Четвер, 23.11.2017, 01:08
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Загальний результат
Прізвище, ім'яІ етапІІ етапСумаКласНавчальний заклад
1Глембоцький Владислав663628129111Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
2Шумейко Максим560454101410Старокостянтинівська гімназія
3Перун Андрій5723449169Старокостянтинівська гімназія.
4Константінов Андрій59429488810Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
5Полюхович Вадим50437287611Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
6Привала Сергій52333085311Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
7Трофанюк Олексій50530781210Хмельницький ліцей №17
8Зімченко Богдан49729379011Старокостянтинівська гімназія
9Вінниченко Віталій4772817589Старокостянтинівська гімназія
10Кривий Віталій4402747149Воробіївська ЗОШ I-II ст.
11Миронюк Костянтин4352797147Старокостянтинівська гімназія
12Ільчун Мирослав41726368010Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
13Якимчук Олександр33932466310Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
14Малий Євген50914765611Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
15Горбатюк Микола38325563810Хмельницький ліцей №17
16Антонов Владислав35727963610Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
17Шуляк Нікіта3872406278Старокостянтинівська гімназія
18Семенюк Віктор33028861810Старокостянтинівська гімназія
19Каліщук Вадим50410560910Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
20Васільцов Денис31329360610Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
21Авксентьєв Максим38521660110Полонська гімназія
22Янович Олександр3432405839Старокостянтинівська гімназія
23Наконечний Сергій45810856611Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
24Шахрай Володимир37418656011Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
25Панчук Владислав30924054910Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
26Гаврилюк Григорій26727654311Шепетівський НВК №1
27Гіппіус Антон2922495417Старокостянтинівська гімназія
28Михальчук Руслана25228854011Новоушицький НВК
29Кеба Назар2942405347Старокостянтинівської гімназії
30Пеккоєв Владислав28324953210Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
31Жилко Андрій32019551510Хмельницький ліцей №17
32Граділь Євген2612405018Старокостянтинівська гімназія
33Чернушич Володимир28721350010Шепетівський НВК №1
34Ачілов Андрій3171804977Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
35Гожевський Петро3839347611Ярмолинецький технолічний ліцей
36Керничий Богдан33013546510Заміхівська ЗОШ
37Довгань Анастасія2432074509Хмельницький НВК №7
38Францішкевич Андрій334934279Ярмолинецький технологічний ліцей
39Кулачок Михайло3317540611Ярмолинецький технологічний ліцей
40Басов Андрій3227239410Ярмолинецький технологічний ліцей
41Коваль Дмитро25812037810Шепетівський НВК №3
42Бойко Ярослава25712037711Заміхівська ЗОШ
43Смеречинська Ілона321032111Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
44Рогачук Андрій27402745Старокостянтинівська гімназія
Прізвище, ім'яІ етапІІ етапСумаКласНавчальний заклад
1Єрмаков Владислав638547118511Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
2Омельяненко Андрій566538110411Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
3Стратонов Денис530542107211Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
4Новохацький Тарас541496103711Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
5Чемерис Павло41150391410Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
6Очеретний В`ячеслав4224588809Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
7Левченко Ілля43536079510Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
8Майбенко Дмитро38739678311Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
9Мельник Софія3743907645Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
10Левочко Владислав34941276111Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
11Герасименко Артем32940473311Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
12Усенко Артем31839671410Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
13Незнарадько Ярослав35336071310Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
14Качур Роман27542570010Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
15Дерієнко Гліб3662706369Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
16Головачов Євгеній23839663410Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
17Гулак Олена3222675899Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
18Деньга Назарій2811204016Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz