Четвер, 23.11.2017, 01:05
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
УчасникABCСумаНавчальний заклад
1Глембоцький Владислав Олегович30303090Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
2Єрмаков Владислав Олександрович30301474Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
3Каліщук Вадим Володимирович27121958Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
4Константінов Андрій Андрійович3024357Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
5Омельяненко Андрій Миколайович3001747Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
6Стратонов Денис Володимирович30-1545Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
7Ільчун Мирослав Вікторович2712-39Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
8Перун Андрій Сергійович300939Старокостянтинівська гімназія.
9Шумейко Максим Володимирович300939Старокостянтинівська гімназія
10Новохацький Тарас Ігорович300838Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
11Очеретний В`ячеслав Юрійович30-434Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
12Гожевський Петро Леонідович303033Ярмолинецький технолічний ліцей
13Левченко Ілля Володимирович30-333Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
14Францішкевич Андрій Вікторович303-33Яамолинецький технологічний ліцей
15Антонов Владислав Сергійович30-232Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
16Антонюк Андрій Миколайович30-232Старокостянтинівська гімназія
17Граділь Євген Григорович30-232Старокостянтинівська гімназія
18Миронюк Костянтин Григорович30-232Старокостянтинівська гімназія
19Семенюк Віктор Олександрович30-232Старокостянтинівська гімназія
20Трофанюк Олексій Богданович300232Хмельницький ліцей №17
21Шуляк Нікіта Віталійович30-232Старокостянтинівська гімназія
22Мельник Софія Валентинівна30-131Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
23Незнарадько Ярослав Олександрович30-131Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
24Якимчук Олександр Анатолійович30-131Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
25Басов Андрій Володимирович30--30Яамолинецький технологічний ліцей
26Герасименко Артем Павлович30--30Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
27Дерієнко Гліб Андрієвич300-30Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
28Зімченко Богдан Віталійович300030Старокостянтинівська гімназія
29Кулачок Михайло Володимирович30-030Ярмолинецький технологічний ліцей
30Левочко Владислав Сергійович300-30Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
31Майбенко Дмитро Володимирович30--30Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
32Малий Євген Володимирович300030Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
33Привала Сергій Валерійович300030Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
34Чемерис Павло Олександрович30--30Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
35Янович Олександр Олександрович30-030Старокостянтинівська гімназія
36Кривий Віталій Миколайович240529Воробіївська ЗОШ I-II ст.
37Полюхович Вадим Олександрович210526Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
38Шахрай Володимир Васильович180119Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
39Щесняк Євгеній Олександрович18-119Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
40Ачілов Андрій Віталійович150116Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
41Андроняк Владислав Іванович15--15Кучанська ЗОШ І-ІІІ
42Вінниченко Віталій Вікторович15--15Старокостянтинівська гімназія
43Горик Владислав Олегович150-15Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
44Керничий Богдан Васильович15--15Заміхівська ЗОШ
45Онуфран Евген Олегович15--15Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
46Бойко Ярослава Миколаївна9-514Заміхівська ЗОШ
47Васільцов Денис Вадимович90514Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
48Кеба Назар Володимирович12--12Старокостянтинівської гімназії
49Рябчук Крістіна Миколаївна12--12Старокостянтинівська гімназія
50Суржок Богдан Геннадійович12--12Заміхівська ЗОШ
51Танасюк Богдана Миколаївна12--12Заміхівська ЗОШ
52Авксентьєв Максим Валентинович90110Полонська гімназія
53Захарчук Ярослав Юрійович9--9Берездівський НВК
54Коваль Дмитро Костянтинович9--9Шепетівський НВК №3
55Михальчук Руслана Володимирівна9--9Новоушицький НВК
56Шахуб Любомир Мілудович9--9Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
57Шумеляк Руслана Петрівна9--9Заміхівська ЗОШ
58Горбатюк Микола Юрійович6017Хмельницький ліцей №17
59Пеккоєв Владислав Сергійович--77Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
60Мосіюк Богдан Романович6--6Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
61Антонюк Антон Миколайович3--3Копистинський НВК
62Білик Андрій Петрович3--3Гвардійський НВК
63Наконечний Сергій Леонідович0033Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
64Гулак Олена Сергіївна--22Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
65Агафонов Богдан Олексійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
66Адамчук Міша Анатолійович---0Летавський НВК
67Антонюк Дмитро Миколайович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
68Баблюк Олександр Анатолійович---0Зіньківський НВК
69Бабух Діана Олександрівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
70Балаць Андрій Віталійович---0Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст.
71Барчук Вася Володимировмч---0Летавський НВК
72Басінських Наталія Геннадіївна---0Славутський НВК "ЗОШ I-IIIст., гімназія"
73Безмен Роман Михайлович---0КрНУ
74Бекешко Денис Олександрович---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
75Береза Юра Анатоліювич---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
76Бернацький Андрій Олександрович---0Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
77Білик Олексій Вікторович---0Старокостянтинівський ліцей і. М.С Рудяка
78Білоус Ганна Анатоліївна---0Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
79Бліндар Юрій Юрійович---0Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст.
80Боднарчук Олександр Юрійович---0Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
81Боднарчук Роман Юрійович---0Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
82Бондар Анастасія Олегівна---0Захаровецька ЗОШ І-ІІ ст.
83Борилюк Яна Петрівна---0Великоскнитський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.»
84Брайчевський Валерій Андрійович---0Кам'янець-Подільский НВК №17
85Бурдаш Євген Сергійович---0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
86Бурдейна Тетяна Олександрівна---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
87Бурун Маргарита Валеріївна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
88Вальков Тарас Вадимович---0Баговицька ЗОШ І-ІІІ ст.
89Вараниця Павло Ігорьович---0Хмельницька ЗОШ №14
90Вельчик Денис Олексійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
91Віннічук Михайло Володимирович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
92Вінськевич Владислав Миколайович---0Грузевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
93Владислав Заборний Павлович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
94Власюк Вадим Олександрович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
95Войцехівський Богдан Іванович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
96Ворона Илья Олегович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
97Габінет Марія Юріївна---0Хмельницький НВК №7
98Гаврилюк Григорій Вікторович---0Шепетівський НВК №1
99Гайдай Олександр Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
100Галущак Ірина Олександрівна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
101Герасімова Вікторія Володимирівна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
102Гіппіус Антон Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
103Глушков Валентин Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
104Гнатюк Ярослав Володимирович---0Ленковецька ЗОШ
105Голинська Анна Вікторівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
106Головачов Євгеній Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
107Голубович Володимир Євгенович---0Хмельницька СЗОШ №7
108Гомілко Олег Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
109Горбаток Олександр Леонідович---0Старокостянтинівська гімназія
110Городецька Віталіна Юріївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
111Горох Богдан Костянтинович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
112Горпишина Оксана Сергіївна---0Славутський обласний спеціалізовани ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузи науки
113Гребенюк Анна Валентинівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
114Гребенюк Вадим Валентинович---0Дунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №2
115Гуменний Іван Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
116Гуменюк Микола Васильович---0Заслучненська ЗОШ І-ІІІ ст.
117Гуцалюк Вікторія Миколаївна---0Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
118Давидюк Світлана Сергіївна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія".
119Дарманська Ульяна Сергіївна---0Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
120Денещук Богдан Сергійович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
121Деньга Назарій Олександрович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
122Дитко Руслана Русланівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
123Дишловий Максим Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
124Дмитрук Олеся Юріївна---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
125Довгань Анастасія Олександрівна---0Хмельницький НВК №7
126Дубограй Таня Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
127Дюг Сергій Сергійович---0Хмельницький ліцей № 17
128Дячина Василь Леонідович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
129Ейсмонт Дмитро Григорович---0Великошкарівська ЗОШ І-ІІ ст.
130Єгомостєв Назарій Вікторович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
131Єрьоменко Денис Валентинович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
132Жемоєдов Анатолій Іванович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
133Живулiн Олег Володимирович---0Старокостянтинiвська гiмназiя
134Жигадло Олександра Іванівна---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
135Жигаловський Вадим Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
136Жилко Андрій Олександрович---0Хмельницький ліцей №17
137Жилко Дима Олександрович---0Хмельницький ліцей №17
138Жулкевський Владислв Дмитрович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
139Заболотний Андрій Анатолійович---0Тиннянська ЗОШ I-III ст.
140Зарічний Антон Олександрович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
141Зубик Ярослав Сергійович---0Летавського НВК
142Іванов Павло Вадимович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
143Ігнатенко Женя Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
144Ісаченко Богдан Олегович---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
145Кабачинський Сергій Володимирович---0Віньковецький НВК
146Казмірчук Ярослав Олександрович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
147Карпов Михайло Анатолійович---0КНУУ "КПІ"
148Качур Роман Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
149Качурак Юрій Михайлович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
150Келюх Роман Віталійович---0Улашанівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
151Кисіль Володимир Володимирович---0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук
152Кицун Богдан Олегович---0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
153Климнюк Вадим Васильвич---0Летавський НВК
154Клишнатий Михайло Павлович---0Старокостянтинівська гімназія
155Кобильник Максим Тарасович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка.
156Ковальчук Марина Геннадіївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
157Когунь Ярослав Анатолійович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №15
158Козопас Вікторія Олександрівна---0Хмельницький НВК №7
159Колендзян Артем Анатольович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
160Кондратюк Андрій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
161Кононенко Віка Миколаївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
162Королюк Богдан Сергійович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
163Коротова Єкатєріна Сергіївна---0Нетішинський НВК
164Кострова Марта Анатоліївна---0Летавський НВК
165Костюк Денис Ігорович---0Старокостянтинівська гімназія
166Котюк Дмитро Юрійович---0Дунаєвецька ЗОШ №2
167Красовська Вікторія Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
168Кривий Олександр Петрович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
169Крутас Роман Вікторович---0Шрубківська ЗОШ
170Крутенчук Денис Якович---0Ганнопільський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
171Кувіла Олександр Олександрович---0Кам’янець-Подільський ліцей №18
172Кузніцов Євгеній Русланович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
173Кузняк Владислав Павлович---0Кам'янець-Подільський НВК №16
174Кузьмін Діма Олексійович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
175Кузьміч Діна Анатоліївна---0Малоправутинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
176Кукурудза Олександр Борисович---0Віньковецький НВК
177Куржій Валентин Романович0--0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
178Кухар Олег Олександрович---0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст.№6
179Куц Кіріл Юрійович---0Кам’янець-Подільский ліцей №18
180Кучмій Олександр Іванович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
181Лабатий Давид Ігорович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
182Лаврентій Артем Анатолійович---0Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка
183Лаврішин Дмитро Русланович---0Хмельницький ліцей №17
184Лакей Юрій Миколайович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
185Лашкевич Микола Миколайович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
186Левицька Катерина Олександрівна---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
187Левчук Микола Юрійович---0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
188Лигун Олексій Олегович---0Хмельницький національний університет
189Линок Олександр Володимирович---0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
190Лисий Богдан Володимирович---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ -І-ІІІ ст., ліцей"
191Литвинюк Дмитро Олегович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
192Ліпська Віта Олегівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
193Лісовий Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
194Лісовий Сергій Олександрович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
195Ліщук Інна Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
196Лукіянчук Максим Миколайович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
197Любевич Ростислав Леонідович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
198Лягушена Ольга Вікторівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
199Мазур Тимур Миколайович---0Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
200Мазуренко Ірина Олегівна---0Зіньківський НВК
201Мазуркевич Олександр Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
202Малофій Семен Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
203Мартинюк Валентина Андріївна---0Чорнокозинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
204Марценюк Валерія Андріївна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
205Марценюк Денис Олександрович---0Віньковецький НВК
206Марценюк Олег Юрійович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
207Мацюра Денис Сергійович---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
208Мельник Ілля Володимирович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
209Мельник Марина Олегівна---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
210Микитюк Іван Сергійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
211Миколюк Руслан Васильович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
212Миткова Ольга Олександрівна---0Волочиський НВК
213Мірлін Даніл Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
214Місюра Віктор Володимирович---0Поляхівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум"
215Мовчан Артур В'ячеславович---0Судилківська ЗОШ I-III ст.
216Мовчанюк Мар’яна Тимофіївна---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей
217Мойсеєнко Олександр Михайлович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
218Молдован Артем Костянтинович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
219Морозюк Руслан Андрійович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
220Музика Оксана Василівна---0Грим'яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
221Нетреба Олександр Миколайович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
222Нетяга Владислав Володимирович---0Старокостянтинівська гімназія
223Новікова Наталія Олександрівна---0Городоцька гімназія
224Носов Олександр Степанович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
225Овчарук Олександр Миколайович---0Китайгородська ЗОШ
226Овчарук Олексій Костянтинович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
227Олійник Іван Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
228Оліферук Артур Олегович---0Плужненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»
229Олуйко Надія Сергіївна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
230Олянюк Петро Вікторович---0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
231Остапюк Вікторія Сергіївна---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
232Панасевич Анастасія Олександрівна0--0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
233Панчук Владислав Анатолійович---0Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
234Панчук Костянтин Анатолійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
235Панько Олена Богданівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
236Пасічник Тетяна Олександрівна---0Хмельницький ліцей № 17
237Пасло Валентина Миколаївна---0Дунаєвецька ЗОШ №2
238Патерило Владислав Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
239Педоренко Андрій Вікторович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
240Пекарський Олександр Сергійович---0Славутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
241Петроченко Вячеслав Олександрович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
242Пилипчук Людмила Олександрівна---0Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
243Підгородецька Анастасія Олегівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
244Підліснюк Максим Юрійович---0Кам'янець-Подільський ліцей
245Під'япольський Денис Сергійович---0Старокостянтинівська гімназія
246Плисюк Олена Вадимівна---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
247Побережна Анастасія Богданівна---0Кам'янець-Подільський НВК №17
248Повстюк Наталія Юріївна---0В’язовецька ЗОШ І-ІІІ ст.
249Погірке Тарас Петрович---0Кам’янець-Подільська ЗОШ №10
250Поліщук Роман Федорович---0Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
251Полуденний Олександр Миколайович---0Летичівський НВК №1
252Полюшкевич Альона Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ I-III ст. №1, гімназія"
253Постернак Ірина Вікторівна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
254Процков Максим Олексійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
255Пугач Сергій Володимирович---0Ярмолинецький технологічний ліцей
256Репецький Богдан Олександрович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
257Рогачук Андрій Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
258Романюк Богдан Анатолійович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
259Ростецька Діана Вікторівна---0Віньковецький НВК
260Рутковський Максим Вячеславович---0Хмельницький ліцей № 17
261Рябий Ярослав Русланович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
262Сабатович Олександр Олександрович---0Зіньківський НВК
263Савчук Андрій Вікторович---0Старокостянтинівська гімназія
264Савчук Артем Юрійович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
265Самойлюк Денис Віталійович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
266Семенюк Марія Дмитрівна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
267Семенюк Ярослав Валерійович---0Кам’янець-Подільська гімназія
268Сидоренко Максим Валентинович---0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
269Сидорук Роман Георгійович---0Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
270Скрипник Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
271Слободян Олексій Сергійович---0Камянець-Подільський ліцей
272Смеречинська Ілона Антонівна---0Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
273Сметанка Юрій Андрійович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
274Смішний Денис Миколайович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
275Сорока Дмитро Сергійович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
276Срібняк Анастасія Олександрівна---0Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
277Ставнійчук Михайло Володимирович---0Ізяславський НВК "ЗОШ I-IIIст. №2, ліцей"
278Старенький Владислав Ігорович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
279Степанова Аліна Вадимівна---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
280Степанцова Марина Миколаївна---0Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.
281Стець Сергій Олександрович---0Хмельницька СЗОШ №12
282Стрельбіцький Юрій Юрійович---0Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
283Супурко Валентина Вікторівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
284Таранік Артем Вікторович---0Дунаевецка ЗОШ I-III ст. №3
285Терещук Сергій Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
286Тихонюк Вадим Миколайович---0Шепетівська ЗОШ I-III ст. №3
287Ткач Павло Віталійович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
288Ткачук Діма Анатолійович---0Кам’янець-Подільский НВК № 9
289Торунов Олексій Олександрович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
290Турбаба Андрій Леонідович---0ШОР, при ПОЛІТ
291Урбанчук Валентин Володимирович---0Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
292Усенко Артем Сергійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
293Учкін Дмитро Олександрович---0Хмельницький НВК №7
294Філіпчук Сергій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей
295Футько Діана Вячеславівна---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
296Хілінський Влад Вячеславович---0Ружичанський НВК
297Хмелянчишин Володимир Олегович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
298Хміль Юлія Анатоліївна---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
299Хоменко Михайло Олегович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія."
300Цикра Вадим Олегович---0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
301Чавро Анастасія Анатоліївна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
302Черниш Володимир Володимирович---0Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст., Київська обл.
303Чернушич Володимир Вікторович---0Шепетівський НВК №1
304Чешневський Володимир Олегович---0Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
305Чоп Наталія Олександрівна---0Городоцька гімназія
306Чорний Вячеслав Ярославович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
307Чорний Роман Анатолійович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
308Шаман Сергій Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
309Шаран Олексій Олегович---0Клубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
310Шведа Ольга Володимирівна---0Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.
311Шевчук Вадим Владиславович---0Іванковецький НВК
312Шеленг Андрій Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
313Шелестюк Андрій Романович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
314Шклярук Ігор Едуардович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія
315Шлапак Дар'я Анатоліївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
316Шугайло Іван Вікторович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
317Шуригін Артем Сергійович---0Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
318Щесняк Олександр Андрійович---0Яхновецька ЗОШ І–ІІІ ст.
319Яблонська Анна Петрівна---0Староостропільське НВО"ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
320Ягода Богдан В'ячеславович---0Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького
321Якобчук Аліна Олегівна---0Старокостянтинівська гімназія
322Янзюк Дар'я Миколаївна---0Старокостянтинівська гімназія
323Янісевич Андрій Вікторович---0Славутський ЗОШ І-ІІІ ст. №4
324Яржемський Вадим Олександрович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
325Ярощук Владислав Володимирович---0Шепетівський НВК №1
326Яценко Віталій Сергійович---0Дунаєвецього НВК "ЗОШ I-III ст. ,гімназія "
327Яценко Іван Андрійович---0Хмельницький ліцей № 17
328Яценко Юлія Юріївна---0Ємільчинська ЗОШ I-III ст. №1, Житомирська обл.
329Яцков Василь Петрович---0Летавське НВК
330Яцук Сергій Олександрович---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz