Четвер, 23.11.2017, 01:07
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
Прізвище, ім'я та по батьковіABCСумаНавчальний заклад
1Ачілов Андрій Віталійович10101030Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
2Гаврилюк Григорій Вікторович10101030Шепетівський НВК №1
3Глембоцький Владислав Олегович10101030Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
4Горик Владислав Олегович10101030Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
5Гулак Олена Сергіївна10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
6Деньга Назарій Олександрович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
7Дерієнко Гліб Андрієвич10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
8Дишловий Максим Сергійович10101030Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
9Єрмаков Владислав Олександрович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
10Єрьоменко Денис Валентинович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
11Зімченко Богдан Віталійович10101030Старокостянтинівська гімназія
12Ільчун Мирослав Вікторович10101030Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
13Каліщук Вадим Володимирович10101030Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
14Карпов Михайло Анатолійович10101030КНУУ "КПІ"
15Керничий Богдан Васильович10101030Заміхівська ЗОШ
16Константінов Андрій Андрійович10101030Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
17Левченко Ілля Володимирович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
18Майбенко Дмитро Володимирович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
19Мельник Софія Валентинівна10101030Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
20Миронюк Костянтин Григорович10101030Старокостянтинівська гімназія
21Наконечний Сергій Леонідович10101030Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
22Незнарадько Ярослав Олександрович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
23Омельяненко Андрій Миколайович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
24Перун Андрій Сергійович10101030Старокостянтинівська гімназія.
25Полюхович Вадим Олександрович10101030Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
26Стратонов Денис Володимирович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
27Трофанюк Олексій Богданович10101030Хмельницький ліцей №17
28Усенко Артем Сергійович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
29Чемерис Павло Олександрович10101030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
30Шумейко Максим Володимирович10101030Старокостянтинівська гімназія
31Якимчук Олександр Анатолійович10101030Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
32Герасименко Артем Павлович9101029Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
33Гожевський Петро Леонідович9101029Ярмолинецький технолічний ліцей
34Жилко Андрій Олександрович9101029Хмельницький ліцей №17
35Качур Роман Володимирович9101029Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
36Смеречинська Ілона Антонівна9101029Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
37Авксентьєв Максим Валентинович8101028Полонська гімназія
38Агафонов Богдан Олексійович8101028Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
39Андроняк Владислав Іванович8101028Кучанська ЗОШ І-ІІІ
40Антонов Владислав Сергійович8101028Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
41Антонюк Андрій Миколайович8101028Старокостянтинівська гімназія
42Бабух Діана Олександрівна8101028Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
43Басов Андрій Володимирович8101028Яамолинецький технологічний ліцей
44Білоус Ганна Анатоліївна8101028Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
45Боднарчук Роман Юрійович8101028Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
46Бойко Ярослава Миколаївна8101028Заміхівська ЗОШ
47Бурдейна Тетяна Олександрівна8101028Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
48Васільцов Денис Вадимович8101028Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
49Владислав Заборний Павлович8101028Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
50Голинська Анна Вікторівна8101028Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
51Головачов Євгеній Володимирович8101028Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
52Горбаток Олександр Леонідович8101028Старокостянтинівська гімназія
53Граділь Євген Григорович8101028Старокостянтинівська гімназія
54Дмитрук Олеся Юріївна8101028Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
55Жилко Дима Олександрович8101028Хмельницький ліцей №17
56Жулкевський Владислв Дмитрович8101028Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
57Захарчук Ярослав Юрійович8101028Берездівський НВК
58Кеба Назар Володимирович8101028Старокостянтинівської гімназії
59Климнюк Вадим Васильвич8101028Летавський НВК
60Ковальчук Марина Геннадіївна8101028Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
61Кострова Марта Анатоліївна8101028Летавський НВК
62Костюк Денис Ігорович8101028Старокостянтинівська гімназія
63Кривий Віталій Миколайович8101028Воробіївська ЗОШ I-II ст.
64Кулачок Михайло Володимирович8101028Ярмолинецький технологічний ліцей
65Куржій Валентин Романович8101028Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
66Лаврентій Артем Анатолійович8101028Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка
67Лаврішин Дмитро Русланович8101028Хмельницький ліцей №17
68Левчук Микола Юрійович8101028Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
69Лісовий Денис Олександрович8101028Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
70Мазуркевич Олександр Олександрович8101028Старокостянтинівська гімназія
71Малий Євген Володимирович8101028Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
72Мацюра Денис Сергійович8101028Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
73Михальчук Руслана Володимирівна8101028Новоушицький НВК
74Мосіюк Богдан Романович8101028Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
75Нетреба Олександр Миколайович8101028Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
76Нетяга Владислав Володимирович8101028Старокостянтинівська гімназія
77Олійник Іван Олександрович8101028Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
78Олянюк Петро Вікторович8101028Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
79Панчук Владислав Анатолійович8101028Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
80Пеккоєв Владислав Сергійович8101028Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
81Петроченко Вячеслав Олександрович8101028Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
82Під'япольський Денис Сергійович8101028Старокостянтинівська гімназія
83Привала Сергій Валерійович8101028Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
84Рутковський Максим Вячеславович8101028Хмельницький ліцей № 17
85Семенюк Віктор Олександрович8101028Старокостянтинівська гімназія
86Семенюк Ярослав Валерійович8101028Кам’янець-Подільська гімназія
87Старенький Владислав Ігорович8101028Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
88Степанова Аліна Вадимівна8101028Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
89Францішкевич Андрій Вікторович8101028Яамолинецький технологічний ліцей
90Футько Діана Вячеславівна8101028Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
91Чешневський Володимир Олегович8101028Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
92Шаман Сергій Олегович8101028Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
93Шахуб Любомир Мілудович8101028Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
94Шуляк Нікіта Віталійович8101028Старокостянтинівська гімназія
95Янович Олександр Олександрович8101028Старокостянтинівська гімназія
96Яценко Юлія Юріївна8101028Ємільчинська ЗОШ I-III ст. №1, Житомирська обл.
97Антонюк Антон Миколайович7101027Копистинський НВК
98Білик Андрій Петрович7101027Гвардійський НВК
99Вальков Тарас Вадимович7101027Баговицька ЗОШ І-ІІІ ст.
100Вінниченко Віталій Вікторович7101027Старокостянтинівська гімназія
101Горпишина Оксана Сергіївна7101027Славутський обласний спеціалізовани ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузи науки
102Гуцалюк Вікторія Миколаївна7101027Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
103Дарманська Ульяна Сергіївна7101027Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
104Довгань Анастасія Олександрівна7101027Хмельницький НВК №7
105Дубограй Таня Сергіївна7101027Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
106Ігнатенко Женя Олександрович7101027Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
107Ісаченко Богдан Олегович7101027Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
108Коваль Дмитро Костянтинович7101027Шепетівський НВК №3
109Козопас Вікторія Олександрівна7101027Хмельницький НВК №7
110Кононенко Віка Миколаївна7101027Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
111Красовська Вікторія Сергіївна7101027Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
112Кузніцов Євгеній Русланович7101027Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
113Кузьмін Діма Олексійович7101027Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
114Куц Кіріл Юрійович7101027Кам’янець-Подільский ліцей №18
115Кучмій Олександр Іванович7101027Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
116Молдован Артем Костянтинович7101027Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
117Морозюк Руслан Андрійович7101027Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
118Підліснюк Максим Юрійович7101027Кам'янець-Подільський ліцей
119Плисюк Олена Вадимівна7101027Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
120Рябий Ярослав Русланович7101027Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
121Сидоренко Максим Валентинович7101027Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
122Сидорук Роман Георгійович7101027Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
123Сметанка Юрій Андрійович7101027Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
124Тихонюк Вадим Миколайович7101027Шепетівська ЗОШ I-III ст. №3
125Ткач Павло Віталійович7101027Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
126Шаран Олексій Олегович7101027Клубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
127Шлапак Дар'я Анатоліївна7101027Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
128Ягода Богдан В'ячеславович7101027Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького
129Бернацький Андрій Олександрович881026Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
130Новохацький Тарас Ігорович6101026Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
131Ставнійчук Михайло Володимирович881026Ізяславський НВК "ЗОШ I-IIIст. №2, ліцей"
132Шеленг Андрій Ігорович6101026Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
133Горбатюк Микола Юрійович5101025Хмельницький ліцей №17
134Зубик Ярослав Сергійович5101025Летавського НВК
135Поліщук Роман Федорович5101025Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
136Стрельбіцький Юрій Юрійович781025Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
137Янісевич Андрій Вікторович5101025Славутський ЗОШ І-ІІІ ст. №4
138Войцехівський Богдан Іванович681024Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
139Педоренко Андрій Вікторович4101024Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
140Ярощук Владислав Володимирович4101024Шепетівський НВК №1
141Боднарчук Олександр Юрійович941023Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
142Білик Олексій Вікторович-101020Старокостянтинівський ліцей і. М.С Рудяка
143Бурун Маргарита Валеріївна-101020Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
144Ворона Илья Олегович-101020Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
145Качурак Юрій Михайлович-101020Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
146Новікова Наталія Олександрівна-101020Городоцька гімназія
147Онуфран Евген Олегович0101020Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
148Очеретний В`ячеслав Юрійович-101020Олександрійський ліцей інформаційних технологій
149Патерило Владислав Володимирович-101020Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
150Самойлюк Денис Віталійович-101020Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
151Таранік Артем Вікторович-101020Дунаевецка ЗОШ I-III ст. №3
152Терещук Сергій Олександрович0101020Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
153Турбаба Андрій Леонідович-101020ШОР, при ПОЛІТ
154Чоп Наталія Олександрівна-101020Городоцька гімназія
155Шахрай Володимир Васильович0101020Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
156Шклярук Ігор Едуардович-101020Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
157Шуригін Артем Сергійович610420Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
158Яценко Іван Андрійович-101020Хмельницький ліцей № 17
159Гіппіус Антон Олександрович810018Старокостянтинівська гімназія
160Гомілко Олег Олегович801018Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
161Городецька Віталіна Юріївна810018Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
162Гуменний Іван Олександрович801018Старокостянтинівська гімназія
163Дитко Руслана Русланівна801018Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
164Живулiн Олег Володимирович810018Старокостянтинiвська гiмназiя
165Клишнатий Михайло Павлович810-18Старокостянтинівська гімназія
166Линок Олександр Володимирович810018Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
167Остапюк Вікторія Сергіївна810018Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
168Панько Олена Богданівна801018Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
169Рогачук Андрій Олександрович801018Старокостянтинівська гімназія
170Рябчук Крістіна Миколаївна801018Старокостянтинівська гімназія
171Скрипник Денис Олександрович810018Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
172Суржок Богдан Геннадійович801018Заміхівська ЗОШ
173Танасюк Богдана Миколаївна801018Заміхівська ЗОШ
174Чернушич Володимир Вікторович810018Шепетівський НВК №1
175Якобчук Аліна Олегівна810018Старокостянтинівська гімназія
176Янзюк Дар'я Миколаївна810018Старокостянтинівська гімназія
177Яцков Василь Петрович810018Летавське НВК
178Глушков Валентин Сергійович701017Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
179Мойсеєнко Олександр Михайлович710017Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
180Пилипчук Людмила Олександрівна710-17Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
181Урбанчук Валентин Володимирович710017Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
182Яцук Сергій Олександрович710017Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
183Лашкевич Микола Миколайович510015Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
184Лісовий Сергій Олександрович501015Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
185Савчук Артем Юрійович510015Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
186Балаць Андрій Віталійович410014Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст.
187Віннічук Михайло Володимирович410014Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
188Носов Олександр Степанович-41014Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
189Смішний Денис Миколайович010212Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
190Шведа Ольга Володимирівна84012Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.
191Казмірчук Ярослав Олександрович-10-10Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
192Яценко Віталій Сергійович-10-10Дунаєвецього НВК "ЗОШ I-III ст. ,гімназія "
193Шумеляк Руслана Петрівна8--8Заміхівська ЗОШ
194Марценюк Олег Юрійович7--7Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
195Адамчук Міша Анатолійович---0Летавський НВК
196Антонюк Дмитро Миколайович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
197Баблюк Олександр Анатолійович---0Зіньківський НВК
198Барчук Вася Володимировмч---0Летавський НВК
199Басінських Наталія Геннадіївна---0Славутський НВК "ЗОШ I-IIIст., гімназія"
200Безмен Роман Михайлович---0КрНУ
201Бекешко Денис Олександрович---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
202Береза Юра Анатоліювич---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
203Бліндар Юрій Юрійович---0Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст.
204Бондар Анастасія Олегівна---0Захаровецька ЗОШ І-ІІ ст.
205Борилюк Яна Петрівна---0Великоскнитський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
206Брайчевський Валерій Андрійович---0Кам'янець-Подільский НВК №17
207Бурдаш Євген Сергійович---0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
208Вараниця Павло Ігорьович---0Хмельницька ЗОШ №14
209Вельчик Денис Олексійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
210Вінськевич Владислав Миколайович---0Грузевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
211Власюк Вадим Олександрович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
212Габінет Марія Юріївна0--0Хмельницький НВК №7
213Гайдай Олександр Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
214Галущак Ірина Олександрівна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
215Герасімова Вікторія Володимирівна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
216Гнатюк Ярослав Володимирович---0Ленковецька ЗОШ
217Голубович Володимир Євгенович---0Хмельницька СЗОШ №7
218Горох Богдан Костянтинович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
219Гребенюк Вадим Валентинович---0Дунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №2
220Гуменюк Микола Васильович0000Заслучненська ЗОШ І-ІІІ ст.
221Денещук Богдан Сергійович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
222Дюг Сергій Сергійович---0Хмельницький ліцей № 17
223Дячина Василь Леонідович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
224Ейсмонт Дмитро Григорович---0Великошкарівська ЗОШ І-ІІ ст.
225Єгомостєв Назарій Вікторович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
226Жемоєдов Анатолій Іванович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
227Жигадло Олександра Іванівна---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
228Жигаловський Вадим Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
229Заболотний Андрій Анатолійович---0Тиннянська ЗОШ I-III ст.
230Зарічний Антон Олександрович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
231Іванов Павло Вадимович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
232Кабачинський Сергій Володимирович---0Віньковецький НВК
233Келюх Роман Віталійович---0Улашанівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
234Кисіль Володимир Володимирович---0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук
235Кицун Богдан Олегович---0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
236Кобильник Максим Тарасович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка.
237Когунь Ярослав Анатолійович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №15
238Колендзян Артем Анатольович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
239Кондратюк Андрій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
240Королюк Богдан Сергійович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
241Коротова Єкатєріна Сергіївна---0Нетішинський НВК
242Котюк Дмитро Юрійович---0Дунаєвецька ЗОШ №2
243Кривий Олександр Петрович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
244Крутас Роман Вікторович---0Шрубківська ЗОШ
245Крутенчук Денис Якович---0Ганнопільський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
246Кувіла Олександр Олександрович---0Кам’янець-Подільський ліцей №18
247Кузняк Владислав Павлович---0Кам'янець-Подільський НВК №16
248Кузьміч Діна Анатоліївна---0Малоправутинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
249Кукурудза Олександр Борисович---0Віньковецький НВК
250Кухар Олег Олександрович---0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст.№6
251Лабатий Давид Ігорович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
252Лакей Юрій Миколайович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
253Левицька Катерина Олександрівна---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
254Левочко Владислав Сергійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
255Лигун Олексій Олегович---0Хмельницький національний університет
256Лисий Богдан Володимирович---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ -І-ІІІ ст., ліцей"
257Литвинюк Дмитро Олегович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
258Ліпська Віта Олегівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
259Лукіянчук Максим Миколайович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
260Любевич Ростислав Леонідович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
261Лягушена Ольга Вікторівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
262Мазур Тимур Миколайович---0Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
263Мазуренко Ірина Олегівна0--0Зіньківський НВК
264Малофій Семен Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
265Марценюк Валерія Андріївна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
266Марценюк Денис Олександрович---0Віньковецький НВК
267Мельник Ілля Володимирович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
268Мельник Марина Олегівна---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
269Микитюк Іван Сергійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
270Миколюк Руслан Васильович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
271Миткова Ольга Олександрівна---0Волочиський НВК
272Мірлін Даніл Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
273Місюра Віктор Володимирович---0Поляхівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум"
274Мовчан Артур В'ячеславович---0Судилківська ЗОШ I-III ст.
275Мовчанюк Мар’яна Тимофіївна---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей"
276Музика Оксана Василівна---0Грим'яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
277Овчарук Олексій Костянтинович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
278Оліферук Артур Олегович---0Плужненський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
279Олуйко Надія Сергіївна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
280Панасевич Анастасія Олександрівна---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
281Панчук Костянтин Анатолійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
282Пасічник Тетяна Олександрівна---0Хмельницький ліцей № 17
283Пасло Валентина Миколаївна---0Дунаєвецька ЗОШ №2
284Пекарський Олександр Сергійович---0Славутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
285Підгородецька Анастасія Олегівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
286Побережна Анастасія Богданівна---0Кам'янець-Подільський НВК №17
287Повстюк Наталія Юріївна---0В’язовецька ЗОШ І-ІІІ ст.
288Погірке Тарас Петрович---0Кам’янець-Подільська ЗОШ №10
289Полуденний Олександр Миколайович---0Летичівський НВК №1
290Полюшкевич Альона Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ I-III ст. №1, гімназія"
291Постернак Ірина Вікторівна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
292Процков Максим Олексійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
293Пугач Сергій Володимирович---0Ярмолинецький технологічний ліцей
294Репецький Богдан Олександрович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
295Романюк Богдан Анатолійович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
296Ростецька Діана Вікторівна---0Віньковецький НВК
297Сабатович Олександр Олександрович---0Зіньківський НВК
298Семенюк Марія Дмитрівна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
299Слободян Олексій Сергійович---0Камянець-Подільський ліцей
300Сорока Дмитро Сергійович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
301Срібняк Анастасія Олександрівна---0Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
302Степанцова Марина Миколаївна---0Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.
303Стець Сергій Олександрович---0Хмельницька СЗОШ №12
304Супурко Валентина Вікторівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
305Ткачук Діма Анатолійович---0Кам’янець-Подільский НВК № 9
306Учкін Дмитро Олександрович---0Хмельницький НВК №7
307Філіпчук Сергій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей
308Хілінський Влад Вячеславович---0Ружичанський НВК
309Хмелянчишин Володимир Олегович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
310Хміль Юлія Анатоліївна---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
311Хоменко Михайло Олегович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія."
312Чавро Анастасія Анатоліївна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
313Черниш Володимир Володимирович---0Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст., Київська обл.
314Чорний Роман Анатолійович0000Кам’янець-Подільський НВК №8
315Шевчук Вадим Владиславович---0Іванковецький НВК
316Шелестюк Андрій Романович00-0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
317Шугайло Іван Вікторович0000Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
318Щесняк Євгеній Олександрович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
319Щесняк Олександр Андрійович---0Яхновецька ЗОШ І–ІІІ ст.
320Яблонська Анна Петрівна---0Староостропільське НВО "ДЗ, ЗОШ І-ІІІступенів, гімназія"
321Яржемський Вадим Олександрович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz