Четвер, 23.11.2017, 01:05
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
Прізвище, ім'я та по батьковіABCСумаНавчальний заклад
1Басов Андрій Володимирович20202060Ярмолинецький технологічний ліцей
2Глембоцький Владислав Олегович20202060Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
3Гожевський Петро Леонідович20202060Ярмолинецький технолічний ліцей
4Горбатюк Микола Юрійович20202060Хмельницький ліцей №17
5Єрмаков Владислав Олександрович20202060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
6Жилко Андрій Олександрович20202060Хмельницький ліцей №17
7Зімченко Богдан Віталійович20202060Старокостянтинівська гімназія
8Константінов Андрій Андрійович20202060Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
9Кулачок Михайло Володимирович20202060Ярмолинецький технологічний ліцей
10Рогачук Андрій Олександрович20202060Старокостянтинівська гімназія
11Смеречинська Ілона Антонівна20202060Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
12Францішкевич Андрій Вікторович20202060Ярмолинецький технологічний ліцей
13Вінниченко Віталій Вікторович20182058Старокостянтинівська гімназія
14Кривий Віталій Миколайович20182058Воробіївська ЗОШ I-II ст.
15Наконечний Сергій Леонідович20182058Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
16Новохацький Тарас Ігорович20182058Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
17Перун Андрій Сергійович20201858Старокостянтинівська гімназія.
18Трофанюк Олексій Богданович20201858Хмельницький ліцей №17
19Чемерис Павло Олександрович20182058Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
20Омельяненко Андрій Миколайович20181856Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
21Стратонов Денис Володимирович20181856Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
22Якимчук Олександр Анатолійович18182056Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
23Кеба Назар Володимирович20201454Старокостянтинівської гімназії
24Полюхович Вадим Олександрович20181654Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
25Шахрай Володимир Васильович20201454Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
26Шуригін Артем Сергійович18162054Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
27Авксентьєв Максим Валентинович18161852Полонська гімназія
28Герасименко Артем Павлович20181452Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
29Горбаток Олександр Леонідович20181452Старокостянтинівська гімназія
30Деньга Назарій Олександрович20181452Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
31Довгань Анастасія Олександрівна18181652Хмельницький НВК №7
32Живулiн Олег Володимирович16201652Старокостянтинiвська гiмназiя
33Качур Роман Володимирович20181452Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
34Левочко Владислав Сергійович20181452Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
35Левченко Ілля Володимирович20181452Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
36Майбенко Дмитро Володимирович20181452Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
37Малий Євген Володимирович20122052Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
38Мельник Софія Валентинівна20181452Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
39Незнарадько Ярослав Олександрович20181452Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
40Усенко Артем Сергійович20181452Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
41Шуляк Нікіта Віталійович20181452Старокостянтинівська гімназія
42Янзюк Дар'я Миколаївна16201652Старокостянтинівська гімназія
43Ачілов Андрій Віталійович20102050Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
44Гулак Олена Сергіївна20181250Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
45Керничий Богдан Васильович20181250Заміхівська ЗОШ
46Миронюк Костянтин Григорович20181250Старокостянтинівська гімназія
47Очеретний В`ячеслав Юрійович20181250Олександрійський ліцей інформаційних технологій
48Шумейко Максим Володимирович20102050Старокостянтинівська гімназія
49Привала Сергій Валерійович20101848Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
50Антонов Владислав Сергійович20121446Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
51Каліщук Вадим Володимирович18181046Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
52Лаврішин Дмитро Русланович18121646Хмельницький ліцей №17
53Панчук Владислав Анатолійович1882046Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
54Пеккоєв Владислав Сергійович2042044Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
55Сметанка Юрій Андрійович1816842Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
56Бурдейна Тетяна Олександрівна2020-40Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
57Дмитрук Олеся Юріївна2020-40Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
58Коваль Дмитро Костянтинович1814840Шепетівський НВК №3
59Мазуркевич Олександр Олександрович2020-40Старокостянтинівська гімназія
60Нетяга Владислав Володимирович2020-40Старокостянтинівська гімназія
61Білоус Ганна Анатоліївна2018-38Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
62Гаврилюк Григорій Вікторович2001838Шепетівський НВК №1
63Гіппіус Антон Олександрович2018-38Старокостянтинівська гімназія
64Рябчук Крістіна Миколаївна2018-38Старокостянтинівська гімназія
65Янович Олександр Олександрович2018-38Старокостянтинівська гімназія
66Андроняк Владислав Іванович1818-36Кучанська ЗОШ І-ІІІ
67Віннічук Михайло Володимирович1818036Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
68Головачов Євгеній Володимирович1818-36Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
69Терещук Сергій Олександрович1818-36Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
70Урбанчук Валентин Володимирович2016-36Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
71Боднарчук Олександр Юрійович1618-34Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
72Мосіюк Богдан Романович2014034Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
73Плисюк Олена Вадимівна1816-34Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
74Сидорук Роман Георгійович1816-34Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
75Ткач Павло Віталійович1816-34Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
76Чешневський Володимир Олегович1816-34Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
77Щесняк Олександр Андрійович1814032Яхновецька ЗОШ І–ІІІ ст.
78Козопас Вікторія Олександрівна18-1230Хмельницький НВК №7
79Турбаба Андрій Леонідович1218-30ШОР, при ПОЛІТ
80Чернушич Володимир Вікторович1810230Шепетівський НВК №1
81Захарчук Ярослав Юрійович18-1028Берездівський НВК
82Карпов Михайло Анатолійович204428КНУУ "КПІ"
83Горик Владислав Олегович1212-24Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
84Васільцов Денис Вадимович184-22Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
85Граділь Євген Григорович20--20Старокостянтинівська гімназія
86Жулкевський Владислв Дмитрович200-20Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
87Заболотний Андрій Анатолійович20--20Тиннянська ЗОШ I-III ст.
88Семенюк Віктор Олександрович20--20Старокостянтинівська гімназія
89Бойко Ярослава Миколаївна-18-18Заміхівська ЗОШ
90Владислав Заборний Павлович18--18Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
91Габінет Марія Юріївна18--18Хмельницький НВК №7
92Ковальчук Марина Геннадіївна18--18Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
93Михальчук Руслана Володимирівна18--18Новоушицький НВК
94Молдован Артем Костянтинович18--18Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
95Новікова Наталія Олександрівна18--18Городоцька гімназія
96Остапюк Вікторія Сергіївна18--18Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
97Ростецька Діана Вікторівна18--18Віньковецький НВК
98Семенюк Ярослав Валерійович18--18Кам’янець-Подільська гімназія
99Смішний Денис Миколайович18--18Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
100Стрельбіцький Юрій Юрійович18--18Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
101Суржок Богдан Геннадійович18--18Заміхівська ЗОШ
102Танасюк Богдана Миколаївна18--18Заміхівська ЗОШ
103Чоп Наталія Олександрівна18--18Городоцька гімназія
104Шумеляк Руслана Петрівна18--18Заміхівська ЗОШ
105Яценко Юлія Юріївна18--18Ємільчинська ЗОШ I-III ст. №1, Житомирська обл.
106Дарманська Ульяна Сергіївна160-16Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
107Якобчук Аліна Олегівна001616Старокостянтинівська гімназія
108Клишнатий Михайло Павлович-01414Старокостянтинівська гімназія
109Олянюк Петро Вікторович--1212Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
110Лаврентій Артем Анатолійович10--10Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка
111Левчук Микола Юрійович--88Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
112Антонюк Антон Миколайович6--6Копистинський НВК
113Білик Андрій Петрович6--6Гвардійський НВК
114Агафонов Богдан Олексійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
115Адамчук Міша Анатолійович---0Летавський НВК
116Антонюк Андрій Миколайович---0Старокостянтинівська гімназія
117Антонюк Дмитро Миколайович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
118Баблюк Олександр Анатолійович---0Зіньківський НВК
119Бабух Діана Олександрівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
120Балаць Андрій Віталійович---0Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст.
121Барчук Вася Володимировмч---0Летавський НВК
122Басінських Наталія Геннадіївна---0Славутський НВК "ЗОШ I-IIIст., гімназія"
123Безмен Роман Михайлович---0КрНУ
124Бекешко Денис Олександрович---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
125Береза Юра Анатоліювич---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
126Бернацький Андрій Олександрович0--0Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
127Білик Олексій Вікторович---0Старокостянтинівський ліцей і. М.С Рудяка
128Бліндар Юрій Юрійович---0Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст.
129Боднарчук Роман Юрійович0--0Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
130Бондар Анастасія Олегівна---0Захаровецька ЗОШ І-ІІ ст.
131Борилюк Яна Петрівна---0Великоскнитський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.»
132Брайчевський Валерій Андрійович---0Кам'янець-Подільский НВК №17
133Бурдаш Євген Сергійович---0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
134Бурун Маргарита Валеріївна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
135Вальков Тарас Вадимович---0Баговицька ЗОШ І-ІІІ ст.
136Вараниця Павло Ігорьович---0Хмельницька ЗОШ №14
137Вельчик Денис Олексійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
138Вінськевич Владислав Миколайович---0Грузевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
139Власюк Вадим Олександрович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
140Войцехівський Богдан Іванович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
141Ворона Илья Олегович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
142Гайдай Олександр Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
143Галущак Ірина Олександрівна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
144Герасімова Вікторія Володимирівна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
145Глушков Валентин Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
146Гнатюк Ярослав Володимирович---0Ленковецька ЗОШ
147Голинська Анна Вікторівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
148Голубович Володимир Євгенович---0Хмельницька СЗОШ №7
149Гомілко Олег Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
150Городецька Віталіна Юріївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
151Горох Богдан Костянтинович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
152Горпишина Оксана Сергіївна---0Славутський обласний спеціалізовани ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузи науки
153Гребенюк Анна Валентинівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
154Гребенюк Вадим Валентинович---0Дунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №2
155Гуменний Іван Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
156Гуменюк Микола Васильович---0Заслучненська ЗОШ І-ІІІ ст.
157Гуцалюк Вікторія Миколаївна---0Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
158Давидюк Світлана Сергіївна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія".
159Денещук Богдан Сергійович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
160Дерієнко Гліб Андрієвич---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
161Дитко Руслана Русланівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
162Дишловий Максим Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
163Дубограй Таня Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
164Дюг Сергій Сергійович---0Хмельницький ліцей № 17
165Дячина Василь Леонідович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
166Ейсмонт Дмитро Григорович---0Великошкарівська ЗОШ І-ІІ ст.
167Єгомостєв Назарій Вікторович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
168Єрьоменко Денис Валентинович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
169Жемоєдов Анатолій Іванович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
170Жигадло Олександра Іванівна---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
171Жигаловський Вадим Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
172Жилко Дима Олександрович---0Хмельницький ліцей №17
173Зарічний Антон Олександрович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
174Зубик Ярослав Сергійович---0Летавського НВК
175Іванов Павло Вадимович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
176Ігнатенко Женя Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
177Ільчун Мирослав Вікторович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
178Ісаченко Богдан Олегович---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
179Кабачинський Сергій Володимирович---0Віньковецький НВК
180Казмірчук Ярослав Олександрович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
181Качурак Юрій Михайлович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
182Келюх Роман Віталійович---0Улашанівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
183Кисіль Володимир Володимирович---0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук
184Кицун Богдан Олегович---0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
185Климнюк Вадим Васильвич---0Летавський НВК
186Кобильник Максим Тарасович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка.
187Когунь Ярослав Анатолійович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №15
188Колендзян Артем Анатольович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
189Кондратюк Андрій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
190Кононенко Віка Миколаївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
191Королюк Богдан Сергійович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
192Коротова Єкатєріна Сергіївна---0Нетішинський НВК
193Кострова Марта Анатоліївна---0Летавський НВК
194Костюк Денис Ігорович---0Старокостянтинівська гімназія
195Котюк Дмитро Юрійович---0Дунаєвецька ЗОШ №2
196Красовська Вікторія Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
197Кривий Олександр Петрович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
198Крутас Роман Вікторович---0Шрубківська ЗОШ
199Крутенчук Денис Якович---0Ганнопільський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
200Кувіла Олександр Олександрович---0Кам’янець-Подільський ліцей №18
201Кузніцов Євгеній Русланович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
202Кузняк Владислав Павлович---0Кам'янець-Подільський НВК №16
203Кузьмін Діма Олексійович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
204Кузьміч Діна Анатоліївна---0Малоправутинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
205Кукурудза Олександр Борисович---0Віньковецький НВК
206Куржій Валентин Романович0--0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
207Кухар Олег Олександрович---0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст.№6
208Куц Кіріл Юрійович---0Кам’янець-Подільский ліцей №18
209Кучмій Олександр Іванович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
210Лабатий Давид Ігорович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
211Лакей Юрій Миколайович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
212Лашкевич Микола Миколайович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
213Левицька Катерина Олександрівна---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
214Лигун Олексій Олегович---0Хмельницький національний університет
215Линок Олександр Володимирович---0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
216Лисий Богдан Володимирович---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ -І-ІІІ ст., ліцей"
217Литвинюк Дмитро Олегович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
218Ліпська Віта Олегівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
219Лісовий Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
220Лісовий Сергій Олександрович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
221Ліщук Інна Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
222Лукіянчук Максим Миколайович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
223Любевич Ростислав Леонідович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
224Лягушена Ольга Вікторівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
225Мазур Тимур Миколайович---0Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
226Мазуренко Ірина Олегівна---0Зіньківський НВК
227Малофій Семен Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
228Мартинюк Валентина Андріївна---0Чорнокозинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
229Марценюк Валерія Андріївна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
230Марценюк Денис Олександрович---0Віньковецький НВК
231Марценюк Олег Юрійович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
232Мацюра Денис Сергійович---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
233Мельник Ілля Володимирович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
234Мельник Марина Олегівна---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
235Микитюк Іван Сергійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
236Миколюк Руслан Васильович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
237Миткова Ольга Олександрівна---0Волочиський НВК
238Мірлін Даніл Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
239Місюра Віктор Володимирович---0Поляхівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум"
240Мовчан Артур В'ячеславович---0Судилківська ЗОШ I-III ст.
241Мовчанюк Мар’яна Тимофіївна---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей
242Мойсеєнко Олександр Михайлович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
243Морозюк Руслан Андрійович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
244Музика Оксана Василівна---0Грим'яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
245Нетреба Олександр Миколайович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
246Носов Олександр Степанович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
247Овчарук Олександр Миколайович---0Китайгородська ЗОШ
248Овчарук Олексій Костянтинович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
249Олійник Іван Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
250Оліферук Артур Олегович---0Плужненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»
251Олуйко Надія Сергіївна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
252Онуфран Евген Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
253Панасевич Анастасія Олександрівна---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
254Панчук Костянтин Анатолійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
255Панько Олена Богданівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
256Пасічник Тетяна Олександрівна---0Хмельницький ліцей № 17
257Пасло Валентина Миколаївна---0Дунаєвецька ЗОШ №2
258Патерило Владислав Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
259Педоренко Андрій Вікторович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
260Пекарський Олександр Сергійович---0Славутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
261Петроченко Вячеслав Олександрович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
262Пилипчук Людмила Олександрівна---0Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
263Підгородецька Анастасія Олегівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
264Підліснюк Максим Юрійович---0Кам'янець-Подільський ліцей
265Під'япольський Денис Сергійович---0Старокостянтинівська гімназія
266Побережна Анастасія Богданівна---0Кам'янець-Подільський НВК №17
267Повстюк Наталія Юріївна---0В’язовецька ЗОШ І-ІІІ ст.
268Погірке Тарас Петрович---0Кам’янець-Подільська ЗОШ №10
269Поліщук Роман Федорович---0Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
270Полуденний Олександр Миколайович---0Летичівський НВК №1
271Полюшкевич Альона Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ I-III ст. №1, гімназія"
272Постернак Ірина Вікторівна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
273Процков Максим Олексійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
274Пугач Сергій Володимирович---0Ярмолинецький технологічний ліцей
275Репецький Богдан Олександрович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
276Романюк Богдан Анатолійович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
277Рутковський Максим Вячеславович---0Хмельницький ліцей № 17
278Рябий Ярослав Русланович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
279Сабатович Олександр Олександрович---0Зіньківський НВК
280Савчук Андрій Вікторович---0Старокостянтинівська гімназія
281Савчук Артем Юрійович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
282Самойлюк Денис Віталійович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
283Семенюк Марія Дмитрівна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
284Сидоренко Максим Валентинович0--0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
285Скрипник Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
286Слободян Олексій Сергійович---0Камянець-Подільський ліцей
287Сорока Дмитро Сергійович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
288Срібняк Анастасія Олександрівна---0Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
289Ставнійчук Михайло Володимирович0--0Ізяславський НВК "ЗОШ I-IIIст. №2, ліцей"
290Старенький Владислав Ігорович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
291Степанова Аліна Вадимівна---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
292Степанцова Марина Миколаївна---0Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.
293Стець Сергій Олександрович---0Хмельницька СЗОШ №12
294Супурко Валентина Вікторівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
295Таранік Артем Вікторович---0Дунаевецка ЗОШ I-III ст. №3
296Тихонюк Вадим Миколайович0000Шепетівська ЗОШ I-III ст. №3
297Ткачук Діма Анатолійович---0Кам’янець-Подільский НВК № 9
298Торунов Олексій Олександрович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
299Учкін Дмитро Олександрович---0Хмельницький НВК №7
300Філіпчук Сергій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей
301Футько Діана Вячеславівна---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
302Хілінський Влад Вячеславович---0Ружичанський НВК
303Хмелянчишин Володимир Олегович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
304Хміль Юлія Анатоліївна---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
305Хоменко Михайло Олегович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія."
306Цикра Вадим Олегович---0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
307Чавро Анастасія Анатоліївна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
308Черниш Володимир Володимирович---0Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст., Київська обл.
309Чорний Вячеслав Ярославович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
310Чорний Роман Анатолійович0000Кам’янець-Подільський НВК №8
311Шаман Сергій Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
312Шаран Олексій Олегович---0Клубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
313Шахуб Любомир Мілудович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
314Шведа Ольга Володимирівна---0Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.
315Шевчук Вадим Владиславович---0Іванковецький НВК
316Шеленг Андрій Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
317Шелестюк Андрій Романович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
318Шклярук Ігор Едуардович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія
319Шлапак Дар'я Анатоліївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
320Шугайло Іван Вікторович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
321Щесняк Євгеній Олександрович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
322Яблонська Анна Петрівна---0Староостропільське НВО"ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
323Ягода Богдан В'ячеславович---0Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького
324Янісевич Андрій Вікторович---0Славутський ЗОШ І-ІІІ ст. №4
325Яржемський Вадим Олександрович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
326Ярощук Владислав Володимирович---0Шепетівський НВК №1
327Яценко Віталій Сергійович---0Дунаєвецього НВК "ЗОШ I-III ст. ,гімназія "
328Яценко Іван Андрійович---0Хмельницький ліцей № 17
329Яцков Василь Петрович---0Летавське НВК
330Яцук Сергій Олександрович---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz