Четвер, 23.11.2017, 01:05
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
Прізвище, ім'я та по батьковіABCСумаНавчальний заклад
1Глембоцький Владислав Олегович9243063Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
2Зімченко Богдан Віталійович9243063Старокостянтинівська гімназія
3Перун Андрій Сергійович6273063Старокостянтинівська гімназія.
4Янович Олександр Олександрович9243063Старокостянтинівська гімназія
5Антонов Владислав Сергійович3243057Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
6Вінниченко Віталій Вікторович3243057Старокостянтинівська гімназія
7Миронюк Костянтин Григорович3243057Старокостянтинівська гімназія
8Шуляк Нікіта Віталійович3243057Старокостянтинівська гімназія
9Гіппіус Антон Олександрович0243054Старокостянтинівська гімназія
10Кеба Назар Володимирович-243054Старокостянтинівської гімназії
11Малий Євген Володимирович6183054Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
12Полюхович Вадим Олександрович6183054Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
13Семенюк Віктор Олександрович-243054Старокостянтинівська гімназія
14Костюк Денис Ігорович-242751Старокостянтинівська гімназія
15Привала Сергій Валерійович3183051Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
16Шумейко Максим Володимирович6242151Старокостянтинівська гімназія
17Константінов Андрій Андрійович9182148Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
18Наконечний Сергій Леонідович993048Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
19Гожевський Петро Леонідович392739Ярмолинецький технолічний ліцей
20Авксентьєв Максим Валентинович333036Полонська гімназія
21Єрмаков Владислав Олександрович-241236Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
22Шахрай Володимир Васильович-24933Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
23Кривий Віталій Миколайович6121230Воробіївська ЗОШ I-II ст.
24Новохацький Тарас Ігорович624-30Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
25Рогачук Андрій Олександрович902130Старокостянтинівська гімназія
26Трофанюк Олексій Богданович991230Хмельницький ліцей №17
27Басов Андрій Володимирович302427Яамолинецький технологічний ліцей
28Пеккоєв Владислав Сергійович612927Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
29Антонюк Андрій Миколайович024024Старокостянтинівська гімназія
30Васільцов Денис Вадимович318324Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
31Герасименко Артем Павлович-24-24Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
32Граділь Євген Григорович-24-24Старокостянтинівська гімназія
33Каліщук Вадим Володимирович901524Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
34Левочко Владислав Сергійович-24-24Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
35Левченко Ілля Володимирович-24-24Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
36Рябчук Крістіна Миколаївна-24-24Старокостянтинівська гімназія
37Чемерис Павло Олександрович-24-24Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
38Кулачок Михайло Володимирович312621Ярмолинецький технологічний ліцей
39Францішкевич Андрій Вікторович312621Яамолинецький технологічний ліцей
40Бойко Ярослава Миколаївна-18-18Заміхівська ЗОШ
41Ільчун Мирослав Вікторович-18-18Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
42Керничий Богдан Васильович-18-18Заміхівська ЗОШ
43Сидоренко Максим Валентинович-18-18Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
44Чернушич Володимир Вікторович-12618Шепетівський НВК №1
45Захарчук Ярослав Юрійович-01212Берездівський НВК
46Кучмій Олександр Іванович-12-12Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
47Лаврішин Дмитро Русланович-12-12Хмельницький ліцей №17
48Майбенко Дмитро Володимирович--1212Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
49Шахуб Любомир Мілудович-12012Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
50Янзюк Дар'я Миколаївна-12-12Старокостянтинівська гімназія
51Андроняк Владислав Іванович--99Кучанська ЗОШ І-ІІІ
52Дерієнко Гліб Андрієвич-099Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
53Михальчук Руслана Володимирівна--99Новоушицький НВК
54Стратонов Денис Володимирович9--9Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
55Суржок Богдан Геннадійович--99Заміхівська ЗОШ
56Танасюк Богдана Миколаївна--99Заміхівська ЗОШ
57Шумеляк Руслана Петрівна--99Заміхівська ЗОШ
58Пилипчук Людмила Олександрівна6--6Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
59Поліщук Роман Федорович--66Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
60Агафонов Богдан Олексійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
61Адамчук Міша Анатолійович---0Летавський НВК
62Антонюк Антон Миколайович---0Копистинський НВК
63Антонюк Дмитро Миколайович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
64Ачілов Андрій Віталійович00-0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
65Баблюк Олександр Анатолійович---0Зіньківський НВК
66Бабух Діана Олександрівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
67Балаць Андрій Віталійович---0Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст.
68Барчук Вася Володимировмч---0Летавський НВК
69Басінських Наталія Геннадіївна---0Славутський НВК "ЗОШ I-IIIст., гімназія"
70Безмен Роман Михайлович---0КрНУ
71Бекешко Денис Олександрович---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
72Береза Юра Анатоліювич---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
73Бернацький Андрій Олександрович---0Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
74Білик Андрій Петрович---0Гвардійський НВК
75Білик Олексій Вікторович---0Старокостянтинівський ліцей і. М.С Рудяка
76Білоус Ганна Анатоліївна-0-0Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
77Бліндар Юрій Юрійович---0Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст.
78Боднарчук Олександр Юрійович---0Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
79Боднарчук Роман Юрійович---0Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
80Бондар Анастасія Олегівна---0Захаровецька ЗОШ І-ІІ ст.
81Борилюк Яна Петрівна---0Великоскнитський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.»
82Брайчевський Валерій Андрійович---0Кам'янець-Подільский НВК №17
83Бурдаш Євген Сергійович---0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
84Бурдейна Тетяна Олександрівна---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
85Бурун Маргарита Валеріївна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
86Вальков Тарас Вадимович---0Баговицька ЗОШ І-ІІІ ст.
87Вараниця Павло Ігорьович---0Хмельницька ЗОШ №14
88Вельчик Денис Олексійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
89Віннічук Михайло Володимирович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
90Вінськевич Владислав Миколайович---0Грузевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
91Владислав Заборний Павлович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
92Власюк Вадим Олександрович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
93Войцехівський Богдан Іванович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
94Ворона Илья Олегович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
95Габінет Марія Юріївна---0Хмельницький НВК №7
96Гаврилюк Григорій Вікторович---0Шепетівський НВК №1
97Гайдай Олександр Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
98Галущак Ірина Олександрівна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
99Герасімова Вікторія Володимирівна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
100Глушков Валентин Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
101Гнатюк Ярослав Володимирович---0Ленковецька ЗОШ
102Голинська Анна Вікторівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
103Головачов Євгеній Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
104Голубович Володимир Євгенович---0Хмельницька СЗОШ №7
105Гомілко Олег Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
106Горбаток Олександр Леонідович---0Старокостянтинівська гімназія
107Горбатюк Микола Юрійович-0-0Хмельницький ліцей №17
108Горик Владислав Олегович-0-0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
109Городецька Віталіна Юріївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
110Горох Богдан Костянтинович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
111Горпишина Оксана Сергіївна---0Славутський обласний спеціалізовани ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузи науки
112Гребенюк Анна Валентинівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
113Гребенюк Вадим Валентинович---0Дунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №2
114Гулак Олена Сергіївна---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
115Гуменний Іван Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
116Гуменюк Микола Васильович---0Заслучненська ЗОШ І-ІІІ ст.
117Гуцалюк Вікторія Миколаївна---0Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
118Давидюк Світлана Сергіївна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія".
119Дарманська Ульяна Сергіївна---0Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
120Денещук Богдан Сергійович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
121Деньга Назарій Олександрович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
122Дитко Руслана Русланівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
123Дишловий Максим Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
124Дмитрук Олеся Юріївна---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
125Довгань Анастасія Олександрівна---0Хмельницький НВК №7
126Дубограй Таня Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
127Дюг Сергій Сергійович---0Хмельницький ліцей № 17
128Дячина Василь Леонідович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
129Ейсмонт Дмитро Григорович---0Великошкарівська ЗОШ І-ІІ ст.
130Єгомостєв Назарій Вікторович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
131Єрьоменко Денис Валентинович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
132Жемоєдов Анатолій Іванович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
133Живулiн Олег Володимирович---0Старокостянтинiвська гiмназiя
134Жигадло Олександра Іванівна---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
135Жигаловський Вадим Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
136Жилко Андрій Олександрович-0-0Хмельницький ліцей №17
137Жилко Дима Олександрович---0Хмельницький ліцей №17
138Жулкевський Владислв Дмитрович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
139Заболотний Андрій Анатолійович---0Тиннянська ЗОШ I-III ст.
140Зарічний Антон Олександрович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
141Зубик Ярослав Сергійович---0Летавського НВК
142Іванов Павло Вадимович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
143Ігнатенко Женя Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
144Ісаченко Богдан Олегович---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
145Кабачинський Сергій Володимирович---0Віньковецький НВК
146Казмірчук Ярослав Олександрович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
147Карпов Михайло Анатолійович---0КНУУ "КПІ"
148Качур Роман Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
149Качурак Юрій Михайлович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
150Келюх Роман Віталійович---0Улашанівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
151Кисіль Володимир Володимирович---0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук
152Кицун Богдан Олегович---0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
153Климнюк Вадим Васильвич---0Летавський НВК
154Клишнатий Михайло Павлович---0Старокостянтинівська гімназія
155Кобильник Максим Тарасович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка.
156Коваль Дмитро Костянтинович-0-0Шепетівський НВК №3
157Ковальчук Марина Геннадіївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
158Когунь Ярослав Анатолійович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №15
159Козопас Вікторія Олександрівна---0Хмельницький НВК №7
160Колендзян Артем Анатольович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
161Кондратюк Андрій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
162Кононенко Віка Миколаївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
163Королюк Богдан Сергійович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
164Коротова Єкатєріна Сергіївна---0Нетішинський НВК
165Кострова Марта Анатоліївна---0Летавський НВК
166Котюк Дмитро Юрійович---0Дунаєвецька ЗОШ №2
167Красовська Вікторія Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
168Кривий Олександр Петрович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
169Крутас Роман Вікторович---0Шрубківська ЗОШ
170Крутенчук Денис Якович---0Ганнопільський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
171Кувіла Олександр Олександрович---0Кам’янець-Подільський ліцей №18
172Кузніцов Євгеній Русланович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
173Кузняк Владислав Павлович---0Кам'янець-Подільський НВК №16
174Кузьмін Діма Олексійович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
175Кузьміч Діна Анатоліївна---0Малоправутинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
176Кукурудза Олександр Борисович---0Віньковецький НВК
177Куржій Валентин Романович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
178Кухар Олег Олександрович---0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст.№6
179Куц Кіріл Юрійович---0Кам’янець-Подільский ліцей №18
180Лабатий Давид Ігорович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
181Лаврентій Артем Анатолійович---0Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка
182Лакей Юрій Миколайович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
183Лашкевич Микола Миколайович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
184Левицька Катерина Олександрівна---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
185Левчук Микола Юрійович---0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
186Лигун Олексій Олегович---0Хмельницький національний університет
187Линок Олександр Володимирович---0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
188Лисий Богдан Володимирович---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ -І-ІІІ ст., ліцей"
189Литвинюк Дмитро Олегович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
190Ліпська Віта Олегівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
191Лісовий Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
192Лісовий Сергій Олександрович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
193Ліщук Інна Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
194Лукіянчук Максим Миколайович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
195Любевич Ростислав Леонідович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
196Лягушена Ольга Вікторівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
197Мазур Тимур Миколайович---0Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
198Мазуренко Ірина Олегівна---0Зіньківський НВК
199Мазуркевич Олександр Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
200Малофій Семен Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
201Мартинюк Валентина Андріївна---0Чорнокозинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
202Марценюк Валерія Андріївна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
203Марценюк Денис Олександрович---0Віньковецький НВК
204Марценюк Олег Юрійович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
205Мацюра Денис Сергійович---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
206Мельник Ілля Володимирович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
207Мельник Марина Олегівна---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
208Мельник Софія Валентинівна---0Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
209Микитюк Іван Сергійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
210Миколюк Руслан Васильович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
211Миткова Ольга Олександрівна---0Волочиський НВК
212Мірлін Даніл Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
213Місюра Віктор Володимирович---0Поляхівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум"
214Мовчан Артур В'ячеславович---0Судилківська ЗОШ I-III ст.
215Мовчанюк Мар’яна Тимофіївна---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей
216Мойсеєнко Олександр Михайлович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
217Молдован Артем Костянтинович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
218Морозюк Руслан Андрійович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
219Мосіюк Богдан Романович---0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
220Музика Оксана Василівна---0Грим'яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
221Незнарадько Ярослав Олександрович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
222Нетреба Олександр Миколайович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
223Нетяга Владислав Володимирович---0Старокостянтинівська гімназія
224Новікова Наталія Олександрівна---0Городоцька гімназія
225Носов Олександр Степанович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
226Овчарук Олександр Миколайович---0Китайгородська ЗОШ
227Овчарук Олексій Костянтинович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
228Олійник Іван Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
229Оліферук Артур Олегович---0Плужненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»
230Олуйко Надія Сергіївна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
231Олянюк Петро Вікторович---0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
232Омельяненко Андрій Миколайович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
233Онуфран Евген Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
234Остапюк Вікторія Сергіївна---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
235Очеретний В`ячеслав Юрійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
236Панасевич Анастасія Олександрівна---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
237Панчук Владислав Анатолійович-0-0Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
238Панчук Костянтин Анатолійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
239Панько Олена Богданівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
240Пасічник Тетяна Олександрівна---0Хмельницький ліцей № 17
241Пасло Валентина Миколаївна---0Дунаєвецька ЗОШ №2
242Патерило Владислав Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
243Педоренко Андрій Вікторович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
244Пекарський Олександр Сергійович---0Славутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
245Петроченко Вячеслав Олександрович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
246Підгородецька Анастасія Олегівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
247Підліснюк Максим Юрійович---0Кам'янець-Подільський ліцей
248Під'япольський Денис Сергійович---0Старокостянтинівська гімназія
249Плисюк Олена Вадимівна---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
250Побережна Анастасія Богданівна---0Кам'янець-Подільський НВК №17
251Повстюк Наталія Юріївна---0В’язовецька ЗОШ І-ІІІ ст.
252Погірке Тарас Петрович---0Кам’янець-Подільська ЗОШ №10
253Полуденний Олександр Миколайович---0Летичівський НВК №1
254Полюшкевич Альона Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ I-III ст. №1, гімназія"
255Постернак Ірина Вікторівна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
256Процков Максим Олексійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
257Пугач Сергій Володимирович---0Ярмолинецький технологічний ліцей
258Репецький Богдан Олександрович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
259Романюк Богдан Анатолійович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
260Ростецька Діана Вікторівна---0Віньковецький НВК
261Рутковський Максим Вячеславович---0Хмельницький ліцей № 17
262Рябий Ярослав Русланович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
263Сабатович Олександр Олександрович---0Зіньківський НВК
264Савчук Андрій Вікторович---0Старокостянтинівська гімназія
265Савчук Артем Юрійович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
266Самойлюк Денис Віталійович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
267Семенюк Марія Дмитрівна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
268Семенюк Ярослав Валерійович---0Кам’янець-Подільська гімназія
269Сидорук Роман Георгійович---0Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
270Скрипник Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
271Слободян Олексій Сергійович---0Камянець-Подільський ліцей
272Смеречинська Ілона Антонівна---0Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
273Сметанка Юрій Андрійович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
274Смішний Денис Миколайович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
275Сорока Дмитро Сергійович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
276Срібняк Анастасія Олександрівна---0Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
277Ставнійчук Михайло Володимирович---0Ізяславський НВК "ЗОШ I-IIIст. №2, ліцей"
278Старенький Владислав Ігорович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
279Степанова Аліна Вадимівна---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
280Степанцова Марина Миколаївна---0Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.
281Стець Сергій Олександрович---0Хмельницька СЗОШ №12
282Стрельбіцький Юрій Юрійович---0Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
283Супурко Валентина Вікторівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
284Таранік Артем Вікторович---0Дунаевецка ЗОШ I-III ст. №3
285Терещук Сергій Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
286Тихонюк Вадим Миколайович---0Шепетівська ЗОШ I-III ст. №3
287Ткач Павло Віталійович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
288Ткачук Діма Анатолійович---0Кам’янець-Подільский НВК № 9
289Торунов Олексій Олександрович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
290Турбаба Андрій Леонідович---0ШОР, при ПОЛІТ
291Урбанчук Валентин Володимирович---0Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
292Усенко Артем Сергійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
293Учкін Дмитро Олександрович---0Хмельницький НВК №7
294Філіпчук Сергій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей
295Футько Діана Вячеславівна---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
296Хілінський Влад Вячеславович---0Ружичанський НВК
297Хмелянчишин Володимир Олегович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
298Хміль Юлія Анатоліївна---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
299Хоменко Михайло Олегович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія."
300Цикра Вадим Олегович---0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
301Чавро Анастасія Анатоліївна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
302Черниш Володимир Володимирович---0Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст., Київська обл.
303Чешневський Володимир Олегович---0Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
304Чоп Наталія Олександрівна---0Городоцька гімназія
305Чорний Вячеслав Ярославович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
306Чорний Роман Анатолійович-000Кам’янець-Подільський НВК №8
307Шаман Сергій Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
308Шаран Олексій Олегович---0Клубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
309Шведа Ольга Володимирівна---0Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.
310Шевчук Вадим Владиславович---0Іванковецький НВК
311Шеленг Андрій Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
312Шелестюк Андрій Романович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
313Шклярук Ігор Едуардович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія
314Шлапак Дар'я Анатоліївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
315Шугайло Іван Вікторович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
316Шуригін Артем Сергійович---0Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
317Щесняк Євгеній Олександрович-0-0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
318Щесняк Олександр Андрійович---0Яхновецька ЗОШ І–ІІІ ст.
319Яблонська Анна Петрівна---0Староостропільське НВО"ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
320Ягода Богдан В'ячеславович---0Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького
321Якимчук Олександр Анатолійович-0-0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
322Якобчук Аліна Олегівна---0Старокостянтинівська гімназія
323Янісевич Андрій Вікторович---0Славутський ЗОШ І-ІІІ ст. №4
324Яржемський Вадим Олександрович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
325Ярощук Владислав Володимирович---0Шепетівський НВК №1
326Яценко Віталій Сергійович---0Дунаєвецього НВК "ЗОШ I-III ст. ,гімназія "
327Яценко Іван Андрійович---0Хмельницький ліцей № 17
328Яценко Юлія Юріївна---0Ємільчинська ЗОШ I-III ст. №1, Житомирська обл.
329Яцков Василь Петрович---0Летавське НВК
330Яцук Сергій Олександрович---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz