Четвер, 21.09.2017, 23:53
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
Прізвище, ім'я та по батьковіABCСумаНавчальний заклад
1Авксентьєв Максим Валентинович10101030Полонська гімназія
2Ачілов Андрій Віталійович10101030Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
3Бернацький Андрій Олександрович10101030Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
4Білик Олексій Вікторович10101030Старокостянтинівський ліцей і. М.С Рудяка
5Бурдейна Тетяна Олександрівна10101030Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
6Вінниченко Віталій Вікторович10101030Старокостянтинівська гімназія
7Віннічук Михайло Володимирович10101030Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
8Ворона Илья Олегович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
9Гаврилюк Григорій Вікторович10101030Шепетівський НВК №1
10Глембоцький Владислав Олегович10101030Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
11Гожевський Петро Леонідович10101030Ярмолинецький технолічний ліцей
12Головачов Євгеній Володимирович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
13Городецька Віталіна Юріївна10101030Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
14Гулак Олена Сергіївна10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
15Деньга Назарій Олександрович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
16Дерієнко Гліб Андрієвич10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
17Дмитрук Олеся Юріївна10101030Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
18Єрмаков Владислав Олександрович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
19Єрьоменко Денис Валентинович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
20Жилко Андрій Олександрович10101030Хмельницький ліцей №17
21Жилко Дима Олександрович10101030Хмельницький ліцей №17
22Заболотний Андрій Анатолійович10101030Тиннянська ЗОШ I-III ст.
23Зімченко Богдан Віталійович10101030Старокостянтинівська гімназія
24Каліщук Вадим Володимирович10101030Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
25Карпов Михайло Анатолійович10101030КНУУ "КПІ"
26Качур Роман Володимирович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
27Кисіль Володимир Володимирович10101030Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук
28Климнюк Вадим Васильвич10101030Летавський НВК
29Клишнатий Михайло Павлович10101030Старокостянтинівська гімназія
30Константінов Андрій Андрійович10101030Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
31Костюк Денис Ігорович10101030Старокостянтинівська гімназія
32Кривий Віталій Миколайович10101030Воробіївська ЗОШ I-II ст.
33Кулачок Михайло Володимирович10101030Ярмолинецький технологічний ліцей
34Лаврішин Дмитро Русланович10101030Хмельницький ліцей №17
35Левочко Владислав Сергійович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
36Левченко Ілля Володимирович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
37Майбенко Дмитро Володимирович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
38Малий Євген Володимирович10101030Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
39Мельник Софія Валентинівна10101030Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
40Миронюк Костянтин Григорович10101030Старокостянтинівська гімназія
41Михальчук Руслана Володимирівна10101030Новоушицький НВК
42Молдован Артем Костянтинович10101030Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
43Наконечний Сергій Леонідович10101030Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
44Незнарадько Ярослав Олександрович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
45Нетреба Олександр Миколайович10101030Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
46Новохацький Тарас Ігорович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
47Олійник Іван Олександрович10101030Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
48Омельяненко Андрій Миколайович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
49Остапюк Вікторія Сергіївна10101030Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
50Очеретний В`ячеслав Юрійович10101030Олександрійський ліцей інформаційних технологій
51Патерило Владислав Володимирович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
52Педоренко Андрій Вікторович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
53Пеккоєв Владислав Сергійович10101030Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
54Перун Андрій Сергійович10101030Старокостянтинівська гімназія.
55Петроченко Вячеслав Олександрович10101030"Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія""
56Підліснюк Максим Юрійович10101030Кам'янець-Подільський ліцей
57Полюхович Вадим Олександрович10101030Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
58Привала Сергій Валерійович10101030Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
59Рутковський Максим Вячеславович10101030Хмельницький ліцей № 17
60Самойлюк Денис Віталійович10101030Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
61Смеречинська Ілона Антонівна10101030Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
62Ставнійчук Михайло Володимирович10101030Ізяславський НВК "ЗОШ I-IIIст. №2, ліцей"
63Степанова Аліна Вадимівна10101030Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
64Стратонов Денис Володимирович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
65Трофанюк Олексій Богданович10101030Хмельницький ліцей №17
66Усенко Артем Сергійович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
67Францішкевич Андрій Вікторович10101030Яамолинецький технологічний ліцей
68Чемерис Павло Олександрович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
69Чернушич Володимир Вікторович10101030Шепетівський НВК №1
70Шаман Сергій Олегович10101030Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
71Шевчук Вадим Владиславович10101030Іванковецький НВК
72Яценко Юлія Юріївна10101030Ємільчинська ЗОШ I-III ст. №1, Житомирська обл.
73Яцков Василь Петрович10101030Летавське НВК
74Антонюк Андрій Миколайович1081028Старокостянтинівська гімназія
75Антонюк Антон Миколайович1081028Копистинський НВК
76Басов Андрій Володимирович1081028Яамолинецький технологічний ліцей
77Білик Андрій Петрович1081028Гвардійський НВК
78Білоус Ганна Анатоліївна1081028Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
79Боднарчук Олександр Юрійович1081028Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
80Васільцов Денис Вадимович1081028Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
81Герасименко Артем Павлович1081028Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
82Гіппіус Антон Олександрович1010828Старокостянтинівська гімназія
83Горбатюк Микола Юрійович1010828Хмельницький ліцей №17
84Горпишина Оксана Сергіївна1010828Славутський обласний спеціалізовани ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузи науки
85Граділь Євген Григорович1081028Старокостянтинівська гімназія
86Жулкевський Владислв Дмитрович1081028Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
87Захарчук Ярослав Юрійович1081028Берездівський НВК
88Зубик Ярослав Сергійович1010828Летавського НВК
89Ігнатенко Женя Олександрович1081028Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
90Ільчун Мирослав Вікторович1010828Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
91Мацюра Денис Сергійович1081028Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
92Нетяга Владислав Володимирович1010828Старокостянтинівська гімназія
93Онуфран Евген Олегович1010828Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
94Панчук Владислав Анатолійович1010828Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
95Рябчук Крістіна Миколаївна1010828Старокостянтинівська гімназія
96Семенюк Віктор Олександрович1010828Старокостянтинівська гімназія
97Семенюк Ярослав Валерійович1010828Кам’янець-Подільська гімназія
98Сидорук Роман Георгійович1081028Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
99Скрипник Денис Олександрович1081028Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
100Старенький Владислав Ігорович1081028Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
101Танасюк Богдана Миколаївна1010828Заміхівська ЗОШ
102Турбаба Андрій Леонідович1081028ШОР, при ПОЛІТ
103Футько Діана Вячеславівна1081028Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
104Шахрай Володимир Васильович1010828Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
105Шахуб Любомир Мілудович1010828Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
106Шуляк Нікіта Віталійович1081028Старокостянтинівська гімназія
107Якимчук Олександр Анатолійович1010828Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
108Яценко Іван Андрійович1010828Хмельницький ліцей № 17
109Агафонов Богдан Олексійович1061026Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
110Антонов Владислав Сергійович108826Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
111Бабух Діана Олександрівна108826Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
112Боднарчук Роман Юрійович108826Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
113Бурун Маргарита Валеріївна108826Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
114Владислав Заборний Павлович108826Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
115Голинська Анна Вікторівна108826Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
116Горбаток Олександр Леонідович108826Старокостянтинівська гімназія
117Кеба Назар Володимирович108826Старокостянтинівської гімназії
118Ковальчук Марина Геннадіївна108826Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
119Козопас Вікторія Олександрівна108826Хмельницький НВК №7
120Лісовий Денис Олександрович108826Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
121Музика Оксана Василівна108826Грим'яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
122Новікова Наталія Олександрівна108826Городоцька гімназія
123Панасевич Анастасія Олександрівна108826Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
124Під'япольський Денис Сергійович108826Старокостянтинівська гімназія
125Плисюк Олена Вадимівна108826Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
126Полюшкевич Альона Володимирівна108826Понінківський НВК "ЗОШ I-III ст. №1, гімназія"
127Сметанка Юрій Андрійович108826Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
128Таранік Артем Вікторович108826Дунаевецка ЗОШ I-III ст. №3
129Урбанчук Валентин Володимирович108826Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
130Чоп Наталія Олександрівна108826Городоцька гімназія
131Шуригін Артем Сергійович1061026Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
132Якобчук Аліна Олегівна1061026Старокостянтинівська гімназія
133Янович Олександр Олександрович108826Старокостянтинівська гімназія
134Глушков Валентин Сергійович106824Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
135Гуцалюк Вікторія Миколаївна106824Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
136Давидюк Світлана Сергіївна108624Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
137Дишловий Максим Сергійович106824Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
138Живулiн Олег Володимирович106824Старокостянтинiвська гiмназiя
139Кузніцов Євгеній Русланович106824Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
140Кучмій Олександр Іванович1010424Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
141Линок Олександр Володимирович108624Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
142Лісовий Сергій Олександрович106824Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
143Поліщук Роман Федорович106824Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
144Сидоренко Максим Валентинович108624Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
145Смішний Денис Миколайович106824Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
146Терещук Сергій Олександрович681024Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
147Шумейко Максим Володимирович4101024Старокостянтинівська гімназія
148Янзюк Дар'я Миколаївна106824Старокостянтинівська гімназія
149Балаць Андрій Віталійович108422Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст.
150Вальков Тарас Вадимович104822Баговицька ЗОШ І-ІІІ ст.
151Коваль Дмитро Костянтинович106622Шепетівський НВК №3
152Куржій Валентин Романович68822Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
153Левчук Микола Юрійович481022Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
154Мосіюк Богдан Романович481022Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
155Олянюк Петро Вікторович481022Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
156Чешневський Володимир Олегович1021022Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
157Бурдаш Євген Сергійович48820Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
158Гуменний Іван Олександрович48820Старокостянтинівська гімназія
159Жемоєдов Анатолій Іванович1010-20Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
160Зарічний Антон Олександрович1010-20Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
161Лаврентій Артем Анатолійович1010-20Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка
162Мазуркевич Олександр Олександрович48820Старокостянтинівська гімназія
163Ростецька Діана Вікторівна1001020Віньковецький НВК
164Тихонюк Вадим Миколайович1001020Шепетівська ЗОШ I-III ст. №3
165Шаран Олексій Олегович106420Клубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
166Янісевич Андрій Вікторович1001020Славутський ЗОШ І-ІІІ ст. №4
167Войцехівський Богдан Іванович100818Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
168Габінет Марія Юріївна100818Хмельницький НВК №7
169Галущак Ірина Олександрівна108-18Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
170Довгань Анастасія Олександрівна100818Хмельницький НВК №7
171Кривий Олександр Петрович108-18Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
172Марценюк Олег Юрійович108-18Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
173Морозюк Руслан Андрійович10-818Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
174Пилипчук Людмила Олександрівна10-818Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
175Рогачук Андрій Олександрович100818Старокостянтинівська гімназія
176Ткач Павло Віталійович46818Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
177Хоменко Михайло Олегович100818Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія."
178Шеленг Андрій Ігорович100818Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
179Яценко Віталій Сергійович108018Дунаєвецього НВК "ЗОШ I-III ст. ,гімназія "
180Куц Кіріл Юрійович100616Кам’янець-Подільский ліцей №18
181Носов Олександр Степанович08816Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
182Стрельбіцький Юрій Юрійович601016Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
183Шелестюк Андрій Романович106-16Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
184Гуменюк Микола Васильович-6814Заслучненська ЗОШ І-ІІІ ст.
185Бойко Ярослава Миколаївна--1010Заміхівська ЗОШ
186Качурак Юрій Михайлович100-10Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
187Кострова Марта Анатоліївна10--10Летавський НВК
188Панько Олена Богданівна10--10Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
189Стець Сергій Олександрович100010Хмельницька СЗОШ №12
190Шклярук Ігор Едуардович100010Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
191Щесняк Євгеній Олександрович100-10Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
192Адамчук Міша Анатолійович---0Летавський НВК
193Андроняк Владислав Іванович---0Кучанська ЗОШ І-ІІІ
194Антонюк Дмитро Миколайович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
195Баблюк Олександр Анатолійович---0Зіньківський НВК
196Барчук Вася Володимировмч---0Летавський НВК
197Басінських Наталія Геннадіївна---0Славутський НВК "ЗОШ I-IIIст., гімназія"
198Безмен Роман Михайлович---0КрНУ
199Бекешко Денис Олександрович---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
200Береза Юра Анатоліювич---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
201Бліндар Юрій Юрійович---0Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст.
202Бондар Анастасія Олегівна---0Захаровецька ЗОШ І-ІІ ст.
203Борилюк Яна Петрівна---0Великоскнитський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.»
204Брайчевський Валерій Андрійович---0Кам'янець-Подільский НВК №17
205Вараниця Павло Ігорьович---0Хмельницька ЗОШ №14
206Вельчик Денис Олексійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
207Вінськевич Владислав Миколайович---0Грузевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
208Власюк Вадим Олександрович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
209Гайдай Олександр Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
210Герасімова Вікторія Володимирівна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
211Гнатюк Ярослав Володимирович---0Ленковецька ЗОШ
212Голубович Володимир Євгенович---0Хмельницька СЗОШ №7
213Гомілко Олег Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
214Горик Владислав Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
215Горох Богдан Костянтинович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
216Гребенюк Анна Валентинівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
217Гребенюк Вадим Валентинович---0Дунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №2
218Дарманська Ульяна Сергіївна---0Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
219Денещук Богдан Сергійович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
220Дитко Руслана Русланівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
221Дубограй Таня Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
222Дюг Сергій Сергійович---0Хмельницький ліцей № 17
223Дячина Василь Леонідович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
224Ейсмонт Дмитро Григорович---0Великошкарівська ЗОШ І-ІІ ст.
225Єгомостєв Назарій Вікторович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
226Жигадло Олександра Іванівна---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
227Жигаловський Вадим Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
228Іванов Павло Вадимович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
229Ісаченко Богдан Олегович---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
230Кабачинський Сергій Володимирович---0Віньковецький НВК
231Казмірчук Ярослав Олександрович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
232Келюх Роман Віталійович---0Улашанівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
233Керничий Богдан Васильович---0Заміхівська ЗОШ
234Кицун Богдан Олегович---0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
235Кобильник Максим Тарасович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка.
236Когунь Ярослав Анатолійович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №15
237Колендзян Артем Анатольович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
238Кондратюк Андрій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
239Кононенко Віка Миколаївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
240Королюк Богдан Сергійович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
241Коротова Єкатєріна Сергіївна---0Нетішинський НВК
242Котюк Дмитро Юрійович---0Дунаєвецька ЗОШ №2
243Красовська Вікторія Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
244Крутас Роман Вікторович---0Шрубківська ЗОШ
245Крутенчук Денис Якович---0Ганнопільський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
246Кувіла Олександр Олександрович---0Кам’янець-Подільський ліцей №18
247Кузняк Владислав Павлович---0Кам'янець-Подільський НВК №16
248Кузьмін Діма Олексійович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
249Кузьміч Діна Анатоліївна---0Малоправутинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
250Кукурудза Олександр Борисович---0Віньковецький НВК
251Кухар Олег Олександрович---0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст.№6
252Лабатий Давид Ігорович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
253Лакей Юрій Миколайович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
254Лашкевич Микола Миколайович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
255Левицька Катерина Олександрівна---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
256Лигун Олексій Олегович---0Хмельницький національний університет
257Лисий Богдан Володимирович---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ -І-ІІІ ст., ліцей"
258Литвинюк Дмитро Олегович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
259Ліпська Віта Олегівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
260Ліщук Інна Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
261Лукіянчук Максим Миколайович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
262Любевич Ростислав Леонідович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
263Лягушена Ольга Вікторівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
264Мазур Тимур Миколайович---0Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
265Мазуренко Ірина Олегівна---0Зіньківський НВК
266Малофій Семен Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
267Мартинюк Валентина Андріївна---0Чорнокозинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
268Марценюк Валерія Андріївна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
269Марценюк Денис Олександрович---0Віньковецький НВК
270Мельник Ілля Володимирович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
271Мельник Марина Олегівна---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
272Микитюк Іван Сергійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
273Миколюк Руслан Васильович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
274Миткова Ольга Олександрівна---0Волочиський НВК
275Мірлін Даніл Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
276Місюра Віктор Володимирович---0Поляхівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум"
277Мовчан Артур В'ячеславович---0Судилківська ЗОШ I-III ст.
278Мовчанюк Мар’яна Тимофіївна---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей"
279Мойсеєнко Олександр Михайлович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
280Овчарук Олександр Миколайович---0Китайгородська ЗОШ
281Овчарук Олексій Костянтинович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
282Оліферук Артур Олегович---0Плужненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»
283Олуйко Надія Сергіївна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
284Панчук Костянтин Анатолійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
285Пасічник Тетяна Олександрівна---0Хмельницький ліцей № 17
286Пасло Валентина Миколаївна---0Дунаєвецька ЗОШ №2
287Пекарський Олександр Сергійович---0Славутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
288Підгородецька Анастасія Олегівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
289Побережна Анастасія Богданівна---0Кам'янець-Подільський НВК №17
290Повстюк Наталія Юріївна---0В’язовецька ЗОШ І-ІІІ ст.
291Погірке Тарас Петрович---0Кам’янець-Подільська ЗОШ №10
292Полуденний Олександр Миколайович---0Летичівський НВК №1
293Постернак Ірина Вікторівна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
294Процков Максим Олексійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
295Пугач Сергій Володимирович---0Ярмолинецький технологічний ліцей
296Репецький Богдан Олександрович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
297Романюк Богдан Анатолійович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
298Рябий Ярослав Русланович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
299Сабатович Олександр Олександрович---0Зіньківський НВК
300Савчук Андрій Вікторович---0Старокостянтинівська гімназія
301Савчук Артем Юрійович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
302Семенюк Марія Дмитрівна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
303Слободян Олексій Сергійович---0Камянець-Подільський ліцей
304Сорока Дмитро Сергійович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
305Срібняк Анастасія Олександрівна---0Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
306Степанцова Марина Миколаївна---0Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.
307Супурко Валентина Вікторівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
308Суржок Богдан Геннадійович---0Заміхівська ЗОШ
309Ткачук Діма Анатолійович---0Кам’янець-Подільский НВК № 9
310Торунов Олексій Олександрович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
311Учкін Дмитро Олександрович---0Хмельницький НВК №7
312Філіпчук Сергій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей
313Хілінський Влад Вячеславович---0Ружичанський НВК
314Хмелянчишин Володимир Олегович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
315Хміль Юлія Анатоліївна---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
316Цикра Вадим Олегович---0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
317Чавро Анастасія Анатоліївна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
318Черниш Володимир Володимирович---0Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст., Київська обл.
319Чорний Вячеслав Ярославович0--0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
320Чорний Роман Анатолійович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
321Шведа Ольга Володимирівна---0Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.
322Шлапак Дар'я Анатоліївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
323Шугайло Іван Вікторович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
324Шумеляк Руслана Петрівна---0Заміхівська ЗОШ
325Щесняк Олександр Андрійович---0Яхновецька ЗОШ І–ІІІ ст.
326Яблонська Анна Петрівна---0Староостропільське НВО"ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
327Ягода Богдан В'ячеславович---0Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького
328Яржемський Вадим Олександрович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
329Ярощук Владислав Володимирович---0Шепетівський НВК №1
330Яцук Сергій Олександрович---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz