П`ятниця, 22.09.2017, 00:08
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
Прізвище, ім'я та по батьковіABCСумаНавчальний заклад
1Глембоцький Владислав Олегович30303090Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
2Каліщук Вадим Володимирович30303090Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
3Єрмаков Владислав Олександрович30302888Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
4Омельяненко Андрій Миколайович30302888Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
5Очеретний В`ячеслав Юрійович30302888Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
6Левченко Ілля Володимирович30302686Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
7Стратонов Денис Володимирович30302686Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
8Чемерис Павло Олександрович30302686Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
9Ільчун Мирослав Вікторович30302484Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
10Константінов Андрій Андрійович30302282Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
11Трофанюк Олексій Богданович30301676Хмельницький ліцей №17
12Миронюк Костянтин Григорович30301474Старокостянтинівська гімназія
13Привала Сергій Валерійович30301272Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
14Дерієнко Гліб Андрієвич3030868Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
15Перун Андрій Сергійович3030868Старокостянтинівська гімназія.
16Полюхович Вадим Олександрович3030868Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
17Шумейко Максим Володимирович28301068Старокостянтинівська гімназія
18Вінниченко Віталій Вікторович26301066Старокостянтинівська гімназія
19Наконечний Сергій Леонідович30241266Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
20Авксентьєв Максим Валентинович3030262Полонська гімназія
21Герасименко Артем Павлович3030-60Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
22Гулак Олена Сергіївна3030-60Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
23Зімченко Богдан Віталійович3030060Старокостянтинівська гімназія
24Качур Роман Володимирович3030-60Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
25Левочко Владислав Сергійович3030-60Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
26Малий Євген Володимирович30181260Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
27Мельник Софія Валентинівна3030-60Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
28Незнарадько Ярослав Олександрович3030-60Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
29Рогачук Андрій Олександрович3030060Старокостянтинівська гімназія
30Семенюк Віктор Олександрович3030-60Старокостянтинівська гімназія
31Усенко Артем Сергійович3030-60Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
32Коваль Дмитро Костянтинович30181058Шепетівський НВК №3
33Новохацький Тарас Ігорович3002858Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
34Гіппіус Антон Олександрович2630-56Старокостянтинівська гімназія
35Кеба Назар Володимирович2630-56Старокостянтинівської гімназії
36Савчук Андрій Вікторович2630-56Старокостянтинівська гімназія
37Горбаток Олександр Леонідович14301054Старокостянтинівська гімназія
38Жилко Андрій Олександрович3024-54Хмельницький ліцей №17
39Панчук Владислав Анатолійович30121052Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
40Смеречинська Ілона Антонівна30121052Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
41Чернушич Володимир Вікторович3018250Шепетівський НВК №1
42Ачілов Андрій Віталійович3018-48Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
43Гожевський Петро Леонідович3016248Ярмолинецький технолічний ліцей
44Шахрай Володимир Васильович3018-48Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
45Довгань Анастасія Олександрівна2620-46Хмельницький НВК №7
46Пеккоєв Владислав Сергійович3014246Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
47Антонов Владислав Сергійович1430-44Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
48Горбатюк Микола Юрійович2024044Хмельницький ліцей №17
49Клишнатий Михайло Павлович1430-44Старокостянтинівська гімназія
50Шуляк Нікіта Віталійович1430-44Старокостянтинівська гімназія
51Янович Олександр Олександрович1430-44Старокостянтинівська гімназія
52Басов Андрій Володимирович2616-42Яамолинецький технологічний ліцей
53Васільцов Денис Вадимович30-1040Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
54Керничий Богдан Васильович308240Заміхівська ЗОШ
55Білоус Ганна Анатоліївна30-434Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
56Якимчук Олександр Анатолійович30-434Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
57Антонюк Андрій Миколайович30--30Старокостянтинівська гімназія
58Бойко Ярослава Миколаївна30--30Заміхівська ЗОШ
59Ворона Илья Олегович30--30Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
60Головачов Євгеній Володимирович30--30Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
61Граділь Євген Григорович30--30Старокостянтинівська гімназія
62Деньга Назарій Олександрович30--30Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
63Майбенко Дмитро Володимирович30--30Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
64Михальчук Руслана Володимирівна30--30Новоушицький НВК
65Пилипчук Людмила Олександрівна30--30Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
66Під'япольський Денис Сергійович30--30Старокостянтинівська гімназія
67Сидоренко Максим Валентинович300-30Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
68Суржок Богдан Геннадійович30--30Заміхівська ЗОШ
69Якобчук Аліна Олегівна30--30Старокостянтинівська гімназія
70Янзюк Дар'я Миколаївна30--30Старокостянтинівська гімназія
71Кривий Віталій Миколайович224228Воробіївська ЗОШ I-II ст.
72Кулачок Михайло Володимирович1414-28Ярмолинецький технологічний ліцей
73Францішкевич Андрій Вікторович1414-28Яамолинецький технологічний ліцей
74Козопас Вікторія Олександрівна26-026Хмельницький НВК №7
75Ярощук Владислав Володимирович26--26Шепетівський НВК №1
76Гаврилюк Григорій Вікторович018018Шепетівський НВК №1
77Захарчук Ярослав Юрійович014-14Берездівський НВК
78Шуригін Артем Сергійович48-12Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
79Танасюк Богдана Миколаївна-10-10Заміхівська ЗОШ
80Шумеляк Руслана Петрівна-10-10Заміхівська ЗОШ
81Андроняк Владислав Іванович-8-8Кучанська ЗОШ І-ІІІ
82Боднарчук Олександр Юрійович6-28Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
83Мосіюк Богдан Романович06-6Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
84Дмитрук Олеся Юріївна40-4Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
85Жулкевський Владислв Дмитрович4--4Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
86Чешневський Володимир Олегович2--2Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
87Агафонов Богдан Олексійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
88Адамчук Міша Анатолійович---0Летавський НВК
89Антонюк Антон Миколайович---0Копистинський НВК
90Антонюк Дмитро Миколайович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
91Баблюк Олександр Анатолійович---0Зіньківський НВК
92Бабух Діана Олександрівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
93Балаць Андрій Віталійович---0Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст.
94Барчук Вася Володимировмч---0Летавський НВК
95Басінських Наталія Геннадіївна---0Славутський НВК "ЗОШ I-IIIст., гімназія"
96Безмен Роман Михайлович---0КрНУ
97Бекешко Денис Олександрович---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
98Береза Юра Анатоліювич---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
99Бернацький Андрій Олександрович---0Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
100Білик Андрій Петрович---0Гвардійський НВК
101Білик Олексій Вікторович---0Старокостянтинівський ліцей і. М.С Рудяка
102Бліндар Юрій Юрійович---0Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст.
103Боднарчук Роман Юрійович---0Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
104Бондар Анастасія Олегівна---0Захаровецька ЗОШ І-ІІ ст.
105Борилюк Яна Петрівна---0Великоскнитський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.»
106Брайчевський Валерій Андрійович---0Кам'янець-Подільский НВК №17
107Бурдаш Євген Сергійович---0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
108Бурдейна Тетяна Олександрівна---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
109Бурун Маргарита Валеріївна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
110Вальков Тарас Вадимович---0Баговицька ЗОШ І-ІІІ ст.
111Вараниця Павло Ігорьович---0Хмельницька ЗОШ №14
112Вельчик Денис Олексійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
113Віннічук Михайло Володимирович0--0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
114Вінськевич Владислав Миколайович---0Грузевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
115Владислав Заборний Павлович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
116Власюк Вадим Олександрович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
117Войцехівський Богдан Іванович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
118Габінет Марія Юріївна---0Хмельницький НВК №7
119Гайдай Олександр Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
120Галущак Ірина Олександрівна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
121Герасімова Вікторія Володимирівна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
122Глушков Валентин Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
123Гнатюк Ярослав Володимирович---0Ленковецька ЗОШ
124Голинська Анна Вікторівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
125Голубович Володимир Євгенович---0Хмельницька СЗОШ №7
126Гомілко Олег Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
127Горик Владислав Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
128Городецька Віталіна Юріївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
129Горох Богдан Костянтинович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
130Горпишина Оксана Сергіївна---0Славутський обласний спеціалізовани ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузи науки
131Гребенюк Анна Валентинівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
132Гребенюк Вадим Валентинович---0Дунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №2
133Гуменний Іван Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
134Гуменюк Микола Васильович---0Заслучненська ЗОШ І-ІІІ ст.
135Гуцалюк Вікторія Миколаївна---0Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
136Давидюк Світлана Сергіївна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія".
137Дарманська Ульяна Сергіївна---0Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
138Денещук Богдан Сергійович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
139Дитко Руслана Русланівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
140Дишловий Максим Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
141Дубограй Таня Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
142Дюг Сергій Сергійович---0Хмельницький ліцей № 17
143Дячина Василь Леонідович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
144Ейсмонт Дмитро Григорович---0Великошкарівська ЗОШ І-ІІ ст.
145Єгомостєв Назарій Вікторович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
146Єрьоменко Денис Валентинович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
147Жемоєдов Анатолій Іванович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
148Живулiн Олег Володимирович---0Старокостянтинiвська гiмназiя
149Жигадло Олександра Іванівна---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
150Жигаловський Вадим Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
151Жилко Дима Олександрович0--0Хмельницький ліцей №17
152Заболотний Андрій Анатолійович---0Тиннянська ЗОШ I-III ст.
153Зарічний Антон Олександрович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
154Зубик Ярослав Сергійович---0Летавського НВК
155Іванов Павло Вадимович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
156Ігнатенко Женя Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
157Ісаченко Богдан Олегович---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
158Кабачинський Сергій Володимирович---0Віньковецький НВК
159Казмірчук Ярослав Олександрович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
160Карпов Михайло Анатолійович---0КНУУ "КПІ"
161Качурак Юрій Михайлович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
162Келюх Роман Віталійович---0Улашанівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
163Кисіль Володимир Володимирович---0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук
164Кицун Богдан Олегович---0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
165Климнюк Вадим Васильвич---0Летавський НВК
166Кобильник Максим Тарасович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка.
167Ковальчук Марина Геннадіївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
168Когунь Ярослав Анатолійович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №15
169Колендзян Артем Анатольович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
170Кондратюк Андрій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
171Кононенко Віка Миколаївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
172Королюк Богдан Сергійович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
173Коротова Єкатєріна Сергіївна---0Нетішинський НВК
174Кострова Марта Анатоліївна---0Летавський НВК
175Костюк Денис Ігорович---0Старокостянтинівська гімназія
176Котюк Дмитро Юрійович---0Дунаєвецька ЗОШ №2
177Красовська Вікторія Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
178Кривий Олександр Петрович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
179Крутас Роман Вікторович---0Шрубківська ЗОШ
180Крутенчук Денис Якович---0Ганнопільський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
181Кувіла Олександр Олександрович---0Кам’янець-Подільський ліцей №18
182Кузніцов Євгеній Русланович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
183Кузняк Владислав Павлович---0Кам'янець-Подільський НВК №16
184Кузьмін Діма Олексійович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
185Кузьміч Діна Анатоліївна---0Малоправутинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
186Кукурудза Олександр Борисович---0Віньковецький НВК
187Куржій Валентин Романович-0-0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
188Кухар Олег Олександрович---0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст.№6
189Куц Кіріл Юрійович---0Кам’янець-Подільский ліцей №18
190Кучмій Олександр Іванович-0-0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
191Лабатий Давид Ігорович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
192Лаврентій Артем Анатолійович---0Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка
193Лаврішин Дмитро Русланович---0Хмельницький ліцей №17
194Лакей Юрій Миколайович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
195Лашкевич Микола Миколайович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
196Левицька Катерина Олександрівна---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
197Левчук Микола Юрійович---0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
198Лигун Олексій Олегович---0Хмельницький національний університет
199Линок Олександр Володимирович---0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
200Лисий Богдан Володимирович---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ -І-ІІІ ст., ліцей"
201Литвинюк Дмитро Олегович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
202Ліпська Віта Олегівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
203Лісовий Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
204Лісовий Сергій Олександрович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
205Ліщук Інна Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
206Лукіянчук Максим Миколайович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
207Любевич Ростислав Леонідович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
208Лягушена Ольга Вікторівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
209Мазур Тимур Миколайович---0Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
210Мазуренко Ірина Олегівна---0Зіньківський НВК
211Мазуркевич Олександр Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
212Малофій Семен Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
213Мартинюк Валентина Андріївна---0Чорнокозинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
214Марценюк Валерія Андріївна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
215Марценюк Денис Олександрович---0Віньковецький НВК
216Марценюк Олег Юрійович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
217Мацюра Денис Сергійович---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
218Мельник Ілля Володимирович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
219Мельник Марина Олегівна---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
220Микитюк Іван Сергійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
221Миколюк Руслан Васильович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
222Миткова Ольга Олександрівна---0Волочиський НВК
223Мірлін Даніл Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
224Місюра Віктор Володимирович---0Поляхівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум"
225Мовчан Артур В'ячеславович---0Судилківська ЗОШ I-III ст.
226Мовчанюк Мар’яна Тимофіївна---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей
227Мойсеєнко Олександр Михайлович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
228Молдован Артем Костянтинович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
229Морозюк Руслан Андрійович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
230Музика Оксана Василівна---0Грим'яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
231Нетреба Олександр Миколайович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
232Нетяга Владислав Володимирович---0Старокостянтинівська гімназія
233Новікова Наталія Олександрівна---0Городоцька гімназія
234Носов Олександр Степанович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
235Овчарук Олександр Миколайович---0Китайгородська ЗОШ
236Овчарук Олексій Костянтинович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
237Олійник Іван Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
238Оліферук Артур Олегович---0Плужненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»
239Олуйко Надія Сергіївна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
240Олянюк Петро Вікторович---0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
241Онуфран Евген Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
242Остапюк Вікторія Сергіївна---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
243Панасевич Анастасія Олександрівна---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
244Панчук Костянтин Анатолійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
245Панько Олена Богданівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
246Пасічник Тетяна Олександрівна---0Хмельницький ліцей № 17
247Пасло Валентина Миколаївна---0Дунаєвецька ЗОШ №2
248Патерило Владислав Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
249Педоренко Андрій Вікторович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
250Пекарський Олександр Сергійович---0Славутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
251Петроченко Вячеслав Олександрович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
252Підгородецька Анастасія Олегівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
253Підліснюк Максим Юрійович---0Кам'янець-Подільський ліцей
254Плисюк Олена Вадимівна---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
255Побережна Анастасія Богданівна---0Кам'янець-Подільський НВК №17
256Повстюк Наталія Юріївна---0В’язовецька ЗОШ І-ІІІ ст.
257Погірке Тарас Петрович---0Кам’янець-Подільська ЗОШ №10
258Поліщук Роман Федорович---0Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
259Полуденний Олександр Миколайович---0Летичівський НВК №1
260Полюшкевич Альона Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ I-III ст. №1, гімназія"
261Постернак Ірина Вікторівна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
262Процков Максим Олексійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
263Пугач Сергій Володимирович---0Ярмолинецький технологічний ліцей
264Репецький Богдан Олександрович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
265Романюк Богдан Анатолійович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
266Ростецька Діана Вікторівна---0Віньковецький НВК
267Рутковський Максим Вячеславович---0Хмельницький ліцей № 17
268Рябий Ярослав Русланович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
269Рябчук Крістіна Миколаївна---0Старокостянтинівська гімназія
270Сабатович Олександр Олександрович---0Зіньківський НВК
271Савчук Артем Юрійович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
272Самойлюк Денис Віталійович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
273Семенюк Марія Дмитрівна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
274Семенюк Ярослав Валерійович0--0Кам’янець-Подільська гімназія
275Сидорук Роман Георгійович---0Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
276Скрипник Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
277Слободян Олексій Сергійович---0Камянець-Подільський ліцей
278Сметанка Юрій Андрійович-0-0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
279Смішний Денис Миколайович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
280Сорока Дмитро Сергійович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
281Срібняк Анастасія Олександрівна---0Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
282Ставнійчук Михайло Володимирович---0Ізяславський НВК "ЗОШ I-IIIст. №2, ліцей"
283Старенький Владислав Ігорович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
284Степанова Аліна Вадимівна---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
285Степанцова Марина Миколаївна---0Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.
286Стець Сергій Олександрович---0Хмельницька СЗОШ №12
287Стрельбіцький Юрій Юрійович---0Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
288Супурко Валентина Вікторівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
289Таранік Артем Вікторович---0Дунаевецка ЗОШ I-III ст. №3
290Терещук Сергій Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
291Тихонюк Вадим Миколайович---0Шепетівська ЗОШ I-III ст. №3
292Ткач Павло Віталійович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
293Ткачук Діма Анатолійович---0Кам’янець-Подільский НВК № 9
294Торунов Олексій Олександрович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
295Турбаба Андрій Леонідович---0ШОР, при ПОЛІТ
296Урбанчук Валентин Володимирович---0Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
297Учкін Дмитро Олександрович---0Хмельницький НВК №7
298Філіпчук Сергій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей
299Футько Діана Вячеславівна---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
300Хілінський Влад Вячеславович---0Ружичанський НВК
301Хмелянчишин Володимир Олегович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
302Хміль Юлія Анатоліївна---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
303Хоменко Михайло Олегович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія."
304Цикра Вадим Олегович---0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
305Чавро Анастасія Анатоліївна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
306Черниш Володимир Володимирович---0Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст., Київська обл.
307Чоп Наталія Олександрівна---0Городоцька гімназія
308Чорний Вячеслав Ярославович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
309Чорний Роман Анатолійович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
310Шаман Сергій Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
311Шаран Олексій Олегович---0Клубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
312Шахуб Любомир Мілудович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
313Шведа Ольга Володимирівна---0Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.
314Шевчук Вадим Владиславович---0Іванковецький НВК
315Шеленг Андрій Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
316Шелестюк Андрій Романович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
317Шклярук Ігор Едуардович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія
318Шлапак Дар'я Анатоліївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
319Шугайло Іван Вікторович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
320Щесняк Євгеній Олександрович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
321Щесняк Олександр Андрійович---0Яхновецька ЗОШ І–ІІІ ст.
322Яблонська Анна Петрівна---0Староостропільське НВО"ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
323Ягода Богдан В'ячеславович---0Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького
324Янісевич Андрій Вікторович---0Славутський ЗОШ І-ІІІ ст. №4
325Яржемський Вадим Олександрович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
326Яценко Віталій Сергійович---0Дунаєвецього НВК "ЗОШ I-III ст. ,гімназія "
327Яценко Іван Андрійович---0Хмельницький ліцей № 17
328Яценко Юлія Юріївна---0Ємільчинська ЗОШ I-III ст. №1, Житомирська обл.
329Яцков Василь Петрович---0Летавське НВК
330Яцук Сергій Олександрович---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz