П`ятниця, 22.09.2017, 00:00
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
Прізвище, ім'я та по батьковіABCСумаНавчальний заклад
1Авксентьєв Максим Валентинович20202060Полонська гімназія
2Гаврилюк Григорій Вікторович20202060Шепетівський НВК №1
3Глембоцький Владислав Олегович20202060Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
4Горбатюк Микола Юрійович20202060Хмельницький ліцей №17
5Гулак Олена Сергіївна20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
6Єрмаков Владислав Олександрович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
7Жилко Дима Олександрович20202060Хмельницький ліцей №17
8Зімченко Богдан Віталійович20202060Старокостянтинівська гімназія
9Левочко Владислав Сергійович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
10Левченко Ілля Володимирович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
11Майбенко Дмитро Володимирович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
12Незнарадько Ярослав Олександрович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
13Новохацький Тарас Ігорович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
14Омельяненко Андрій Миколайович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
15Педоренко Андрій Вікторович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
16Перун Андрій Сергійович20202060Старокостянтинівська гімназія.
17Стратонов Денис Володимирович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
18Трофанюк Олексій Богданович20202060Хмельницький ліцей №17
19Усенко Артем Сергійович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
20Чемерис Павло Олександрович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
21Шумейко Максим Володимирович20202060Старокостянтинівська гімназія
22Ачілов Андрій Віталійович14202054Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
23Горик Владислав Олегович14202054Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
24Горпишина Оксана Сергіївна14202054Славутський обласний спеціалізовани ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузи науки
25Константінов Андрій Андрійович14202054Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
26Кривий Віталій Миколайович14202054Воробіївська ЗОШ I-II ст.
27Щесняк Євгеній Олександрович14202054Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
28Антонюк Антон Миколайович20201252Копистинський НВК
29Білик Андрій Петрович20201252Гвардійський НВК
30Карпов Михайло Анатолійович12202052КНУУ "КПІ"
31Шахрай Володимир Васильович12202052Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
32Бурдейна Тетяна Олександрівна20201050Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
33Гіппіус Антон Олександрович20201050Старокостянтинівська гімназія
34Головачов Євгеній Володимирович20201050Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
35Деньга Назарій Олександрович20201050Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
36Дерієнко Гліб Андрієвич20201050Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
37Лаврішин Дмитро Русланович20201050Хмельницький ліцей №17
38Левчук Микола Юрійович20201050Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
39Малий Євген Володимирович10202050Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
40Мельник Софія Валентинівна20201050Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
41Новікова Наталія Олександрівна20201050Городоцька гімназія
42Олянюк Петро Вікторович20201050Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
43Степанова Аліна Вадимівна20201050Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
44Чешневський Володимир Олегович20201050Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
45Шаран Олексій Олегович20201050Клубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
46Ільчун Мирослав Вікторович8202048Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
47Каліщук Вадим Володимирович8202048Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
48Наконечний Сергій Леонідович14201448Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
49Смеречинська Ілона Антонівна8202048Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
50Чернушич Володимир Вікторович8202048Шепетівський НВК №1
51Олійник Іван Олександрович14201246Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
52Петроченко Вячеслав Олександрович14201246Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
53Шаман Сергій Олегович14201246Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
54Шуляк Нікіта Віталійович6202046Старокостянтинівська гімназія
55Андроняк Владислав Іванович2020444Кучанська ЗОШ І-ІІІ
56Білик Олексій Вікторович14201044Старокостянтинівський ліцей і. М.С Рудяка
57Бойко Ярослава Миколаївна2020444Заміхівська ЗОШ
58Живулiн Олег Володимирович14201044Старокостянтинiвська гiмназiя
59Зарічний Антон Олександрович14201044Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
60Керничий Богдан Васильович2020444Заміхівська ЗОШ
61Климнюк Вадим Васильвич14201044Летавський НВК
62Куржій Валентин Романович14201044Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
63Остапюк Вікторія Сергіївна14201044Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
64Якобчук Аліна Олегівна14201044Старокостянтинівська гімназія
65Вінниченко Віталій Вікторович1420842Старокостянтинівська гімназія
66Захарчук Ярослав Юрійович10201242Берездівський НВК
67Коваль Дмитро Костянтинович2202042Шепетівський НВК №3
68Миронюк Костянтин Григорович2202042Старокостянтинівська гімназія
69Привала Сергій Валерійович2202042Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
70Гожевський Петро Леонідович0202040Ярмолинецький технолічний ліцей
71Жилко Андрій Олександрович2020040Хмельницький ліцей №17
72Ігнатенко Женя Олександрович1420640Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
73Патерило Владислав Володимирович2020-40Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
74Полюхович Вадим Олександрович0202040Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
75Семенюк Ярослав Валерійович10201040Кам’янець-Подільська гімназія
76Сидорук Роман Георгійович1420640Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
77Дмитрук Олеся Юріївна8201038Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
78Довгань Анастасія Олександрівна1220638Хмельницький НВК №7
79Михальчук Руслана Володимирівна1420438Новоушицький НВК
80Овчарук Олександр Миколайович8201038Китайгородська ЗОШ
81Танасюк Богдана Миколаївна8201038Заміхівська ЗОШ
82Антонюк Андрій Миколайович6201036Старокостянтинівська гімназія
83Бабух Діана Олександрівна6201036Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
84Владислав Заборний Павлович6201036Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
85Костюк Денис Ігорович6201036Старокостянтинівська гімназія
86Лісовий Денис Олександрович6201036Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
87Янович Олександр Олександрович6201036Старокостянтинівська гімназія
88Басов Андрій Володимирович4201034Яамолинецький технологічний ліцей
89Васільцов Денис Вадимович2201234Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
90Віннічук Михайло Володимирович4201034Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
91Граділь Євген Григорович620834Старокостянтинівська гімназія
92Кеба Назар Володимирович4201034Старокостянтинівської гімназії
93Підліснюк Максим Юрійович4201034Кам'янець-Подільський ліцей
94Під'япольський Денис Сергійович4201034Старокостянтинівська гімназія
95Агафонов Богдан Олексійович2201032Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
96Антонов Владислав Сергійович2201032Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
97Бернацький Андрій Олександрович2201032Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
98Білоус Ганна Анатоліївна0201232Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
99Гуменний Іван Олександрович2201032Старокостянтинівська гімназія
100Кононенко Віка Миколаївна620632Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
101Кулачок Михайло Володимирович2201032Ярмолинецький технологічний ліцей
102Линок Олександр Володимирович620632Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
103Мацюра Денис Сергійович2201032Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
104Мойсеєнко Олександр Михайлович620632Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
105Молдован Артем Костянтинович2201032Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
106Мосіюк Богдан Романович2201032Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
107Нетреба Олександр Миколайович2201032Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
108Пеккоєв Владислав Сергійович2201032Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
109Ставнійчук Михайло Володимирович2201032Ізяславський НВК "ЗОШ I-IIIст. №2, ліцей"
110Ткач Павло Віталійович620632Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
111Францішкевич Андрій Вікторович2201032Яамолинецький технологічний ліцей
112Шуригін Артем Сергійович2201032Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
113Якимчук Олександр Анатолійович0201232Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
114Боднарчук Олександр Юрійович620430Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
115Гомілко Олег Олегович-201030Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
116Єрьоменко Денис Валентинович420630Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
117Красовська Вікторія Сергіївна620430Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
118Кузніцов Євгеній Русланович2001030Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
119Морозюк Руслан Андрійович0201030Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
120Панчук Владислав Анатолійович2001030Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
121Самойлюк Денис Віталійович-201030Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
122Семенюк Віктор Олександрович-201030Старокостянтинівська гімназія
123Урбанчук Валентин Володимирович0201030Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
124Чоп Наталія Олександрівна0201030Городоцька гімназія
125Горбаток Олександр Леонідович220628Старокостянтинівська гімназія
126Козопас Вікторія Олександрівна220628Хмельницький НВК №7
127Сидоренко Максим Валентинович220628Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
128Старенький Владислав Ігорович220628Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
129Футько Діана Вячеславівна220628Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
130Гуцалюк Вікторія Миколаївна020626Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
131Клишнатий Михайло Павлович020626Старокостянтинівська гімназія
132Куц Кіріл Юрійович020626Кам’янець-Подільский ліцей №18
133Ростецька Діана Вікторівна-20626Віньковецький НВК
134Сметанка Юрій Андрійович020626Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
135Стрельбіцький Юрій Юрійович220426Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
136Ягода Богдан В'ячеславович220426Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького
137Боднарчук Роман Юрійович144624Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
138Качур Роман Володимирович420-24Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
139Музика Оксана Василівна420-24Грим'яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
140Нетяга Владислав Володимирович861024Старокостянтинівська гімназія
141Пилипчук Людмила Олександрівна14-1024Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
142Суржок Богдан Геннадійович200424Заміхівська ЗОШ
143Шклярук Ігор Едуардович020424Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія
144Шумеляк Руслана Петрівна14-1024Заміхівська ЗОШ
145Лаврентій Артем Анатолійович220-22Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка
146Ворона Илья Олегович-20-20Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
147Герасименко Артем Павлович-20-20Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
148Голинська Анна Вікторівна20--20Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
149Мазуркевич Олександр Олександрович86620Старокостянтинівська гімназія
150Очеретний В`ячеслав Юрійович020-20Олександрійський ліцей інформаційних технологій
151Терещук Сергій Олександрович-20-20Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
152Турбаба Андрій Леонідович-20-20ШОР, при ПОЛІТ
153Янісевич Андрій Вікторович-20-20Славутський ЗОШ І-ІІІ ст. №4
154Яценко Юлія Юріївна-20-20Ємільчинська ЗОШ I-III ст. №1, Житомирська обл.
155Онуфран Евген Олегович8-1018Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
156Скрипник Денис Олександрович26614Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
157Хоменко Михайло Олегович041014Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія."
158Поліщук Роман Федорович08412Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
159Жулкевський Владислв Дмитрович0-1010Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
160Панько Олена Богданівна-01010Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
161Рогачук Андрій Олександрович--1010Старокостянтинівська гімназія
162Бурун Маргарита Валеріївна2-68Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
163Панасевич Анастасія Олександрівна2-68Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
164Таранік Артем Вікторович2-68Дунаевецка ЗОШ I-III ст. №3
165Балаць Андрій Віталійович6--6Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст.
166Ковальчук Марина Геннадіївна6006Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
167Смішний Денис Миколайович0246Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
168Качурак Юрій Михайлович--44Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
169Габінет Марія Юріївна2002Хмельницький НВК №7
170Кучмій Олександр Іванович2--2Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
171Адамчук Міша Анатолійович---0Летавський НВК
172Антонюк Дмитро Миколайович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
173Баблюк Олександр Анатолійович---0Зіньківський НВК
174Барчук Вася Володимировмч---0Летавський НВК
175Басінських Наталія Геннадіївна---0Славутський НВК "ЗОШ I-IIIст., гімназія"
176Безмен Роман Михайлович---0КрНУ
177Бекешко Денис Олександрович---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
178Береза Юра Анатоліювич---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
179Бліндар Юрій Юрійович---0Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст.
180Бондар Анастасія Олегівна---0Захаровецька ЗОШ І-ІІ ст.
181Борилюк Яна Петрівна---0Великоскнитський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.»
182Брайчевський Валерій Андрійович---0Кам'янець-Подільский НВК №17
183Бурдаш Євген Сергійович---0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
184Вальков Тарас Вадимович---0Баговицька ЗОШ І-ІІІ ст.
185Вараниця Павло Ігорьович---0Хмельницька ЗОШ №14
186Вельчик Денис Олексійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
187Вінськевич Владислав Миколайович---0Грузевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
188Власюк Вадим Олександрович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
189Войцехівський Богдан Іванович0--0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
190Гайдай Олександр Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
191Галущак Ірина Олександрівна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
192Герасімова Вікторія Володимирівна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
193Глушков Валентин Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
194Гнатюк Ярослав Володимирович---0Ленковецька ЗОШ
195Голубович Володимир Євгенович---0Хмельницька СЗОШ №7
196Городецька Віталіна Юріївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
197Горох Богдан Костянтинович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
198Гребенюк Анна Валентинівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
199Гребенюк Вадим Валентинович---0Дунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №2
200Гуменюк Микола Васильович---0Заслучненська ЗОШ І-ІІІ ст.
201Давидюк Світлана Сергіївна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія".
202Дарманська Ульяна Сергіївна---0Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
203Денещук Богдан Сергійович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
204Дитко Руслана Русланівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
205Дишловий Максим Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
206Дубограй Таня Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
207Дюг Сергій Сергійович---0Хмельницький ліцей № 17
208Дячина Василь Леонідович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
209Ейсмонт Дмитро Григорович---0Великошкарівська ЗОШ І-ІІ ст.
210Єгомостєв Назарій Вікторович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
211Жемоєдов Анатолій Іванович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
212Жигадло Олександра Іванівна---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
213Жигаловський Вадим Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
214Заболотний Андрій Анатолійович---0Тиннянська ЗОШ I-III ст.
215Зубик Ярослав Сергійович---0Летавського НВК
216Іванов Павло Вадимович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
217Ісаченко Богдан Олегович---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
218Кабачинський Сергій Володимирович---0Віньковецький НВК
219Казмірчук Ярослав Олександрович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
220Келюх Роман Віталійович---0Улашанівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
221Кисіль Володимир Володимирович---0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук
222Кицун Богдан Олегович---0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
223Кобильник Максим Тарасович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка.
224Когунь Ярослав Анатолійович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №15
225Колендзян Артем Анатольович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
226Кондратюк Андрій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
227Королюк Богдан Сергійович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
228Коротова Єкатєріна Сергіївна---0Нетішинський НВК
229Кострова Марта Анатоліївна---0Летавський НВК
230Котюк Дмитро Юрійович---0Дунаєвецька ЗОШ №2
231Кривий Олександр Петрович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
232Крутас Роман Вікторович---0Шрубківська ЗОШ
233Крутенчук Денис Якович---0Ганнопільський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
234Кувіла Олександр Олександрович---0Кам’янець-Подільський ліцей №18
235Кузняк Владислав Павлович---0Кам'янець-Подільський НВК №16
236Кузьмін Діма Олексійович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
237Кузьміч Діна Анатоліївна---0Малоправутинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
238Кукурудза Олександр Борисович---0Віньковецький НВК
239Кухар Олег Олександрович---0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст.№6
240Лабатий Давид Ігорович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
241Лакей Юрій Миколайович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
242Лашкевич Микола Миколайович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
243Левицька Катерина Олександрівна---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
244Лигун Олексій Олегович---0Хмельницький національний університет
245Лисий Богдан Володимирович---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ -І-ІІІ ст., ліцей"
246Литвинюк Дмитро Олегович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
247Ліпська Віта Олегівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
248Лісовий Сергій Олександрович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
249Ліщук Інна Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
250Лукіянчук Максим Миколайович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
251Любевич Ростислав Леонідович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
252Лягушена Ольга Вікторівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
253Мазур Тимур Миколайович---0Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
254Мазуренко Ірина Олегівна---0Зіньківський НВК
255Малофій Семен Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
256Мартинюк Валентина Андріївна---0Чорнокозинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
257Марценюк Валерія Андріївна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
258Марценюк Денис Олександрович---0Віньковецький НВК
259Марценюк Олег Юрійович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
260Мельник Ілля Володимирович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
261Мельник Марина Олегівна---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
262Микитюк Іван Сергійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
263Миколюк Руслан Васильович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
264Миткова Ольга Олександрівна---0Волочиський НВК
265Мірлін Даніл Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
266Місюра Віктор Володимирович---0Поляхівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум"
267Мовчан Артур В'ячеславович---0Судилківська ЗОШ I-III ст.
268Мовчанюк Мар’яна Тимофіївна---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей
269Носов Олександр Степанович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
270Овчарук Олексій Костянтинович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
271Оліферук Артур Олегович---0Плужненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»
272Олуйко Надія Сергіївна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
273Панчук Костянтин Анатолійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
274Пасічник Тетяна Олександрівна---0Хмельницький ліцей № 17
275Пасло Валентина Миколаївна---0Дунаєвецька ЗОШ №2
276Пекарський Олександр Сергійович---0Славутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
277Підгородецька Анастасія Олегівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
278Плисюк Олена Вадимівна---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
279Побережна Анастасія Богданівна---0Кам'янець-Подільський НВК №17
280Повстюк Наталія Юріївна---0В’язовецька ЗОШ І-ІІІ ст.
281Погірке Тарас Петрович---0Кам’янець-Подільська ЗОШ №10
282Полуденний Олександр Миколайович---0Летичівський НВК №1
283Полюшкевич Альона Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ I-III ст. №1, гімназія"
284Постернак Ірина Вікторівна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
285Процков Максим Олексійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
286Пугач Сергій Володимирович---0Ярмолинецький технологічний ліцей
287Репецький Богдан Олександрович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
288Романюк Богдан Анатолійович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
289Рутковський Максим Вячеславович---0Хмельницький ліцей № 17
290Рябий Ярослав Русланович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
291Рябчук Крістіна Миколаївна---0Старокостянтинівська гімназія
292Сабатович Олександр Олександрович---0Зіньківський НВК
293Савчук Андрій Вікторович---0Старокостянтинівська гімназія
294Савчук Артем Юрійович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
295Семенюк Марія Дмитрівна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
296Слободян Олексій Сергійович---0Камянець-Подільський ліцей
297Сорока Дмитро Сергійович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
298Срібняк Анастасія Олександрівна---0Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
299Степанцова Марина Миколаївна---0Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.
300Стець Сергій Олександрович---0Хмельницька СЗОШ №12
301Супурко Валентина Вікторівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
302Тихонюк Вадим Миколайович0000Шепетівська ЗОШ I-III ст. №3
303Ткачук Діма Анатолійович---0Кам’янець-Подільский НВК № 9
304Торунов Олексій Олександрович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
305Учкін Дмитро Олександрович---0Хмельницький НВК №7
306Філіпчук Сергій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей
307Хілінський Влад Вячеславович---0Ружичанський НВК
308Хмелянчишин Володимир Олегович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
309Хміль Юлія Анатоліївна---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
310Цикра Вадим Олегович---0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
311Чавро Анастасія Анатоліївна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
312Черниш Володимир Володимирович---0Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст., Київська обл.
313Чорний Вячеслав Ярославович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
314Чорний Роман Анатолійович0000Кам’янець-Подільський НВК №8
315Шахуб Любомир Мілудович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
316Шведа Ольга Володимирівна---0Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.
317Шевчук Вадим Владиславович---0Іванковецький НВК
318Шеленг Андрій Ігорович0--0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
319Шелестюк Андрій Романович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
320Шлапак Дар'я Анатоліївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
321Шугайло Іван Вікторович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
322Щесняк Олександр Андрійович---0Яхновецька ЗОШ І–ІІІ ст.
323Яблонська Анна Петрівна---0Староостропільське НВО"ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
324Янзюк Дар'я Миколаївна---0Старокостянтинівська гімназія
325Яржемський Вадим Олександрович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
326Ярощук Владислав Володимирович---0Шепетівський НВК №1
327Яценко Віталій Сергійович---0Дунаєвецього НВК "ЗОШ I-III ст. ,гімназія "
328Яценко Іван Андрійович---0Хмельницький ліцей № 17
329Яцков Василь Петрович---0Летавське НВК
330Яцук Сергій Олександрович---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz