П`ятниця, 22.09.2017, 00:01
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
Прізвище, ім'я та по батьковіABCСумаНавчальний заклад
1Омельяненко Андрій Миколайович30302484Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
2Єрмаков Владислав Олександрович30203080Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
3Глембоцький Владислав Олегович30301575Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
4Стратонов Денис Володимирович3030464Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
5Малий Євген Володимирович30161662Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
6Новохацький Тарас Ігорович2630662Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
7Константінов Андрій Андрійович3026460Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
8Перун Андрій Сергійович30121658Старокостянтинівська гімназія.
9Шумейко Максим Володимирович30121658Старокостянтинівська гімназія
10Привала Сергій Валерійович23161655Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
11Трофанюк Олексій Богданович2427455Хмельницький ліцей №17
12Вінниченко Віталій Вікторович3012446Старокостянтинівська гімназія
13Зімченко Богдан Віталійович3001646Старокостянтинівська гімназія
14Каліщук Вадим Володимирович3014246Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
15Горбатюк Микола Юрійович29-1443Хмельницький ліцей №17
16Сорока Дмитро Сергійович30-535КНУ ім. Тараса Шевченка
17Дерієнко Гліб Андрієвич30-434Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
18Кривий Віталій Миколайович1713434Воробіївська ЗОШ I-II ст.
19Наконечний Сергій Леонідович282434Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
20Шахрай Володимир Васильович29-433Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
21Кеба Назар Володимирович30--30Старокостянтинівської гімназії
22Керничий Богдан Васильович30--30Заміхівська ЗОШ
23Левченко Ілля Володимирович-30-30Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
24Миронюк Костянтин Григорович300030Старокостянтинівська гімназія
25Михальчук Руслана Володимирівна30--30Новоушицький НВК
26Очеретний В`ячеслав Юрійович30--30Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
27Рогачук Андрій Олександрович30--30Старокостянтинівська гімназія
28Семенюк Віктор Олександрович30--30Старокостянтинівська гімназія
29Якобчук Аліна Олегівна30--30Старокостянтинівська гімназія
30Янович Олександр Олександрович30--30Старокостянтинівська гімназія
31Ачілов Андрій Віталійович1712-29Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
32Гожевський Петро Леонідович24-529Ярмолинецький технолічний ліцей
33Захарчук Ярослав Юрійович29--29Берездівський НВК
34Кулачок Михайло Володимирович24-529Ярмолинецький технологічний ліцей
35Францішкевич Андрій Вікторович24-529Яамолинецький технологічний ліцей
36Антонов Владислав Сергійович27--27Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
37Майбенко Дмитро Володимирович27-027Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
38Шуляк Нікіта Віталійович27--27Старокостянтинівська гімназія
39Янзюк Дар'я Миколаївна27--27Старокостянтинівська гімназія
40Полюхович Вадим Олександрович1312126Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
41Якимчук Олександр Анатолійович157426Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
42Авксентьєв Максим Валентинович23-124Полонська гімназія
43Панчук Владислав Анатолійович200424Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
44Смеречинська Ілона Антонівна180422Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
45Мельник Софія Валентинівна21--21Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
46Бойко Ярослава Миколаївна19--19Заміхівська ЗОШ
47Горик Владислав Олегович172-19Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
48Деньга Назарій Олександрович19--19Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
49Щесняк Євгеній Олександрович172-19Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
50Васільцов Денис Вадимович14-418Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
51Андроняк Владислав Іванович17--17Кучанська ЗОШ І-ІІІ
52Жилко Андрій Олександрович17--17Хмельницький ліцей №17
53Кучмій Олександр Іванович-12416Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
54Танасюк Богдана Миколаївна16--16Заміхівська ЗОШ
55Шахуб Любомир Мілудович-12416Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
56Шумеляк Руслана Петрівна16--16Заміхівська ЗОШ
57Мосіюк Богдан Романович15--15Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
58Чернушич Володимир Вікторович14--14Шепетівський НВК №1
59Ільчун Мирослав Вікторович012-12Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
60Коваль Дмитро Костянтинович9-09Шепетівський НВК №3
61Левочко Владислав Сергійович--44Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
62Агафонов Богдан Олексійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
63Адамчук Міша Анатолійович---0Летавський НВК
64Антонюк Андрій Миколайович---0Старокостянтинівська гімназія
65Антонюк Антон Миколайович---0Копистинський НВК
66Антонюк Дмитро Миколайович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
67Баблюк Олександр Анатолійович---0Зіньківський НВК
68Бабух Діана Олександрівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
69Балаць Андрій Віталійович---0Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст.
70Барчук Вася Володимировмч---0Летавський НВК
71Басінських Наталія Геннадіївна---0Славутський НВК "ЗОШ I-IIIст., гімназія"
72Басов Андрій Володимирович---0Яамолинецький технологічний ліцей
73Безмен Роман Михайлович---0КрНУ
74Бекешко Денис Олександрович---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
75Береза Юра Анатоліювич---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
76Бернацький Андрій Олександрович---0Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
77Білик Андрій Петрович---0Гвардійський НВК
78Білик Олексій Вікторович---0Старокостянтинівський ліцей і. М.С Рудяка
79Білоус Ганна Анатоліївна---0Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
80Бліндар Юрій Юрійович---0Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст.
81Боднарчук Олександр Юрійович---0Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
82Боднарчук Роман Юрійович---0Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
83Бондар Анастасія Олегівна---0Захаровецька ЗОШ І-ІІ ст.
84Борилюк Яна Петрівна---0Великоскнитський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.»
85Брайчевський Валерій Андрійович---0Кам'янець-Подільский НВК №17
86Бурдаш Євген Сергійович---0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
87Бурдейна Тетяна Олександрівна---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
88Бурун Маргарита Валеріївна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
89Вальков Тарас Вадимович---0Баговицька ЗОШ І-ІІІ ст.
90Вараниця Павло Ігорьович---0Хмельницька ЗОШ №14
91Вельчик Денис Олексійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
92Віннічук Михайло Володимирович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
93Вінськевич Владислав Миколайович---0Грузевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
94Владислав Заборний Павлович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
95Власюк Вадим Олександрович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
96Войцехівський Богдан Іванович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
97Ворона Илья Олегович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
98Габінет Марія Юріївна---0Хмельницький НВК №7
99Гаврилюк Григорій Вікторович---0Шепетівський НВК №1
100Гайдай Олександр Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
101Галущак Ірина Олександрівна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
102Герасименко Артем Павлович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
103Герасімова Вікторія Володимирівна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
104Гіппіус Антон Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
105Глушков Валентин Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
106Гнатюк Ярослав Володимирович---0Ленковецька ЗОШ
107Голинська Анна Вікторівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
108Головачов Євгеній Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
109Голубович Володимир Євгенович---0Хмельницька СЗОШ №7
110Гомілко Олег Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
111Горбаток Олександр Леонідович---0Старокостянтинівська гімназія
112Городецька Віталіна Юріївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
113Горох Богдан Костянтинович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
114Горпишина Оксана Сергіївна---0Славутський обласний спеціалізовани ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузи науки
115Граділь Євген Григорович---0Старокостянтинівська гімназія
116Гребенюк Анна Валентинівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
117Гребенюк Вадим Валентинович---0Дунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №2
118Гулак Олена Сергіївна---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
119Гуменний Іван Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
120Гуменюк Микола Васильович---0Заслучненська ЗОШ І-ІІІ ст.
121Гуцалюк Вікторія Миколаївна---0Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
122Давидюк Світлана Сергіївна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія".
123Дарманська Ульяна Сергіївна---0Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
124Денещук Богдан Сергійович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
125Дитко Руслана Русланівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
126Дишловий Максим Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
127Дмитрук Олеся Юріївна---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
128Довгань Анастасія Олександрівна---0Хмельницький НВК №7
129Дубограй Таня Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
130Дюг Сергій Сергійович---0Хмельницький ліцей № 17
131Дячина Василь Леонідович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
132Ейсмонт Дмитро Григорович---0Великошкарівська ЗОШ І-ІІ ст.
133Єгомостєв Назарій Вікторович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
134Єрьоменко Денис Валентинович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
135Жемоєдов Анатолій Іванович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
136Живулiн Олег Володимирович---0Старокостянтинiвська гiмназiя
137Жигадло Олександра Іванівна---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
138Жигаловський Вадим Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
139Жилко Дима Олександрович---0Хмельницький ліцей №17
140Жулкевський Владислв Дмитрович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
141Заболотний Андрій Анатолійович---0Тиннянська ЗОШ I-III ст.
142Зарічний Антон Олександрович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
143Зубик Ярослав Сергійович---0Летавського НВК
144Іванов Павло Вадимович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
145Ігнатенко Женя Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
146Ісаченко Богдан Олегович---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
147Кабачинський Сергій Володимирович---0Віньковецький НВК
148Казмірчук Ярослав Олександрович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
149Карпов Михайло Анатолійович---0КНУУ "КПІ"
150Качур Роман Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
151Качурак Юрій Михайлович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
152Келюх Роман Віталійович---0Улашанівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
153Кисіль Володимир Володимирович---0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук
154Кицун Богдан Олегович---0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
155Климнюк Вадим Васильвич---0Летавський НВК
156Клишнатий Михайло Павлович---0Старокостянтинівська гімназія
157Кобильник Максим Тарасович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка.
158Ковальчук Марина Геннадіївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
159Когунь Ярослав Анатолійович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №15
160Козопас Вікторія Олександрівна---0Хмельницький НВК №7
161Колендзян Артем Анатольович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
162Кондратюк Андрій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
163Кононенко Віка Миколаївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
164Королюк Богдан Сергійович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
165Коротова Єкатєріна Сергіївна---0Нетішинський НВК
166Кострова Марта Анатоліївна---0Летавський НВК
167Костюк Денис Ігорович---0Старокостянтинівська гімназія
168Котюк Дмитро Юрійович---0Дунаєвецька ЗОШ №2
169Красовська Вікторія Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
170Кривий Олександр Петрович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
171Крутас Роман Вікторович---0Шрубківська ЗОШ
172Крутенчук Денис Якович---0Ганнопільський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
173Кувіла Олександр Олександрович---0Кам’янець-Подільський ліцей №18
174Кузніцов Євгеній Русланович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
175Кузняк Владислав Павлович---0Кам'янець-Подільський НВК №16
176Кузьмін Діма Олексійович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
177Кузьміч Діна Анатоліївна---0Малоправутинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
178Кукурудза Олександр Борисович---0Віньковецький НВК
179Куржій Валентин Романович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
180Кухар Олег Олександрович---0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст.№6
181Куц Кіріл Юрійович---0Кам’янець-Подільский ліцей №18
182Лабатий Давид Ігорович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
183Лаврентій Артем Анатолійович---0Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка
184Лаврішин Дмитро Русланович---0Хмельницький ліцей №17
185Лакей Юрій Миколайович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
186Лашкевич Микола Миколайович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
187Левицька Катерина Олександрівна---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
188Левчук Микола Юрійович---0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
189Лигун Олексій Олегович---0Хмельницький національний університет
190Линок Олександр Володимирович---0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
191Лисий Богдан Володимирович---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ -І-ІІІ ст., ліцей"
192Литвинюк Дмитро Олегович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
193Ліпська Віта Олегівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
194Лісовий Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
195Лісовий Сергій Олександрович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
196Ліщук Інна Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
197Лукіянчук Максим Миколайович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
198Любевич Ростислав Леонідович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
199Лягушена Ольга Вікторівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
200Мазур Тимур Миколайович---0Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
201Мазуренко Ірина Олегівна---0Зіньківський НВК
202Мазуркевич Олександр Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
203Малофій Семен Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
204Мартинюк Валентина Андріївна---0Чорнокозинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
205Марценюк Валерія Андріївна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
206Марценюк Денис Олександрович---0Віньковецький НВК
207Марценюк Олег Юрійович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
208Мацюра Денис Сергійович---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
209Мельник Ілля Володимирович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
210Мельник Марина Олегівна---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
211Микитюк Іван Сергійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
212Миколюк Руслан Васильович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
213Миткова Ольга Олександрівна---0Волочиський НВК
214Мірлін Даніл Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
215Місюра Віктор Володимирович---0Поляхівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум"
216Мовчан Артур В'ячеславович---0Судилківська ЗОШ I-III ст.
217Мовчанюк Мар’яна Тимофіївна---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей
218Мойсеєнко Олександр Михайлович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
219Молдован Артем Костянтинович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
220Морозюк Руслан Андрійович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
221Музика Оксана Василівна---0Грим'яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
222Незнарадько Ярослав Олександрович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
223Нетреба Олександр Миколайович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
224Нетяга Владислав Володимирович---0Старокостянтинівська гімназія
225Новікова Наталія Олександрівна---0Городоцька гімназія
226Носов Олександр Степанович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
227Овчарук Олександр Миколайович---0Китайгородська ЗОШ
228Овчарук Олексій Костянтинович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
229Олійник Іван Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
230Оліферук Артур Олегович---0Плужненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»
231Олуйко Надія Сергіївна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
232Олянюк Петро Вікторович---0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
233Онуфран Евген Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
234Остапюк Вікторія Сергіївна---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
235Панасевич Анастасія Олександрівна0--0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
236Панчук Костянтин Анатолійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
237Панько Олена Богданівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
238Пасічник Тетяна Олександрівна---0Хмельницький ліцей № 17
239Пасло Валентина Миколаївна---0Дунаєвецька ЗОШ №2
240Патерило Владислав Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
241Педоренко Андрій Вікторович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
242Пекарський Олександр Сергійович---0Славутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
243Пеккоєв Владислав Сергійович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
244Петроченко Вячеслав Олександрович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
245Пилипчук Людмила Олександрівна---0Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
246Підгородецька Анастасія Олегівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
247Підліснюк Максим Юрійович---0Кам'янець-Подільський ліцей
248Під'япольський Денис Сергійович---0Старокостянтинівська гімназія
249Плисюк Олена Вадимівна---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
250Побережна Анастасія Богданівна---0Кам'янець-Подільський НВК №17
251Повстюк Наталія Юріївна---0В’язовецька ЗОШ І-ІІІ ст.
252Погірке Тарас Петрович---0Кам’янець-Подільська ЗОШ №10
253Поліщук Роман Федорович---0Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
254Полуденний Олександр Миколайович---0Летичівський НВК №1
255Полюшкевич Альона Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ I-III ст. №1, гімназія"
256Постернак Ірина Вікторівна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
257Процков Максим Олексійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
258Пугач Сергій Володимирович---0Ярмолинецький технологічний ліцей
259Репецький Богдан Олександрович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
260Романюк Богдан Анатолійович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
261Ростецька Діана Вікторівна---0Віньковецький НВК
262Рутковський Максим Вячеславович---0Хмельницький ліцей № 17
263Рябий Ярослав Русланович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
264Рябчук Крістіна Миколаївна---0Старокостянтинівська гімназія
265Сабатович Олександр Олександрович---0Зіньківський НВК
266Савчук Андрій Вікторович---0Старокостянтинівська гімназія
267Савчук Артем Юрійович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
268Самойлюк Денис Віталійович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
269Семенюк Марія Дмитрівна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
270Семенюк Ярослав Валерійович---0Кам’янець-Подільська гімназія
271Сидоренко Максим Валентинович---0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
272Сидорук Роман Георгійович---0Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
273Скрипник Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
274Слободян Олексій Сергійович---0Камянець-Подільський ліцей
275Сметанка Юрій Андрійович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
276Смішний Денис Миколайович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
277Срібняк Анастасія Олександрівна---0Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
278Ставнійчук Михайло Володимирович---0Ізяславський НВК "ЗОШ I-IIIст. №2, ліцей"
279Старенький Владислав Ігорович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
280Степанова Аліна Вадимівна---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
281Степанцова Марина Миколаївна---0Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.
282Стець Сергій Олександрович---0Хмельницька СЗОШ №12
283Стрельбіцький Юрій Юрійович---0Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
284Супурко Валентина Вікторівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
285Суржок Богдан Геннадійович-0-0Заміхівська ЗОШ
286Таранік Артем Вікторович---0Дунаевецка ЗОШ I-III ст. №3
287Терещук Сергій Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
288Тихонюк Вадим Миколайович---0Шепетівська ЗОШ I-III ст. №3
289Ткач Павло Віталійович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
290Ткачук Діма Анатолійович---0Кам’янець-Подільский НВК № 9
291Торунов Олексій Олександрович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
292Турбаба Андрій Леонідович---0ШОР, при ПОЛІТ
293Урбанчук Валентин Володимирович---0Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
294Усенко Артем Сергійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
295Учкін Дмитро Олександрович---0Хмельницький НВК №7
296Філіпчук Сергій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей
297Футько Діана Вячеславівна---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
298Хілінський Влад Вячеславович---0Ружичанський НВК
299Хмелянчишин Володимир Олегович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
300Хміль Юлія Анатоліївна---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
301Хоменко Михайло Олегович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія."
302Цикра Вадим Олегович---0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
303Чавро Анастасія Анатоліївна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
304Чемерис Павло Олександрович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
305Черниш Володимир Володимирович---0Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст., Київська обл.
306Чешневський Володимир Олегович---0Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
307Чоп Наталія Олександрівна---0Городоцька гімназія
308Чорний Вячеслав Ярославович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
309Чорний Роман Анатолійович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
310Шаман Сергій Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
311Шаран Олексій Олегович---0Клубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
312Шведа Ольга Володимирівна---0Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.
313Шевчук Вадим Владиславович---0Іванковецький НВК
314Шеленг Андрій Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
315Шелестюк Андрій Романович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
316Шклярук Ігор Едуардович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія
317Шлапак Дар'я Анатоліївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
318Шугайло Іван Вікторович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
319Шуригін Артем Сергійович---0Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
320Щесняк Олександр Андрійович---0Яхновецька ЗОШ І–ІІІ ст.
321Яблонська Анна Петрівна---0Староостропільське НВО"ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
322Ягода Богдан В'ячеславович---0Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького
323Янісевич Андрій Вікторович---0Славутський ЗОШ І-ІІІ ст. №4
324Яржемський Вадим Олександрович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
325Ярощук Владислав Володимирович---0Шепетівський НВК №1
326Яценко Віталій Сергійович---0Дунаєвецього НВК "ЗОШ I-III ст. ,гімназія "
327Яценко Іван Андрійович---0Хмельницький ліцей № 17
328Яценко Юлія Юріївна---0Ємільчинська ЗОШ I-III ст. №1, Житомирська обл.
329Яцков Василь Петрович---0Летавське НВК
330Яцук Сергій Олександрович---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz