Четвер, 23.11.2017, 01:07
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
Прізвище, ім'я та по батьковіABCСумаНавчальний заклад
1Єрмаков Владислав Олександрович30303090Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
2Ільчун Мирослав Вікторович30303090Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
3Константінов Андрій Андрійович30303090Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
4Новохацький Тарас Ігорович30303090Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
5Шумейко Максим Володимирович30303090Старокостянтинівська гімназія
6Наконечний Сергій Леонідович30273087Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
7Полюхович Вадим Олександрович30273087Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
8Омельяненко Андрій Миколайович30213081Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
9Привала Сергій Валерійович30272481Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
10Глембоцький Владислав Олегович17303077Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
11Кривий Віталій Миколайович17303077Воробіївська ЗОШ I-II ст.
12Перун Андрій Сергійович19273076Старокостянтинівська гімназія.
13Вінниченко Віталій Вікторович11213062Старокостянтинівська гімназія
14Очеретний В`ячеслав Юрійович3003060Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
15Стратонов Денис Володимирович30151560Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
16Малий Євген Володимирович3027-57Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
17Каліщук Вадим Володимирович1030646Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
18Шахрай Володимир Васильович16-3046Красилівська ЗОШ I-III ст. № 4 ім. П. Кізюна
19Зімченко Богдан Віталійович11122144Старокостянтинівська гімназія
20Трофанюк Олексій Богданович14-3044Хмельницький ліцей №17
21Гаврилюк Григорій Вікторович13-3043Шепетівський НВК №1
22Васільцов Денис Вадимович10-2737Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
23Авксентьєв Максим Валентинович10-2131Полонська гімназія
24Горбатюк Микола Юрійович--3030Хмельницький ліцей №17
25Кучмій Олександр Іванович030-30Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
26Майбенко Дмитро Володимирович--3030Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
27Панчук Владислав Анатолійович0-3030Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
28Якимчук Олександр Анатолійович--3030Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
29Дерієнко Гліб Андрієвич18-927Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
30Пилипчук Людмила Олександрівна--2727Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
31Басов Андрій Володимирович10-1525Ярмолинецький технологічний ліцей
32Гожевський Петро Леонідович1001525Ярмолинецький технолічний ліцей
33Кулачок Михайло Володимирович1001525Ярмолинецький технологічний ліцей
34Францішкевич Андрій Вікторович10-1525Ярмолинецький технологічний ліцей
35Герасименко Артем Павлович16--16Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
36Керничий Богдан Васильович--1515Заміхівська ЗОШ
37Коваль Дмитро Костянтинович--1515Шепетівський НВК №3
38Андроняк Владислав Іванович--1212Кучанська ЗОШ І-ІІІ
39Бойко Ярослава Миколаївна--1212Заміхівська ЗОШ
40Михальчук Руслана Володимирівна--1212Новоушицький НВК
41Суржок Богдан Геннадійович--1212Заміхівська ЗОШ
42Танасюк Богдана Миколаївна--1212Заміхівська ЗОШ
43Шумеляк Руслана Петрівна--1212Заміхівська ЗОШ
44Мельник Софія Валентинівна10--10Кременчуцька СЗОШ І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови
45Миронюк Костянтин Григорович10--10Старокостянтинівська гімназія
46Смеречинська Ілона Антонівна10--10Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
47Тихонюк Вадим Миколайович10--10Шепетівська ЗОШ I-III ст. №3
48Ачілов Андрій Віталійович--66Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
49Чемерис Павло Олександрович--33Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
50Агафонов Богдан Олексійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
51Адамчук Міша Анатолійович---0Летавський НВК
52Антонов Владислав Сергійович0--0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
53Антонюк Андрій Миколайович---0Старокостянтинівська гімназія
54Антонюк Антон Миколайович---0Копистинський НВК
55Антонюк Дмитро Миколайович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
56Баблюк Олександр Анатолійович---0Зіньківський НВК
57Бабух Діана Олександрівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
58Балаць Андрій Віталійович---0Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст.
59Барчук Вася Володимировмч---0Летавський НВК
60Басінських Наталія Геннадіївна---0Славутський НВК "ЗОШ I-IIIст., гімназія"
61Безмен Роман Михайлович---0КрНУ
62Бекешко Денис Олександрович---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
63Береза Юра Анатоліювич---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
64Бернацький Андрій Олександрович---0Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
65Білик Андрій Петрович---0Гвардійський НВК
66Білик Олексій Вікторович---0Старокостянтинівський ліцей і. М.С Рудяка
67Білоус Ганна Анатоліївна---0Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
68Бліндар Юрій Юрійович---0Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст.
69Боднарчук Олександр Юрійович---0Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
70Боднарчук Роман Юрійович---0Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
71Бондар Анастасія Олегівна---0Захаровецька ЗОШ І-ІІ ст.
72Борилюк Яна Петрівна---0Великоскнитський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.»
73Брайчевський Валерій Андрійович---0Кам'янець-Подільский НВК №17
74Бурдаш Євген Сергійович---0Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
75Бурдейна Тетяна Олександрівна---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
76Бурун Маргарита Валеріївна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
77Вальков Тарас Вадимович---0Баговицька ЗОШ І-ІІІ ст.
78Вараниця Павло Ігорьович---0Хмельницька ЗОШ №14
79Вельчик Денис Олексійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
80Віннічук Михайло Володимирович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
81Вінськевич Владислав Миколайович---0Грузевицька ЗОШ І-ІІІ ст.
82Владислав Заборний Павлович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
83Власюк Вадим Олександрович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
84Войцехівський Богдан Іванович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
85Ворона Илья Олегович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
86Габінет Марія Юріївна---0Хмельницький НВК №7
87Гайдай Олександр Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
88Галущак Ірина Олександрівна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
89Герасімова Вікторія Володимирівна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
90Гіппіус Антон Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
91Глушков Валентин Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
92Гнатюк Ярослав Володимирович---0Ленковецька ЗОШ
93Голинська Анна Вікторівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
94Головачов Євгеній Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
95Голубович Володимир Євгенович---0Хмельницька СЗОШ №7
96Гомілко Олег Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
97Горбаток Олександр Леонідович---0Старокостянтинівська гімназія
98Горик Владислав Олегович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
99Городецька Віталіна Юріївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
100Горох Богдан Костянтинович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
101Горпишина Оксана Сергіївна---0Славутський обласний спеціалізовани ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузи науки
102Граділь Євген Григорович---0Старокостянтинівська гімназія
103Гребенюк Анна Валентинівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
104Гребенюк Вадим Валентинович---0Дунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №2
105Гулак Олена Сергіївна---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
106Гуменний Іван Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
107Гуменюк Микола Васильович---0Заслучненська ЗОШ І-ІІІ ст.
108Гуцалюк Вікторія Миколаївна---0Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
109Давидюк Світлана Сергіївна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія".
110Дарманська Ульяна Сергіївна---0Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
111Денещук Богдан Сергійович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
112Деньга Назарій Олександрович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
113Дитко Руслана Русланівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
114Дишловий Максим Сергійович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
115Дмитрук Олеся Юріївна---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
116Довгань Анастасія Олександрівна---0Хмельницький НВК №7
117Дубограй Таня Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
118Дюг Сергій Сергійович---0Хмельницький ліцей № 17
119Дячина Василь Леонідович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
120Ейсмонт Дмитро Григорович---0Великошкарівська ЗОШ І-ІІ ст.
121Єгомостєв Назарій Вікторович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
122Єрьоменко Денис Валентинович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
123Жемоєдов Анатолій Іванович---0Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст.
124Живулiн Олег Володимирович---0Старокостянтинiвська гiмназiя
125Жигадло Олександра Іванівна---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
126Жигаловський Вадим Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
127Жилко Андрій Олександрович---0Хмельницький ліцей №17
128Жилко Дима Олександрович---0Хмельницький ліцей №17
129Жулкевський Владислв Дмитрович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
130Заболотний Андрій Анатолійович---0Тиннянська ЗОШ I-III ст.
131Зарічний Антон Олександрович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
132Захарчук Ярослав Юрійович0000Берездівський НВК
133Зубик Ярослав Сергійович---0Летавського НВК
134Іванов Павло Вадимович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
135Ігнатенко Женя Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
136Ісаченко Богдан Олегович---0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
137Кабачинський Сергій Володимирович---0Віньковецький НВК
138Казмірчук Ярослав Олександрович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
139Карпов Михайло Анатолійович---0КНУУ "КПІ"
140Качур Роман Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
141Качурак Юрій Михайлович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
142Кеба Назар Володимирович---0Старокостянтинівської гімназії
143Келюх Роман Віталійович---0Улашанівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
144Кисіль Володимир Володимирович---0Хмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук
145Кицун Богдан Олегович---0Мокіївська ЗОШ I-III ст.
146Климнюк Вадим Васильвич---0Летавський НВК
147Клишнатий Михайло Павлович---0Старокостянтинівська гімназія
148Кобильник Максим Тарасович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка.
149Ковальчук Марина Геннадіївна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
150Когунь Ярослав Анатолійович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №15
151Козопас Вікторія Олександрівна---0Хмельницький НВК №7
152Колендзян Артем Анатольович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
153Кондратюк Андрій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
154Кононенко Віка Миколаївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
155Королюк Богдан Сергійович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
156Коротова Єкатєріна Сергіївна---0Нетішинський НВК
157Кострова Марта Анатоліївна---0Летавський НВК
158Костюк Денис Ігорович---0Старокостянтинівська гімназія
159Котюк Дмитро Юрійович---0Дунаєвецька ЗОШ №2
160Красовська Вікторія Сергіївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
161Кривий Олександр Петрович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
162Крутас Роман Вікторович---0Шрубківська ЗОШ
163Крутенчук Денис Якович---0Ганнопільський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
164Кувіла Олександр Олександрович---0Кам’янець-Подільський ліцей №18
165Кузніцов Євгеній Русланович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
166Кузняк Владислав Павлович---0Кам'янець-Подільський НВК №16
167Кузьмін Діма Олексійович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
168Кузьміч Діна Анатоліївна---0Малоправутинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст."
169Кукурудза Олександр Борисович---0Віньковецький НВК
170Куржій Валентин Романович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
171Кухар Олег Олександрович---0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст.№6
172Куц Кіріл Юрійович---0Кам’янець-Подільский ліцей №18
173Лабатий Давид Ігорович---0Кам’янець-Подільський НВК №8
174Лаврентій Артем Анатолійович---0Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка
175Лаврішин Дмитро Русланович-0-0Хмельницький ліцей №17
176Лакей Юрій Миколайович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
177Лашкевич Микола Миколайович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
178Левицька Катерина Олександрівна---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
179Левочко Владислав Сергійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
180Левченко Ілля Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
181Левчук Микола Юрійович---0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
182Лигун Олексій Олегович---0Хмельницький національний університет
183Линок Олександр Володимирович---0Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
184Лисий Богдан Володимирович---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ -І-ІІІ ст., ліцей"
185Литвинюк Дмитро Олегович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
186Ліпська Віта Олегівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
187Лісовий Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
188Лісовий Сергій Олександрович---0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
189Ліщук Інна Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
190Лукіянчук Максим Миколайович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
191Любевич Ростислав Леонідович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
192Лягушена Ольга Вікторівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
193Мазур Тимур Миколайович---0Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
194Мазуренко Ірина Олегівна---0Зіньківський НВК
195Мазуркевич Олександр Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
196Малофій Семен Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
197Мартинюк Валентина Андріївна---0Чорнокозинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
198Марценюк Валерія Андріївна---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
199Марценюк Денис Олександрович---0Віньковецький НВК
200Марценюк Олег Юрійович---0Пасічнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей"
201Мацюра Денис Сергійович---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
202Мельник Ілля Володимирович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
203Мельник Марина Олегівна---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
204Микитюк Іван Сергійович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
205Миколюк Руслан Васильович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
206Миткова Ольга Олександрівна---0Волочиський НВК
207Мірлін Даніл Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей №18
208Місюра Віктор Володимирович---0Поляхівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум"
209Мовчан Артур В'ячеславович---0Судилківська ЗОШ I-III ст.
210Мовчанюк Мар’яна Тимофіївна---0Летичівський НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей
211Мойсеєнко Олександр Михайлович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
212Молдован Артем Костянтинович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
213Морозюк Руслан Андрійович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
214Мосіюк Богдан Романович---0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
215Музика Оксана Василівна---0Грим'яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
216Незнарадько Ярослав Олександрович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
217Нетреба Олександр Миколайович---0Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
218Нетяга Владислав Володимирович---0Старокостянтинівська гімназія
219Новікова Наталія Олександрівна---0Городоцька гімназія
220Носов Олександр Степанович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
221Овчарук Олександр Миколайович---0Китайгородська ЗОШ
222Овчарук Олексій Костянтинович---0Кам'янць-Подільська ЗОШ №12
223Олійник Іван Олександрович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
224Оліферук Артур Олегович---0Плужненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»
225Олуйко Надія Сергіївна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
226Олянюк Петро Вікторович---0Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
227Онуфран Евген Олегович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
228Остапюк Вікторія Сергіївна---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
229Панасевич Анастасія Олександрівна0--0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
230Панчук Костянтин Анатолійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
231Панько Олена Богданівна---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
232Пасічник Тетяна Олександрівна---0Хмельницький ліцей № 17
233Пасло Валентина Миколаївна---0Дунаєвецька ЗОШ №2
234Патерило Владислав Володимирович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
235Педоренко Андрій Вікторович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
236Пекарський Олександр Сергійович---0Славутський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
237Пеккоєв Владислав Сергійович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
238Петроченко Вячеслав Олександрович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
239Підгородецька Анастасія Олегівна---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
240Підліснюк Максим Юрійович---0Кам'янець-Подільський ліцей
241Під'япольський Денис Сергійович---0Старокостянтинівська гімназія
242Плисюк Олена Вадимівна---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
243Побережна Анастасія Богданівна---0Кам'янець-Подільський НВК №17
244Повстюк Наталія Юріївна---0В’язовецька ЗОШ І-ІІІ ст.
245Погірке Тарас Петрович---0Кам’янець-Подільська ЗОШ №10
246Поліщук Роман Федорович---0Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
247Полуденний Олександр Миколайович---0Летичівський НВК №1
248Полюшкевич Альона Володимирівна---0Понінківський НВК "ЗОШ I-III ст. №1, гімназія"
249Постернак Ірина Вікторівна---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
250Процков Максим Олексійович---0Камянець-Подільська ЗОШ №12
251Пугач Сергій Володимирович---0Ярмолинецький технологічний ліцей
252Репецький Богдан Олександрович---0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
253Рогачук Андрій Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
254Романюк Богдан Анатолійович---0Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
255Ростецька Діана Вікторівна---0Віньковецький НВК
256Рутковський Максим Вячеславович---0Хмельницький ліцей № 17
257Рябий Ярослав Русланович---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
258Рябчук Крістіна Миколаївна---0Старокостянтинівська гімназія
259Сабатович Олександр Олександрович---0Зіньківський НВК
260Савчук Андрій Вікторович---0Старокостянтинівська гімназія
261Савчук Артем Юрійович---0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
262Самойлюк Денис Віталійович---0Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
263Семенюк Віктор Олександрович0--0Старокостянтинівська гімназія
264Семенюк Марія Дмитрівна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
265Семенюк Ярослав Валерійович---0Кам’янець-Подільська гімназія
266Сидоренко Максим Валентинович--00Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
267Сидорук Роман Георгійович---0Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №8
268Скрипник Денис Олександрович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
269Слободян Олексій Сергійович---0Камянець-Подільський ліцей
270Сметанка Юрій Андрійович---0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
271Смішний Денис Миколайович---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
272Сорока Дмитро Сергійович---0КНУ ім. Тараса Шевченка
273Срібняк Анастасія Олександрівна---0Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.
274Ставнійчук Михайло Володимирович---0Ізяславський НВК "ЗОШ I-IIIст. №2, ліцей"
275Старенький Владислав Ігорович---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
276Степанова Аліна Вадимівна---0Кам'янць-Подільська СЗОШ№5 з поглибленним вивченням інформатики
277Степанцова Марина Миколаївна---0Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.
278Стець Сергій Олександрович---0Хмельницька СЗОШ №12
279Стрельбіцький Юрій Юрійович00-0Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.
280Супурко Валентина Вікторівна---0Воронковецька ЗОШ I-III ст.
281Таранік Артем Вікторович---0Дунаевецка ЗОШ I-III ст. №3
282Терещук Сергій Олександрович---0Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського
283Ткач Павло Віталійович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
284Ткачук Діма Анатолійович---0Кам’янець-Подільский НВК № 9
285Торунов Олексій Олександрович---0Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
286Турбаба Андрій Леонідович---0ШОР, при ПОЛІТ
287Урбанчук Валентин Володимирович---0Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
288Усенко Артем Сергійович---0Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
289Учкін Дмитро Олександрович---0Хмельницький НВК №7
290Філіпчук Сергій Ігорович---0Кам'янець-Подільський ліцей
291Футько Діана Вячеславівна---0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
292Хілінський Влад Вячеславович---0Ружичанський НВК
293Хмелянчишин Володимир Олегович---0Кам'янець-Подільський НВК №17
294Хміль Юлія Анатоліївна---0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
295Хоменко Михайло Олегович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія."
296Цикра Вадим Олегович---0Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
297Чавро Анастасія Анатоліївна---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
298Черниш Володимир Володимирович---0Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст., Київська обл.
299Чернушич Володимир Вікторович0--0Шепетівський НВК №1
300Чешневський Володимир Олегович---0Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
301Чоп Наталія Олександрівна---0Городоцька гімназія
302Чорний Вячеслав Ярославович---0Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
303Чорний Роман Анатолійович0000Кам’янець-Подільський НВК №8
304Шаман Сергій Олегович---0Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
305Шаран Олексій Олегович---0Клубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
306Шахуб Любомир Мілудович---0Кам'янець-Подільський приватний НВК "АНТЕЙ"
307Шведа Ольга Володимирівна---0Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.
308Шевчук Вадим Владиславович---0Іванковецький НВК
309Шеленг Андрій Ігорович---0Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.
310Шелестюк Андрій Романович---0Славутський НВК, "СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей "Успіх""
311Шклярук Ігор Едуардович---0Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія
312Шлапак Дар'я Анатоліївна---0Довжоцький НВК І-ІІІ ст., колегіум
313Шугайло Іван Вікторович---0Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
314Шуляк Нікіта Віталійович---0Старокостянтинівська гімназія
315Шуригін Артем Сергійович---0Ізяславський НВК "ЗОШ II-III ст. №5, ім. О.П. Онищука, гімназія"
316Щесняк Євгеній Олександрович---0Деражнянська НВК , ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
317Щесняк Олександр Андрійович---0Яхновецька ЗОШ І–ІІІ ст.
318Яблонська Анна Петрівна---0Староостропільське НВО"ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
319Ягода Богдан В'ячеславович---0Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького
320Якобчук Аліна Олегівна---0Старокостянтинівська гімназія
321Янзюк Дар'я Миколаївна---0Старокостянтинівська гімназія
322Янісевич Андрій Вікторович---0Славутський ЗОШ І-ІІІ ст. №4
323Янович Олександр Олександрович---0Старокостянтинівська гімназія
324Яржемський Вадим Олександрович---0Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.
325Ярощук Владислав Володимирович---0Шепетівський НВК №1
326Яценко Віталій Сергійович---0Дунаєвецього НВК "ЗОШ I-III ст. ,гімназія "
327Яценко Іван Андрійович---0Хмельницький ліцей № 17
328Яценко Юлія Юріївна---0Ємільчинська ЗОШ I-III ст. №1, Житомирська обл.
329Яцков Василь Петрович---0Летавське НВК
330Яцук Сергій Олександрович---0Нетішинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Створити безкоштовний сайт на uCoz