Четвер, 23.11.2017, 01:06
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Учасники
Прізвище, ім'я та по батьковіІ етапКласНавчальний заклад
1Глембоцький Владислав Олегович66311Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
2Константінов Андрій Андрійович59410Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
3Перун Андрій Сергійович5729Старокостянтинівська гімназія.
4Шумейко Максим Володимирович56010Старокостянтинівська гімназія
5Привала Сергій Валерійович52311Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
6Малий Євген Володимирович50911Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
7Трофанюк Олексій Богданович50510Хмельницький ліцей №17
8Каліщук Вадим Володимирович50410Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
9Полюхович Вадим Олександрович50411Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
10Зімченко Богдан Віталійович49711Старокостянтинівська гімназія
11Вінниченко Віталій Вікторович4779Старокостянтинівська гімназія
12Наконечний Сергій Леонідович45811Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
13Кривий Віталій Миколайович4409Воробіївська ЗОШ I-II ст.
14Миронюк Костянтин Григорович4357Старокостянтинівська гімназія
15Ільчун Мирослав Вікторович41710Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
16Шуляк Нікіта Віталійович3878Старокостянтинівська гімназія
17Авксентьєв Максим Валентинович38510Полонська гімназія
18Гожевський Петро Леонідович38311Ярмолинецький технолічний ліцей
19Горбатюк Микола Юрійович38310Хмельницький ліцей №17
20Шахрай Володимир Васильович37411Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
21Антонов Владислав Сергійович35710Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
22Янович Олександр Олександрович3439Старокостянтинівська гімназія
23Якимчук Олександр Анатолійович33910Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
24Францішкевич Андрій Вікторович3349Ярмолинецький технологічний ліцей
25Кулачок Михайло Володимирович33111Ярмолинецький технологічний ліцей
26Керничий Богдан Васильович33010Заміхівська ЗОШ
27Семенюк Віктор Олександрович33010Старокостянтинівська гімназія
28Басов Андрій Володимирович32210Ярмолинецький технологічний ліцей
29Смеречинська Ілона Антонівна32111Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
30Жилко Андрій Олександрович32010Хмельницький ліцей №17
31Ачілов Андрій Віталійович3177Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
32Васільцов Денис Вадимович31310Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
33Панчук Владислав Анатолійович30910Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
34Кеба Назар Володимирович2947Старокостянтинівської гімназії
35Гіппіус Антон Олександрович2927Старокостянтинівська гімназія
36Чернушич Володимир Вікторович28710Шепетівський НВК №1
37Пеккоєв Владислав Сергійович28310Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
38Рогачук Андрій Олександрович2745Старокостянтинівська гімназія
39Гаврилюк Григорій Вікторович26711Шепетівський НВК №1
40Граділь Євген Григорович2618Старокостянтинівська гімназія
41Коваль Дмитро Костянтинович25810Шепетівський НВК №3
42Бойко Ярослава Миколаївна25711Заміхівська ЗОШ
43Михальчук Руслана Володимирівна25211Новоушицький НВК
44Довгань Анастасія Олександрівна2439Хмельницький НВК №7
Прізвище, ім'я та по батьковіІ етапКласНавчальний заклад
1Єрмаков Владислав Олександрович63811Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
2Омельяненко Андрій Миколайович56611Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
3Новохацький Тарас Ігорович54111Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
4Стратонов Денис Володимирович53011Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
5Левченко Ілля Володимирович43510Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
6Очеретний В`ячеслав Юрійович4229Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
7Чемерис Павло Олександрович41110Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
8Майбенко Дмитро Володимирович38711Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
9Мельник Софія Валентинівна3745Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
10Дерієнко Гліб Андрієвич3669Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
11Незнарадько Ярослав Олександрович35310Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
12Левочко Владислав Сергійович34911Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
13Герасименко Артем Павлович32911Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
14Гулак Олена Сергіївна3229Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
15Усенко Артем Сергійович31810Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
16Деньга Назарій Олександрович2816Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
17Качур Роман Володимирович27510Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
18Головачов Євгеній Володимирович23810Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz