельницький ліцей №17
26Чемерис Павло Олександрович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
27Шумейко Максим Володимирович10101030Старокостянтинівська гімназія
28Янісевич Андрій Вікторович10101030Славутський ЗОШ І-ІІІ ст. №4
29Левочко Владислав Сергійович1010929Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
30Новохацький Тарас Ігорович1010929Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
31Полюхович Вадим Олександрович1010929Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
32Шуляк Нікіта Віталійович1010929Старокостянтинівська гімназія
33Антонюк Андрій Миколайович1010828Старокостянтинівська гімназія
34Бабух Діана Олександрівна1010828Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
35Басов Андрій Володимирович1010828Яамолинецький технологічний ліцей
36Бойко Ярослава Миколаївна1010828Заміхівська ЗОШ
37Бурдейна Тетяна Олександрівна1010828Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
38Васільцов Денис Вадимович1010828Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
39Віннічук Михайло Володимирович1010828Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
40Гаврилюк Григорій Вікторович1010828Шепетівський НВК №1
41Гіппіус Антон Олександрович1010828Старокостянтинівська гімназія
42Глембоцький Владислав Олегович1010828Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
43Голинська Анна Вікторівна1010828Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
44Гомілко Олег Олегович1010828Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
45Горбаток Олександр Леонідович1010828Старокостянтинівська гімназія
46Городецька Віталіна Юріївна1010828Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
47Зімченко Богдан Віталійович1010828Старокостянтинівська гімназія
48Іванов Павло Вадимович1010828Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
49Ільчун Мирослав Вікторович1081028Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
50Ковальчук Марина Геннадіївна1010828Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
51Кулачок Михайло Володимирович1010828Ярмолинецький технологічний ліцей
52Кучмій Олександр Іванович1010828Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
53Лісовий Денис Олександрович1010828Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
54Мацюра Денис Сергійович1010828Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
55Михальчук Руслана Володимирівна1010828Новоушицький НВК
56Мосіюк Богдан Романович1010828Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
57Олійник Іван Олександрович1010828Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
58Олянюк Петро Вікторович1010828Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
59Петроченко Вячеслав Олександрович1010828Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
60Під'япольський Денис Сергійович1010828Старокостянтинівська гімназія
61Репецький Богдан Олександрович1010828Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
62Рогачук Андрій Олександрович1010828Старонстянтинівська гімназія №9
63Рутковський Максим Вячеславович1010828Хмельницький ліцей № 17
64Семенюк Віктор Олександрович1010828Старокостянтинівська гімназія
65Скрипник Денис Олександрович1010828Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
66Сорока Дмитро Сергійович1010828КНУ ім. Тараса Шевченка
67Старенький Владислав Ігорович1010828Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
68Суржок Богдан Геннадійович1010828Заміхівська ЗОШ
69Танасюк Богдана Миколаївна1010828Заміхівська ЗОШ
70Францішкевич Андрій Вікторович1010828Яамолинецький технологічний ліцей
71Футько Діана Вячеславівна1010828Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
72Чешневський Володимир Олегович1010828Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
73Шаман Сергій Олегович1010828Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
74Якимчук Олександр Анатолійович1010828Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
75Янович Олександр Олександрович1010828Старокостянтинівська гімназія
76Яценко Іван Андрійович1010828Хмельницький ліцей № 17
77Яценко Юлія Юріївна1010828Ємільчинська ЗОШ I-III ст. №1
78Панчук Владислав Анатолійович910827Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
79Пеккоєв Владислав Сергійович910827Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
80Чернушич Володимир Вікторович810927Шепетівський НВК №1
81Антонюк Антон Миколайович1010626Копистинський НВК
82Білик Андрій Петрович1010626Гвардійський НВК
83Гуменний Іван Олександрович1010626Старокостянтинівська гімназія
84Дитко Руслана Русланівна1010626Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
85Дубограй Таня Сергіївна1010626Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
86Дячина Василь Леонідович1010626Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
87Живулiн Олег Володимирович1010626Старокостянтинiвська гiмназiя
88Захарчук Ярослав Юрійович1010626Берездівський НВК
89Ігнатенко Женя Олександрович1010626Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
90Казмірчук Ярослав Олександрович1010626Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
91Каліщук Вадим Володимирович108826Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
92Козопас Вікторія Олександрівна1010626Хмельницький НВК №7
93Кононенко Віка Миколаївна1010626Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
94Кострова Марта Анатоліївна1010626Летавський НВК
95Кривий Віталій Миколайович108826Воробіївська ЗОШ I-II ст.
96Левчук Микола Юрійович1010626Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
97Мазуркевич Олександр Олександрович1010626Старокостянтинівська гімназія
98Майбенко Дмитро Володимирович1010626Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
99Малий Євген Володимирович810826Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
100Нетяга Владислав Володимирович1010626Старокостянтинівська гімназія
101Панько Олена Богданівна1010626Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
102Привала Сергій Валерійович1010626Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
103Сидоренко Максим Валентинович1010626Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
104Усенко Артем Сергійович107926Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
105Шлапак Дар'я Анатоліївна1010626Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
106Шумеляк Руслана Петрівна1010626Заміхівська ЗОШ
107Якобчук Аліна Олегівна1010626Старокостянтинівська гімназія
108Янзюк Дар'я Миколаївна1010626Старокостянтинівська гімназія
109Яцук Сергій Олександрович1010626Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
110Антонов Владислав Сергійович5101025Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
111Граділь Євген Григорович1010525Старокостянтинівська гімназія
112Гуцалюк Вікторія Миколаївна910625Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
113Красовська Вікторія Сергіївна1010525Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
114Авксентьєв Максим Валентинович106824Полонська гімназія
115Головачов Євгеній Володимирович1010424Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А.С. Макаренка
116Ісаченко Богдан Олегович1010424Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
117Кузьмін Діма Олексійович1010424Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
118Остапюк Вікторія Сергіївна910524Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
119Смеречинська Ілона Антонівна810624Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
120Урбанчук Валентин Володимирович1010424Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
121Константінов Андрій Андрійович1031023Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
122Кузніцов Євгеній Русланович510823Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
123Морозюк Руслан Андрійович510823Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
124Онуфран Евген Олегович1031023Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
125Семенюк Ярослав Валерійович98623Кам’янець-Подільська гімназія
126Турбаба Андрій Леонідович510823ШОР, при ПОЛІТ
127Горик Владислав Олегович1021022Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
128Підліснюк Максим Юрійович104822Кам'янець-Подільський ліцей
129Шаран Олексій Олегович610622Клубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
130Шуригін Артем Сергійович1010222Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
131Білоус Ганна Анатоліївна58821Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
132Зубик Ярослав Сергійович103821Летавського НВК
133Климнюк Вадим Васильвич103821Летавський НВК
134Мойсеєнко Олександр Михайлович510621Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
135Рябий Ярослав Русланович510621Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
136Смішний Денис Миколайович710421Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
137Учкін Дмитро Олександрович58821Хмельницький НВК №7
138Шахрай Володимир Васильович98421Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
139Шахуб Любомир Мілудович103821Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
140Яцков Василь Петрович103821Летавське НВК
141Андроняк Владислав Іванович1010020Кучанська ЗОШ І-ІІІ
142Вараниця Павло Ігорьович1010020Хмельницька ЗОШ №14
143Ворона Илья Олегович1010-20Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
144Дмитрук Олеся Юріївна210820Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
145Довгань Анастасія Олександрівна1010020Хмельницький НВК №7
146Жилко Дима Олександрович1010020Хмельницький ліцей №17
147Качур Роман Володимирович1010020Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
148Качурак Юрій Михайлович88420Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
149Лаврішин Дмитро Русланович1010020Хмельницький ліцей №17
150Миронюк Костянтин Григорович1010020Старокостянтинівська гімназія
151Молдован Артем Костянтинович1010020Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
152Постернак Ірина Вікторівна1010-20Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
153Самойлюк Денис Віталійович1010020Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
154Степанова Аліна Вадимівна1010020Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
155Ткач Павло Віталійович68620Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
156Хілінський Влад Вячеславович68620Ружичанський НВК
157Ягода Богдан В'ячеславович1010020Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького
158Ярощук Владислав Володимирович1010-20Шепетівський НВК №1
159Бернацький Андрій Олександрович910019Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
160Вальков Тарас Вадимович88319Баговицька ЗОШ І-ІІІ ст.
161Жигадло Олександра Іванівна58619Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
162Линок Олександр Володимирович103619Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
163Сидорук Роман Георгійович58619Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
164Ставнійчук Михайло Володимирович910019Ізяславський НВК "ЗОШ I-IIIст. №2, ліцей"
165Терещук Сергій Олександрович910-19Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
166Шелестюк Андрій Романович910-19Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
167Костюк Денис Ігорович10-818Старокостянтинівська гімназія
168Плисюк Олена Вадимівна102618Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
169Білик Олексій Вікторович98017Старокостянтинівський ліцей і. М.С Рудяка
170Зарічний Антон Олександрович98017Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
171Куц Кіріл Юрійович101617Кам’янець-Подільский ліцей №18
172Савчук Артем Юрійович58417Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
173Новікова Наталія Олександрівна88016Городоцька гімназія
174Сметанка Юрій Андрійович102416Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
175Чоп Наталія Олександрівна88016Городоцька гімназія
176Шклярук Ігор Едуардович88016Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
177Дарманська Ульяна Сергіївна510-15Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
178Пилипчук Людмила Олександрівна5-813Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
179Поліщук Роман Федорович103013Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
180Дюг Сергій Сергійович93-12Хмельницький ліцей № 17
181Войцехівський Богдан Іванович32611Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
182Габінет Марія Юріївна52411Хмельницький НВК №7
183Панасевич Анастасія Олександрівна92-11Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
184Таранік Артем Вікторович92-11Дунаевецка ЗОШ I-III ст. №3
185Шведа Ольга Володимирівна52411Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.
186Шеленг Андрій Ігорович32611Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
187Бурун Маргарита Валеріївна82010Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
188Глушков Валентин Сергійович91010Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
189Горпишина Оксана Сергіївна91010Славутський обласний спеціалізовани ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузи науки
190Дишловий Максим Сергійович91010Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
191Лісовий Сергій Олександрович91010Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
192Олуйко Надія Сергіївна10--10Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
193Жулкевський Владислв Дмитрович9--9Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
194Носов Олександр Степанович-808Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
195Кухар Олег Олександрович52-7Славутська ЗОШ І-ІІІ ст.№6
196Лашкевич Микола Миколайович0347Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
197Герасімова Вікторія Володимирівна--66Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
198Марценюк Олег Юрійович0202Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
199Мовчанюк Мар’яна Тимофіївна1-01Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей"
200Агафонов Богдан Олексійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
201Адамчук Міша Анатолійович---0Летавський НВК
202Антонюк Дмитро Миколайович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
203Баблюк Олександр Анатолійович---0Зіньківський НВК
204Балаць Андрій Віталійович---0Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст.
205Барчук Вася Володимировмч---0Летавський НВК
206Басінських Наталія Геннадіївна---0Славутський НВК "ЗОШ I-IIIст., гімназія"
207Бекешко Денис Олександрович---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
208Береза Юра Анатоліювич---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
209Бліндар Юрій Юрійович---0Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст.
210Боднарчук Роман Юрійович00-0Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
211Бондар Анастасія Олегівна0--0Захаровецька ЗОШ І-ІІ ст.
212Борилюк Яна Петрівна---0Великоскнитський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
213Брайчевський Валерій Андрійович---0Кам'янець-Подільский НВК №17
214Вельчик Денис Олексійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
215Вінськевич Владислав Миколайович-000Грузевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
216Владислав Заборний Павлович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
217Власюк Вадим Олександрович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
218Галущак Ірина Олександрівна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
219Гнатюк Ярослав Володимирович---0Ленковецька ЗОШ
220Голубович Володимир Євгенович---0Хмельницька СЗОШ №7
221Горох Богдан Костянтинович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
222Гребенюк Вадим Валентинович---0Дунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №2
223Гуменюк Микола Васильович0000Заслучненська ЗОШ І-ІІІ ст.
224Ейсмонт Дмитро Григорович---0Великошкарівська ЗОШ І-ІІ ст.
225Єгомостєв Назарій Вікторович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
226Жигаловський Вадим Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
227Кабачинський Сергій Володимирович---0Віньковецький НВК
228Кеба Назар Володимирович---0Старокостянтинівської гімназії
229Келюх Роман Віталійович---0Улашанівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
230Кисіль Володимир Володимирович---0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук
231Кицун Богдан Олегович---0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
232Клишнатий Михайло Павлович---0Старокостянтинівська гімназія
233Кобильник Максим Тарасович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка.
234Коваль Дмитро Костянтинович---0Шепетівський НВК №3
235Когунь Ярослав Анатолійович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №15
236Колендзян Артем Анатольович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
237Кондратюк Андрій Ігорович0000Кам'янець-Подільський ліцей №18
238Королюк Богдан Сергійович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
239Коротова Єкатєріна Сергіївна---0Нетішинський НВК
240Котюк Дмитро Юрійович---0Дунаєвецька ЗОШ №2
241Кривий Олександр Петрович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
242Крутас Роман Вікторович---0Шрубківська ЗОШ
243Крутенчук Денис Якович---0Ганнопільський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
244Кувіла Олександр Олександрович---0Кам’янець-Подільський ліцей №18
245Кузняк Владислав Павлович---0Кам'янець-Подільський НВК №16
246Кузьміч Діна Анатоліївна---0Малоправутинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
247Кукурудза Олександр Борисович---0Віньковецький НВК
248Лабатий Давид Ігорович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
249Лаврентій Артем Анатолійович---0Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка
250Левицька Катерина Олександрівна---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
251Лигун Олексій Олегович---0Хмельницький національний університет
252Лисий Богдан Володимирович---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ -І-ІІІ ст., ліцей"
253Литвинюк Дмитро Олегович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
254Ліпська Віта Олегівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
255Лукіянчук Максим Миколайович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
256Любевич Ростислав Леонідович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
257Лягушена Ольга Вікторівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
258Мазур Тимур Миколайович---0Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
259Мазуренко Ірина Олегівна---0Зіньківський НВК
260Малофій Семен Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
261Марценюк Валерія Андріївна--00Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
262Марценюк Денис Олександрович---0Віньковецький НВК
263Мельник Ілля Володимирович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
264Мельник Марина Олегівна-000Кам'янець-Подільський ліцей №18
265Микитюк Іван Сергійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
266Миколюк Руслан Васильович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
267Миткова Ольга Олександрівна---0Волочиський НВК
268Мірлін Даніл Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
269Місюра Віктор Володимирович---0Поляхівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум"
270Музика Оксана Василівна---0Грим'яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
271Нетреба Олександр Миколайович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
272Овчарук Олексій Костянтинович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
273Оліферук Артур Олегович---0Плужненський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
274Панчук Костянтин Анатолійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
275Пасічник Тетяна Олександрівна---0Хмельницький ліцей № 17
276Пасло Валентина Миколаївна---0Дунаєвецька ЗОШ №2
277Пекарський Олександр Сергійович0--0Славутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
278Підгородецька Анастасія Олегівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
279Побережна Анастасія Богданівна---0Кам'янець-Подільський НВК №17
280Повстюк Наталія Юріївна---0В’язовецька ЗОШ І-ІІІ ст.
281Погірке Тарас Петрович---0Кам’янець-Подільська ЗОШ №10
282Полуденний Олександр Миколайович0-00Летичівський НВК №1
283Полюшкевич Альона Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ I-III ст. №1, гімназія"
284Процков Максим Олексійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
285Пугач Сергій Володимирович---0Ярмолинецький технологічний ліцей
286Романюк Богдан Анатолійович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
287Ростецька Діана Вікторівна0-00Віньковецький НВК
288Рябчук Крістіна Миколаївна---0Старокостянтинівська гімназія
289Сабатович Олександр Олександрович0--0Зіньківський НВК
290Семенюк Марія Дмитрівна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
291Слободян Олексій Сергійович---0Камянець-Подільський ліцей
292Срібняк Анастасія Олександрівна---0Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
293Степанцова Марина Миколаївна---0Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.
294Стець Сергій Олександрович---0Хмельницька СЗОШ №12
295Супурко Валентина Вікторівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
296Тихонюк Вадим Миколайович---0Шепетівська ЗОШ I-III ст. №3
297Ткачук Діма Анатолійович---0Кам’янець-Подільский НВК № 9
298Філіпчук Сергій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей
299Хмелянчишин Володимир Олегович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
300Хміль Юлія Анатоліївна---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
301Хоменко Михайло Олегович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія."
302Чавро Анастасія Анатоліївна0000Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
303Черниш Володимир Володимирович---0Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст.
304Чорний Роман Анатолійович0000Кам’янець-Подільський НВК №8
305Шевчук Вадим Владиславович---0Іванковецький НВК
306Шугайло Іван Вікторович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
307Щесняк Євгеній Олександрович---0Деражнянська НВК, ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
308Щесняк Олександр Андрійович0000Яхновецька ЗОШ І–ІІІ ст.
309Яблонська Анна Петрівна---0Староостропільське НВО "ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
310Яценко Віталій Сергійович---0Дунаєвецього НВК "ЗОШ I-III ст., гімназія "
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz